Аз ли не съм в ред или....?

  • 4 002
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 950
Не са ли много четири номера айде да ги намалим  Peace
Или нещо от сорта две в едно ...три в едно ... Wink

# 46
  • Мнения: 2 111
Развеждаш се и се събираш с онзи дето ти е в мислите, сърцето и т.н. На приятеля, който ти се е натиснал му посипваш пепел и го изключваш от живота си. На мен ми изглежда не толкова сложно като изход от ситуацията. Гадно ще е за децата, но дали ще са по-щастливи с родители, които не се обичат и майка, която не може да бъде емоционално пълноценна, защото копнее за друг мъж?

# 47
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Интересно ми стана, защо да не може да е приятел само с мъж, с когото е била интимна?
Аз имам такъв приятел, сега сме семейни приятели, омъжена съм, не изневерявам, мъжа ми няма нищо против да се виждам с този бивш и отдавна вече семеен приятел.Мога само да съжалявам хората, които мислят, че веднъж като са били интимни с някого то автоматично това предполага да се "плющят" при всяка среща. Sick

# 48
  • Мнения: 592
 smile3532  Joy - извинете, но това беше първата ми и спонтанна реакция като прочетох тази съдържателна тема - аман от жени дето не знаят какво искат или не са се научили как да го постигат! И аман от гости по такива пикантни теми! ....че и омъжена....

Общи условия

Активация на акаунт