Почивка сама с детето/децата?

  • 1 747
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 763
Не бих отишла. Мисля, че няма да се справя.

# 16
  • Мнения: 3 550
Мисля, че няма да е почивка.

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да, ходила съм няколко пъти на море с детето. Той(съпругът) не обича морето, а и не винаги отпуските ни съвпадат.
Това лято бях с голямото дете в Созопол. Починахме си и двамата идеално. Другата седмица заминават двамата сами на хижа в планината. Така е, тази година ни се разминаха отпуските.

# 18
  • Мнения: 2 005
Не бих тръгнала сама с детето , понеже много често боледува и просто няма да бъда някак си спокойна ... newsm78

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
веднъж, но пък бях с майка ми...
Но си мисля, че няма нищо страшно. Ако си намериш още 1-2 майки с деца за компания, тогава вече ще е съвсем добре.

# 20
  • София
  • Мнения: 903
Не съм ходила досега.  С него някак си ми е по-спокойно. Но ако няма възможност да дойде и той или има някаква основателна причина  - бих отишла, защо не. Но ще съм по-спокойна, ако има с мен още някой - например майка ми или  сестра ми , или ...

# 21
  • Мнения: 229
Ходих на море тази година, съвсем сама  с двете деца. Върнах се предсрочно Laughing Но ... децата ми са още твърде малки - на две и пет години, мястото беше без осигурена храна и до плажа ходех с колата. По този начин не отивам никъде, докато не пораснат още. Виж, някъде - ол инклузив, в хотел на плажа - може и да стане, макар че е твърде тъжно да си на море и да не можеш да се разходиш по плажа /сам/ или да поплуваш.

# 22
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Да, ходила съм, два пъти вече на море с дребната. Но при много добри условия - хотел до плажа, ол инклузив, т.е. нямам грижата за нищо, освен да се забавляваме двете. Не ми е дотежало нито за момент. Утре тръгваме отново двете  Laughing таткото остава да работи.

# 23
  • Мнения: 2 255
Ходила съм няколко пъти и преди само с баткото  Peace и сега с двете момчета  Hug и никога не съм съжалявала  Praynig
Успявам и да си почина и да се разнообразя и да се позабавлявам  thumbsup а като се приберем , таткото ни се радва още повече  Joy

Общи условия

Активация на акаунт