"Силикон за рая" от 1 септември по Нова тв

  • 17 114
  • 167
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Леле къде я намерих темата на 4-та страница. Знаете ли сериите от началото ли ще ги пуснат или продължението?

# 151
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 273
От 1-ви епизод започва.

# 152
  • Варна
  • Мнения: 1 817
От 1-ви епизод започва.

 ooooh! Значи сега трябва да чакаме още 3 месеца че и отгоре, за да започнем да гледам нататък. Е*ати и помиарщината  Close

# 153
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 273
Някой,ако има желание може да гледа Епизод 1  Hug

http://tranz.it/load.php?id=GK8TNCttrJ3nVdgI238786

# 154
  • Мнения: 7 914
хайде и аз под La Libellule да кажа, че го има в vbox http://vbox7.com/channel:67531

 Flutter

# 155
  • Варна
  • Мнения: 1 817
В тази тема никой ли не пише, много е зарязана Sad , започнаха ли новите серии вече  Rolling Eyes

# 156
  • Мнения: 3 315
аз в момента го гледам  Rolling Eyes  не си спомням точно кога го спряха , но  мисля , че вече започват новите серии   

Каталина заминава за Богота да се запише за конкурса

# 157
  • Мнения: 7 914
аз в момента го гледам  Rolling Eyes  не си спомням точно кога го спряха , но  мисля , че вече започват новите серии   

Каталина заминава за Богота да се запише за конкурса
от другата седмица започватновите епизоди Peace

само да спомена, че събирам епизодите от седмицата и ги качвам в  лапаче.инфо Peace

# 158
  • Мнения: 2 069
само да спомена, че събирам епизодите от седмицата и ги качвам в  лапаче.инфо Peace
супер си   bouquet
не мога да оставам до 23ч да го гледам

Последна редакция: вт, 12 май 2009, 13:07 от Кalaka

# 159
  • Варна
  • Мнения: 1 817
звездичка   bouquet Тъкмо щях да питам от къде може да ги теглим, че сега с този нов час, направо вече се подиграват с хората. Първо ни пуснаха старите серии, чакахме 3 месеца да стигнат до тук и хоп, хайде сега стойте до 1 да гледате филмче  Close

# 160
  • Мнения: 7 914
новите серии почват от 18.05
 Peace

# 161
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Звездичка да те питам, защо ще ги събираш сериите за седмицата. Няма ли да ти е по лесно да ги качваш на някой безплатен сървър. Има много такива които се виждат от чужбина. Примерно този . Няма да ти се налага нито да компресираш, нито пък да правиш торенти, както си решиш де все пак, само ти предлагам вариант. Така мисля, че ще ти е по удобно   bouquet

# 162
  • Мнения: 7 914
транз. ит да тегля от него е перфектен, но да качвам е ужасен... изключително бавен и не винаги ми дава линк ooooh!

и доста неща съм пробвала, но за сега лапаче най става Peace

# 163
  • София
  • Мнения: 104
Много ми харесва сериала. Загледах го вчера от първи епизод, случайно му налетях във vbox7. Не е типичното богаташко латино и музиката много ми харесва.

# 164
  • Мнения: 1 734
Я кажете сега от колко часа го дават, че нещо съвсем му загубих дирите

Общи условия

Активация на акаунт