"Лятото си отминава, а МАРТенчето бързо наедрява"

  • 12 794
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 64
Здравейте и от мен!

Имам едно такова въпросче към мамите,на които им е втора бременност/какъвто е и моят случай/ и не само към тях де...та: Мами,знае ли някой пътуването със самолет в 24 седмица дали е проблем,че както се очертава през Ноември има вероятност да похвъркаме нашето семейство до Лондон  newsm78. Четох всякакви неща,но все пак информация допълнително не е излишна.
Иначе да ви кажа - вече преминаха болките в гърдите и гаденето при мен,даже взе и апетит да ми се отваря  Laughing,ще видим с килограмите как ще се движа  Laughing
Приятна вечер от мен за сега!

# 286
Аз нали в момента чета "Аз чакам дете", та там пише, че намали ли се еластичността на кожата, никакви кремове не помагат. Нещо като оплешивяването-тръгне ли ти челото към врата, спиране няма.  ...

и аз чета тази книга и още една, но в една друга тема ми направиха забележка, че тази книга е малко остаряла. честно казано се смях с глас че резултатът от домашния тест за бременост се чака няколко часа  hahaha

за срещата предложението ми беше ориентировъчно, ако трябва, може да променяме  newsm78

# 287
  • Мнения: 2 495
Здравейте и от мен Grinning
Само наминавам да ви се обадя, аз туко що се завърнах от село, починах си добре и мисля да гледам малко тв сега Wink

# 288
  • Мнения: 3 621
mama_bebcho Задължително питай в авиокомпанията с която ще летиш, че май всички имат различни изисквания, най-много да ти поискат бележка от лекар, че  няма проблеми да летиш
Ние днес уж отидохме на разходка и да помогнем на сестра ми да си изберат стол за бюрото , и се прибрахме с нов телевизор  Laughing а сестра ми така и не си купиха стол

Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 07:05 от Nefertity

# 289
  • в гората
  • Мнения: 25
 Здравейте момичета, имам предложение за заглавие на новата тема :  "МАРТенките наедряват-дрехите им отесняват", стига да не сме разсърдили slancetoo с нещо и да ни зарадва с нова тема  Peace

# 290
# 291
  • Мнения: 267
Добър вечер. Не ме питайте какво правя по това време в нет-а. Е, търся статии за токсоплазмозата. Нали чак в понеделник съм на изследвания, дотогава ще изпращя окончателно. Имаме си двегодишен котарак, изцяло домашен / е, навремето преди 2 г. го взех от улицата/, но сега никъде не излиза и се храни само с гранули, котешки консерви и варени дробчета. Откак казахме на фамилията, изядоха ни заради него. То идеята е като се роди бебето да го дадем на нашите, а той е свикнал там-глезят го и винаги като излизаме от града за повече от 1 ден им го водим, т.е. и там си има любими места и пр., а след 5-6 месеца да си го вземем. И малкия гад преди малко пак ме одра, лекичко, ама нещо не му хареса храната и веднага  Twisted Evil Иначе милото му чисти тоалетната всеки ден, аз го храня. От 1 година не сме го ваксинирали, нито сме му давали хапове против чревни паразити защото четох, че вредят на черния дроб, пък и той е по-стерилен от мен. Навсякъде пише за тези болести, колко са опасни за бебето в начална бременност и пр., вече се ошашках #Crazy. И колко малка е вероятността да се заразиш от коте. Не искам да ставам параноик. Има ли мами, които са имали домашен любимец тип коте наоколо през бременността?
и аз с удоволствие се пресъединявам към мартенските мами!!! Есме, аз имам същия проблем от котки,незнам точно как съм се заразила като от 6 г. нямам котка и нямам абсолютно никакъв допир до котки,но... От изследванията Д-рът ми каза че засега всичко е нормално,но трябва всеки месец да се изследвам дали всичко е в нормата,ако има нещо завишено е опасно за бебчето и аз много се изплаших,защото нищо не му разбирам на това котешки бактерии,а и в момента съм в Кипър и не можем много да се разберем с д-ра (пустите му езици ).Малко се отплеснах,та така аз съм с такъв проблем,незнам колко е опасно ,дано като се прибера в БГ да разбера за какво става въпрос

# 292
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Rusana, добре дошла  Hug Лека бременност ти пожелавам. Утре ще ми пускат тези изследвания, изрично ще питам кое какво означава, има различни титри-едно за стара, друго за активна инфекция. Всичко ще е наред, не се тревожи. Заповядай в новата мартенска тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=326628.new#new

# 293
  • Мнения: 267
благодаря ти Есме,ще ми бъде от полза и аз се надявам всичко да е нормално, на 13-ти чакам резултати от тройният тест и от синдрома на Даун и съм много притеснена .Веднага се местя там (в новата тема ).   bouquet

# 294
Здравейте на всички!
Аз съм нова бъдеща мама Simple Smile до сега не съм писала, но ето че и аз се реших.
Моят термин е на 11.03.2009г. (12-та г.с.)
Пожелавам на всички бъдещи мами лека бременност и много здраве  bouquet

# 295
  • Мнения: 481
Здравей, добре си ни дошла  bouquet
Ела обаче в новата тема - всички теми като стигнат  15 страници се заключват, и се почва нова. Така че заповядай в темата: "МАРТенките наедряват - дрехите им отесняват"
(аз май те погнах отначало, ама не е нарочно, да знайш Hug)

Общи условия

Активация на акаунт