Магазин Paolo Boticheli в Хасково

  • 15 822
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Здравейте на всички мами!Някой  ходил ли е в  магазин Паоло Ботичели в Хасково.Разбрах че там имало  маркови обувки.Ако имат сайт Моля Ви  да ми го изпратите понеже искам  да отида там  на пазар.Сега в момента имали и промоционални намаления,и искам да се възползвам от това.Благодаря  ви предварително и  ще очаквам  вашите  отговори Heart Eyes

# 1
absolutni bokluci,niakolko puti sum pazaruvala ot tam,ne v haskovo de,pove4e nisto ne kupuvam,izkustveni materii otvutre,samo modelite sa "markovi".ka4estvoto e nedopustimo za takiva ceni.predpo4itam bg obuvki estestvena koja na takiva ceni

# 2
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
А дали имат някакъв сайт за да го разгледам  в интернет?Къде в други градове  имат магазини?Много ви благодаря за отговора

# 3
  • Мнения: 345
Paolo boticelli има не само в Хасково. Но по въпроса за него ще ти кажа, че независимо от кой магазин си купуваш обувките, няма да те издържат много,качеството е много ниско, по- добре за същите пари си вземи нещо друго Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 859
И аз така мисля като другите момичета, не си струват парите. Само името им звучи много марково.

# 5
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
да мойе би е така но аз за пръв път ще пазарувма и искам да пробвам,защото една моя приятелка е много доволна от тези магазини.Моля ви кажете ми в кои градов имат магазини

# 6
# 7
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Много Ви благодаря за саита им аз ще го разгледам с удоволствие и ще ви пиша

# 8
  • Мнения: 5 140
а в София имат ли магазин, да ги видя на живо, харесах си една чанта?

# 9
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
neznam dali v Sofiq imat magazin samo znam 4e v Plovdiv i v Haskovo imat i skladovete im se namirat v Haskovo to i v tozi texniq sait ne moje da se razgleda ni6to po-podrobno,nito za nqkvi promocii az im pratix zapitvane po e-mail za da mi izpratqt artikulite i cenovite listi ako imat takiva za da napravq izbor i da znam dali si struva da patuvam do tam

# 10
  • Мнения: 5 140
neznam dali v Sofiq imat magazin samo znam 4e v Plovdiv i v Haskovo imat i skladovete im se namirat v Haskovo to i v tozi texniq sait ne moje da se razgleda ni6to po-podrobno,nito za nqkvi promocii az im pratix zapitvane po e-mail za da mi izpratqt artikulite i cenovite listi ako imat takiva za da napravq izbor i da znam dali si struva da patuvam do tam


незнам дали ще ти отговорят, тук в Бг нямат навик да отговарят на и- мейли, за съжаление. Дано те ти отговорят. Peace

# 11
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
da te ve4e mi otgovorixa i mi kazaha 4e pone za sega nemoje da se pazaryva po internet a trqbva da se otide v texnite magazini v stranata i nie mislim da otidem kam 5 4asa

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
а в София имат ли магазин, да ги видя на живо, харесах си една чанта?

В София имат магазин на Графа, близо до Попа.  Peace

Чантите са им хубави, имам една естествена кожа от там, не е мръднала, а е преживяла доста експлоатация.  Wink

За обувките, имат нелоши модели, но само на външен вид. Особено тези от намаленията, много бързо се скапват. Майка ми си беше купила едни сандали миналото лято, на второто обуване се разлепиха.
Приятелка има ботуши от там, естествена кожа, няколко години вече ги носи от време на време, ОК са си.

# 13
  • Мнения: 2 170
Не съм съгласна с негативните мнения, аз имам и ботуши и сандали..Еми, много съм доволна... Peace

# 14
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
neznam momi4eta az sega se varnax ot tozi magazin moqt sapryg si kupi edni obyvki,na deteto sandali ot namaleniqta a az ni6to poneje ostanax mnogo razo4arovana.Otdolu na etiketite pi6e 4e sa Kitaiski. 6te vidim kolko 6te izdarjat texnite obyvki a az ni6to ne si xaresax SORRY

# 15
  • Мнения: 231
Много странно защо не може да се пазарува по интернет, като си има бутони Купи, Кошница, и т.н. Пълна измишльотина.
Моля те delcheva77, пиши на КИРИЛИЦА, такива са правилата на форума!

Редактирам се малко. Регистрирах се в този сайт, и вече съм на стъпка поръчай. Нямам намерение да поръчвам, но си мина през всичко, и дори ми предлагат два начина на плащане - наложен платеж и банков превод. Щом съм стигнала дотук, не знам къде е проблема...Може да има, но не го виждам. Crazy Хммммммм, има жестоки чанти. Hug

И има дори подробности за доставка и тн. Ето тук http://www.paolobotticelli.com/bg/info/terms/index.html   Peace

Последна редакция: пт, 29 авг 2008, 05:44 от mimi_blanco

# 16
  • BG
  • Мнения: 1 900
И в Бургас има такъв магазин,не са лоши моделите,но не съм пазарувала от там и немога да кажа мнение,но имаше една мацка докато разглеждах си връщаше обувките че се били разлепили.

# 17
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Когато отвориха магазина преди около две години, всичко беше скъпо, обаче обувките нямаха мърдане. Сега цените са ниски и това разбира се е за сметка на качеството. Не мога да разбера какви очаквания може да имате за обувки от 25 лева например Tired

# 18
  • Мнения: 1 477
Ако ме бяха попитали за тази марка миналата година бих я препоръчала.Имам няколко чифта, които още са здрави след 2 сезона носене.Това лято се взех сандали, които се скъсаха на първия месец.По-добре да не бяха намаляли цените(за сметка на качеството).Дори в магазина си признаха ,че повечето модели тази година са внос от Китай.Освен добрия външен вид с друго не могат да се препоръчат.Жалко....

# 19
  • Мнения: 3
Като човек, който е работил във фирмата собственик на тези магазини, мога само да ви посъветвам да ги заобикаляте отдалече. Нито обувките, нито чантите някога са имали нещо общо с Италия, въпреки че името на магазина създава друго впечатление. Артикулите се внасят с контейнери от Китай, обикновено за около 2 долара чифта. Вие си преценете колко са качествени.

# 20
  • Мнения: 3
Здравейте.Аз съм от Хасково и се учудих като изведнъж намаленията паднаха до 60% съобразно старата цена.Обувки има по 15лв и сами преценете колко са маркови.

# 21
  • Мнения: 141
Като човек, който е работил във фирмата собственик на тези магазини, мога само да ви посъветвам да ги заобикаляте отдалече. Нито обувките, нито чантите някога са имали нещо общо с Италия, въпреки че името на магазина създава друго впечатление. Артикулите се внасят с контейнери от Китай, обикновено за около 2 долара чифта. Вие си преценете колко са качествени.
Отскоро ли ги внасят, или откакто фирмата съществува, все Китайска стока си продават? Вземах си едни от намалението в магазина им във В.Търново, направи ми впечатление, че много картонени изглеждат и още при първото обуване започнаха да се прегъват. Инак месец гаранция дават хората и 10% отстъпка, при следваща покупка, стига да не е от намаление.

# 22
  • Мнения: 491
В началото, когато отвориха магазините, явно зареждаха от друго място. Обувките бяха скъпи и доста по- качествени. Сега зареждат от Китай и наистина са като картонени.
Хубаво и евтино няма, това е!

# 23
  • Мнения: 189
купих си едни ботуши от там и след три дни носене се разшиха по шевовете , загубиха ме като клиент

# 24
  • Мнения: 3
Днес си купих обувчици от там и ще видим колко ще им издържи стоката.

# 25
  • Мнения: 141
Имам чувството че само обувките от промоцията са некачествени, онези на редовните цени ми се виждат по-добри или съм с грешка?

# 26
  • Мнения: 189
аз съм пазарувала на редовна цена , преди време им бяха по качествени , но все пак е мое мнение

# 27
  • Мнения: 2 926
аз съм пазарувала на редовна цена , преди време им бяха по качествени , но все пак е мое мнение
Аз също съм на мнение,че преди време обувките им бяха много по-качествени.
Не пазарувам вече от там ( в момента нямам и възможност де), но като цяло им бях голям фен - пазарувах и от магазина им в Бургас.
Но вече ме разочарова качеството на 3 поредни чифта обувки.

# 28
  • Мнения: 141
Жалкото е че моделите наистина са много симпатични, дано да си поправят грешката и подобрят качеството, защото всички около мен ползващи тези обувки масово се оплакват!

# 29
  • Мнения: 743
Аз имам 2 чифта от тях - сандали и едни балеринки. Сандалите са от миналото лято - след 3 обувания се разлепиха стелката и подметката, занесох ги на обущар и сега ги нося с пълна сила, нямат мърдане. А това лято си купих балеринки от тях - намалени на 23 лв. Много са сладки, нося ги доста честичко, но не са ми създали проблем все още.
Но са ми правили впечатление някои модели - имам чуството че аз съм ги правила, адски некачествено изпълнение.
С противоречиви мисли съм, въпрос на късмет.

# 30
Здравейте момичета...като чета какво пише тука за въпросната марка и се ужасявам защото вчера си купих ботуши от там за не малко пари. Една от продавачките беше уникално нелюбезна (изявления от рода - ама тва ся ако само ще ми го мериш, въобще да не се занимавам да ти търся номер...?!?!?!) Както и да е, преглътнах това отношение, защото обувките мн ми харесаха. Прибрах се вкъщи и като походих малко с ботушите установих, че дясната се свлича (те се нахлузват, нямат ципове и т.н). Занесох я на един обущар до нас да я погледне и човекът ми каза, че е допусната груба грешка при кроенето, и че всъщност дясната обувка няма нищо общо с лявата и да отида веднага да ги върна. Днес ходих да разреша проблема в магазина, беше ми вдигнат едва ли не скандал, защото съм ги била обувала вече и не знам си какво...интересно как да разбера , че имам проблем, ако не ги обуя? Да съм си признаела веднага, че съм излизала навън с тях....беше ужасно унизително, ужасно. На гаранцията пише, че пари не се връщат и чифтове не се заменят, но поне бяха така добри да ми дадат друга дясна обувка, която поне засега не се свлича. Има малка разлика в нюанса на двете обувки, но съм се примирила вече. Да ви кажа, тръгнах си с ужасно чувство от този магазин и там няма да стъпя повече...

# 31
  • Мнения: 2 142
Аз днес също мерих ботушки в този магазин, на пръв поглед ми харесаха, но после от близо не чак толкова а на крак никак, не можах да си намеря удобно моделче. Момичетата с мен бяха много любезни,нооо там просто не бяха моите обувки. Всичките им обувки са или напълно равни или с мнооого висок ток. Е,аз не мога да ходя ежедневно нито с едните, нито с другите.
Иначе имам едни чехли и едни балеринки, които преживяха страшно носене и още са ок, но въпреки това не съм сигурна дали бих ги препоръчала Peace

# 32
Аз ще трябва само да внеса уточнението, че говорех за магазина им в Пловдив...

# 33
  • Мнения: 3
Момичета аз си бях взела едни обувчици от там преди седмица.При първото ми обуване ми направиха невиждани и болезнени мазоли smile3518 Не знам просто как ще ги нося newsm61 С мен бяха поне любезни(говоря за магазина им в Хасково)

# 34
# 35
  • Мнения: 12
Здравейте, аз също изкаквам крайно негативно мнение от изделията и отношението на продавачките в магазините. Купих си от София чанта от изкуствена кожа за не малко пари  Sad  След 2-3 седмици носене дръжките й се нацепиха. Отидох в магазина с надеждата поне да ми сменят чантата, (да не кажа че ако парите ми бяха върнали най-добре щеше да е). Но отношението беше ужасно, надменно, непрофесионално и кво ли още не. За мое учудване въпреки издадената гаранция, нито ми беше подновен моделът, нито ми бяха върнати парите - едно абсолютно НИЩО. Обяснението: "Така било с изкуствената кожа, вижте ако беше естествена.......веднага ще Ви я сменим". Значи тези листчета дето ги издават като гаранция .......никаква работа не вършат.
Възмутена съм.....

# 36
zdraveite vidqh 4e iskate da razgledate sait na paolo botticelli eto go http://911.bg/a2/offers.asp?p=3790545  az bqh v magazina i neznam dali sa im ka4estveni stokite no magazina e vinagi palen i ima mn momi4eta na moqta vazrast (15-16) mnogo se kolebah dali da si vzema edni balerinki i o6te se 4udq mojete li da mi pomognete Thinking

# 37
  • Мнения: 1 477
kiss_of _the _sun ето го сайта  Rolling Eyesкак да ти помогнем...

# 38
Здравейте, преди няколко години продукцията им се произвеждаше в Турция и противно на схващанията ни определено беше по-качествена. От 2 години пазаруват от Китай (както разбрахте от предишните постове) и както се сещате резултата е налице. И аз преди това съм пазарувала от тях, но нямам намерение да го правя пак. Факт е, че на обувките пише "произведени в Китай" и никой не го отрича. Най-вероятно не могат да държат тези цени с Турска продукция и затова са прибегнали към тази тактика.

# 39
  • Мнения: 1 616
От Паоло Ботичели имам само едни боти - естествен велур и лачена муцунка. Не са ми създавали проблеми, а се скъсах да ги нося. Но струваха 119 лева - явно по-скъпите им модели са качествени, а по-евтините - не чак толкова... Wink

# 40
  • Мнения: 0
Zdraveite.
Da vi kaja, tova edni obuvki kolko sa kachestveni e otnositelno. Ima hora koito pazqt obuvki i drugi koito gi unishtojavat. Sushto e vqrno che po-skupite modeli ot estestvena koja sa po-hubavi, vse pak sa ot estestvena koja Simple Smile
Az imam ne malko obuvki ot tam, nqkoi sa mnogo zdravi drugi sa edin sezon. No nemoga da se oplacha pri polojenie che ot namaleniqta si vzeh 4 4ifta za 80 leva. A ednite sandali gi nosq 2ro lqto bez spirka. Maika mi imashe edni sandali, koito se skusaha, no sled mnogo uporito nosene i nakraq dori se spuna i padna i chak togava sdadoha bagaja.
A otnostno markata, Haskovska e do kolkoto mi e izvestno i dosta ot modelite sa mnogo dobri imitacii na skupi obuvki ot visshata moda.
Az i ot chantite sum dostatu4no dovolna, zatova bih preporuchala. Znam che ne si kopuvam italianski obuvki, no puk za smetka na tova ne davam i 200-300 leva, nali?
Na saita imat podrobna informaciq za magazinite, no moi nabliudeniq tozi v Plovdiv e nai dobre zareden. Pazaruvala sum sushto i ot turnovo i sofia.

Общи условия

Активация на акаунт