Добър ендокринолог в София

  • 32 579
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 908
Меза пиши а не се спотайвай Simple Smile,след като написа навсякъде едно и също,време е да се конкретизираш,може да си права но може и да не си,затова ни кажи за какво става въпрос.

# 91
  • Мнения: 83
Katе, привет! Бяхме се позагубили малко.Ти излекува ли се и какво стана с др.Шигарминова?Отказа ли се да ходиш?

# 92
  • София
  • Мнения: 3 860
Не не съм се излекувала Sad
Забременях после направих мисед Sad И сега тепърва чакам да ми се нормализират хормоните Sad че да видим какво ще ги правим Sad

# 93
  • Мнения: 178
Здравейте,
искам да ви препоръчам клиниката по Ендокринология. Там хоят хората от цяла България с всякакви хормонални нарушения. Намира се близо до центъра по ендокринология и според мен там всички лекари са добри. Аз ходя при д-р Каменова, ходила съм и при Шигарминова и д-р Ангелова. Д-р Ангелова преглежда и в Закрила, а д-р Шигарминова във Вита.
Успех на всички.

# 94
  • Мнения: 1 287
Между другото аз ходих при Шигарминова и съм много доволна от отношението, изслуша ме внимателно, прегледа ме, обясни ми нещата, абе изобщо с много приятно впечатление останах от жената Hug
После реших да ида при друг лекар, чието има няма да спомена, но отам не останах доволна, набързо ми постави диагноза, пренебрегна някои от нещата, които и казах и не ми обясни добре нещата.
Иначе вече си имам диагноза ПКЯ и предписано Диане по схема, Нефертари се оказа права(за което не се и съмнявах).
Сега пак ще ходя при Шигарминова, да видим тя какво ще каже, но е много време в отпуска  Rolling Eyes
Чао за сега от мен и здраве!

# 95
Препоръчвам ви доц. Ковачева от клиниката по Ендокринология.

# 96
  • София
  • Мнения: 3 860
Момичета като препоръчвате някои моля ви пишете за какъв проблем ви е помогнал и с кои желези се занимава Simple Smile

# 97
  • Мнения: 83
Шигарминова е едно слънце, жалко че ще е в отпуска дълго време.Иначе Кате, тя се занимава с всичко, но основно с хипофиза, надбъбреци и гонади и Хашимото.Доц.Ковачева се занимава основно със щит. жлеза.
Зила желая ти успех Hug

# 98
  • София
  • Мнения: 3 860
Колко време ще е отпуска?  Confused
То аз предполагам че поне 3 месеца ако не и повече си почакам така че имам време  Rolling Eyes

# 99
  • Мнения: 1 287
Не, не три месеца, а само 2-3 седмици, доколкото разбрах, до края на ноември някъде. newsm78

# 100
  • Мнения: 384
Доц.Елиан Рачев ,мога да препоръчам ,много съм доволна ,не размотава излишно ,обяснява какво и защо трябва да се направи,аз се бях изплашила за щитовидната ,но всичко за щастие е дабре!

# 101
  • Мнения: 2 422
Ира какъв е проблема при теб Rolling Eyes Сподели ако имаш желание.

# 102
  • Мнения: 694
Момичета защо не сте доволни от Тодорова .Водят я ,че тя е голям специалист ендокринолог в репрудоктивните неуспехи! Rolling Eyes newsm78

# 103
  • Мнения: 384
Мая,сл.раждането започнах да усещам сухота в устата,пиех доста вода и ми попадна един матерял в накакво бебешко списание,за жена която 1:1описваше моето състояние и се оказало че е проблем със щитовидната жлеза.Веднага разпитах за лекар и моя АГ лекар ми го препоръча Д-р Рачев,това беше преди няколко месеца.Не ме е лекувал защото слава Богу не се наложи,но останах с много добри впечатления от прегледа!
Затова и си позволих да го спомена тук Peace

Общи условия

Активация на акаунт