Request (питанка, молба) - който разбира тук се спира :) - 8 тема

  • 30 956
  • 583
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 6
"Дзифт" го няма вече в Замунда, ако някой го има свален, може ли да ми го метне? Praynig Praynig Praynig


Имам го . Пиши лс да измислиме как да ти го пратя  Hug

# 571
  • София
  • Мнения: 6 798
Благодаря, но Кюбит ми прати торент файл за теглене и успях да го изтегля, явно на късмет, защото вчера го пуснах за сиид, но нито някой теглеше, нито излъчваше.
Още веднъж, благодаря! Hug

# 572
  • Мнения: 3 416
ppt разширение се отваря с Microsoft Powerpoint от офис пакета
Open Office e фрии вариант
Благодаря HugОткъде мога да си дръпна фрий варианта? Винаги ми иска после регистрация.

# 573
  • София
  • Мнения: 6 210
sladurka, ето ти линк за аналога на офис пакета open office на български език

# 574
  • София
  • Мнения: 547
sladurka, винаги можеш да откажеш регистрацията Peace

# 575
  • Мнения: 3 416
Много ви благодаря Hug Ще проверя после от вкъщи,че в офиса съм с Линукс и не мога нищо да видя.

# 576
  • Мнения: 14
някой знае ли коя е песента от новата реклама на нес кафе голд? Много искам да си я изтегля.
 Hug

# 577
  • София
  • Мнения: 6 210
някой знае ли коя е песента от новата реклама на нес кафе голд? Много искам да си я изтегля.
 Hug

ето я във v box с превод
а тук на мр3-ка

# 578
  • Мнения: 17 546
някой знае ли коя е песента от новата реклама на нес кафе голд? Много искам да си я изтегля.
 Hug
Macy Gray - Glad You're Here

Упс! Вени***, извини ме, че те повтарям.

# 579
  • Мнения: 14
Ееее супер сте много ви благодаря  Hug Hug Hug

# 580
  • Мнения: 3 416
sladurka, ето ти линк за аналога на офис пакета open office на български език
Вени не ми работи линка,някой има ли идея откъде другаде мога да си изтегля офис пакета?
П.П. М/у другото и аз щях да питам за песента от рекламата на нес кафе Голд Crazy

# 581
  • София
  • Мнения: 547
OpenOffice
английската версия е(бг не намерих) Peace

# 582
  • София
  • Мнения: 6 210
sladurka, при мен линка се отваря без проблем, не зная защо при теб се получава така.
Little Black Riding Hood ти е пуснала за английската версия, но ако държиш на българската ето линка още веднъж http://bg.openoffice.org/download/about-downloads.html.

Можеш да пробваш и друго: отвори си гугъл и напише open office, като задай да търси в сайтове на български; така излиза като първи резултат  Wink

# 583
  • Мнения: 748
Момичета, пуснах новата темичка, че тая нарастна

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=370311.new#new

Общи условия

Активация на акаунт