когато ТОЙ пази "спомени" от някоя....

  • 5 703
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 332
Моичкия  пази снимките и писмата си от първата си ученическа любов, за тях не ми е неприятно, но понякога в компания като стане на въпрос за такива стари любови и той като започне да разказва как е било.. каво е било... и откачам, но гледам да не го показвам пред никого, най-малко пред него.....Хубавото тук е, че въпросната мадама е чааааак от Варна, и не ми се мерка пред погледа та да се озлобявам още повече smile3503

# 31
  • Мнения: 3 500
За снимките - ок, за СМС-ите -  Shocked

# 32
  • Мнения: 194
И аз пазя всичко.... Rolling Eyes, какво толкова?

# 33
  • Мнения: 940
Всеки пази спомени. Аз какви абсурдни неща пазя от всичките си бивши...
А снимки никога не трия. Всичко за мен е спомен, и всеки спомен е ценен.

# 34
  • Мнения: 407
ами аз някак не мога да приема,че след като не е  важно,е такъв голям проблем да се отървеш от някой неща.все пак спомените може и да ги помниш без да ги навираш на другия.

# 35
  • Мнения: 380
Един мой бивш приятел пък, освен че си пазеше снимките с бившата (нищо лошо дотук), си ги беше сложил и като скрийнсейвър на компютъра.  Седнем ние да вечеряме и опаааа....  #Crazy

И аз съответно погледах ден-два и се разфучах  Laughing

# 36
  • Мнения: 114
мама някъде пази първото ми любовно писмо-от съученик в 7 клас(голяма любов бе туй нашто- гонене,блъскане в чинове,голяма страст!!!). ако го намеря веднага ще го споделя с половинката!бях го срещала преди 10-ина години и откривах по2-3 правописни грешки в дума,сега можем и повече да намерим Laughing
негови писма,снимки и пр не съм откривала.ама и не търся,че ако почнем да се дебнем... имаше,обаче няколко плюшени играчки от бившата(нарочена от свеки за идеалната снаха;и до днес ми натяква за нея).ама тоз пък спомен няма да му изхвърля- знаете ли малката как хубаво си играе с тези играчки(а и аз спестих някой лев Laughing Wink)

# 37
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Нямаме проблеми с това. В албумите ни стоят снимки както с моя "минал" живот, така и с неговия. Все пак това е част от живота ни, както и много други неща.

Виж, ако не е само спомен, а има нещо тлеещо....  #2gunfire

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Човекът до мен е свободна личност с право на минало, настояще и бъдеще, което може да избира дали иска да споделя, или не с мен.

Ако се окаже, че човекът до мен няма/не е съхранил спомен за нищо от миналото, ще се усъмня, че е способен да оценява и чувства и много сериозно ще се притесня какво прави около мен.

Напълно подкрепям   bouquet

Преди да ме срещне, мъжът до мен си е имал своя минало, връзки, любови и т.н. Хубавите спомени нека да се пазят.
Не казвам, че ще ми е приятно да се "сблъскам с миналото", като видя какво пази и какво не, но обективно няма повод да приемаме това критично.

# 39
  • Мнения: 7 186
Нали е бивша, какво притеснително има? Виж ако пази "спомени" от някоя настояща, тогава би могла да имаш проблем Mr. Green
Може да е сантиментален, не само жените са емоционални, сред мъжете също има такива хора.
Ама чак пък и СМС-и да му задръстват телефона, ми се вижда глупаво. Може просто да е забравил да ги изтрие, ако връзката е приключила скоро.
Важното е какви са отношенията между вас двамата, пък кой какво пази си е негова работа.
Аз съм малко радикална и хич не обичам да трупам разни стари вещи. Всичко ненужно хвърлям на секундата. Само снимки пазя, останалото не изпитвам нужда да съхранявам. Спомените са си вътре в мен.

# 40
  • Мнения: 2 617
Ами... никоя връзка - освен първата, разбира се - не започва "на чисто". За добро или не, всички си имаме своето минало. Не ме притесняват разните спомени. Нали аз съм сега жената на живота му. Още повече, че той е много тактичен и никога нищо не ми е навирал под носа.

Освен това в нашия случай има един доста материален "спомен" под формата на дете от първия му брак, та щом с този факт съм се справила, надали нещо може да ме обезпокои чак толкова.

# 41
  • Мнения: 307
Аз проблем със спомените не виждам, освен ако не ми се размотават докато почиствам дома,в който живеем.Случайно попаднала на снимка или друг предмет от предишните му любови ,старателно ще я прибера там, където скоро няма да се сетя да отворя.

# 42
  • Мнения: X
Не би ми било приятно. Категорично.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 271
Намирала съм снимки, писма и вещи, които напомнят за миналите връзки на мъжът ми, но не ми става гадно. Аз знам за тези връзки, дори познавам някои от бившите му. Бил е съвсем нормален млад мъж, който е излизал с нормални млади жени, за което се радвам - че всичко е нормално.
Не ги пази тайно от мен, нито ги разглежда тайно (доказателство е праха, който от време на време бърша от капака на кутията  Mr. Green). Никога не бих поискала от него да изгори снимка, или писмо от миналото си. Аз също пазя всичките си снимки, но са при родителите ми. Не мисля да ги горя, режа, или да се разделям по друг ритуален начин със спомените. Те си остават, хубави, или не, те са ни изградили такива, каквито сме!

# 44
  • София
  • Мнения: 1 320
Няма нищо лошо в това. Аз също съм виждала снимки на мъжа ми със стари гаджета. Снимки, надписани от разни девойки. Аз също пазя разни снимки, писма, някакви дребни подаръци, незначително, но с някаква символика за мен... Разбира се, той никога не ги е виждал. Едва ли би имал нещо против, все пак всеки има някакво минало и е нормално то да е оставило някакви "следи". Аз обаче си мисля, че ние жените сме някакси по отворени за тези неща, отколкото мъжете!

Общи условия

Активация на акаунт