По красиви устни.....

  • 8 137
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 641
Нищо особено не ползвам, освен ежедневните гланцове. А по атеките дали се намира този 'меден вазелин' Rolling Eyes

# 31
# 32
  • Мнения: 5 539
Бих написала един съвет, ама ще ми изтрият поста.  Whistling
...крем 21, нали? Mr. Green
Не, крем 69 Wink

# 33
във всяка една апетка има меден вазелин. аз,онзи ден си купувах за 1.80лв. на ПРОГРЕС АД-съдържа акациев мед,восък и витамини.ползвам го за устните,за леки изгарания,за лактите и по-загрубели участъци...абе става за всичко Simple Smileно съм най-доволна от кремчето на ревита за предпазване от студовете  Peace

# 34
  • Мнения: 112
Синя Морска, пробвах крем 69. Страшен ефект имал. Хич не се харчете за вазелини. Laughing Joy

# 35
  • Мнения: X
Понякога търкане с четката за зъби помага да се изгладят.

# 36
  • Мнения: 61
Здравейте,

може да опитате да си направите "захарен пилинг" - слагате им малко захар, докато са влажни и после разтърквате леко. На мен лично, много ми помага срещу кожички. 

След пилинга, може да ги намажете с малко течен мед или направо да нанасете балсам за устни. Аз използвам отскоро на D'oliva (около 5 лв.). Преди ползвах на Nivea, но после реших да опитам с този на D'oliva и мога да кажа, че съм много доволна.  Peace

# 37
  • Мнения: X
Аз ползвам  този на Нивеа сега. Много е приятен.

# 38
# 39
  • Мнения: 2 631
Цоп и аз тук!
Този меден вазелин, за който говорите, обаче, се нанася с пръсти по устните, нали??  Confused

# 40
  • Мнения: 1 250
То при тая снимка, как да й гледа устните човек?!
Аз ползвам  този на Нивеа сега. Много е приятен.
А ефект има ли? Че и аз го имам, но така си стои.

# 41
  • Мнения: 61
То при тая снимка, как да й гледа устните човек?!
Аз ползвам  този на Нивеа сега. Много е приятен.
А ефект има ли? Че и аз го имам, но така си стои.

И аз го имам, но го ползвам рядко, защото наподобява повече гланц за устни с блясък. Предпочитам балсамчетата пред гланцовете. D'oliva-та ми помага повече при напукани устни, а и няма цвят, нито блясък. Peace

# 42
  • Мнения: X

Аз ползвам  този на Нивеа сега. Много е приятен.
А ефект има ли? Че и аз го имам, но така си стои.
[/quote]
Ами има, да. Не е лепкав като другите гланцове, а по-скоро мазничък. Има някакъв леко седефен оттенък наистина, който не съм сигурна дали съвсем ми харесва.

# 43
  • Мнения: 61
Да, наистина не лепка като гланцовете.  Ако се разнесе леко, оттенъкът изчезва и тогава става като балсамче.  Joy

# 44
  • Мнения: 4 770

  А на опаковката пише, че е притив бръчки.  Thinking  Интересно дали някое мазило наистина може да премахне вертикалните линийки по устните...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт