Магазин Paolo Boticheli в Хасково

  • 15 829
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 231
Много странно защо не може да се пазарува по интернет, като си има бутони Купи, Кошница, и т.н. Пълна измишльотина.
Моля те delcheva77, пиши на КИРИЛИЦА, такива са правилата на форума!

Редактирам се малко. Регистрирах се в този сайт, и вече съм на стъпка поръчай. Нямам намерение да поръчвам, но си мина през всичко, и дори ми предлагат два начина на плащане - наложен платеж и банков превод. Щом съм стигнала дотук, не знам къде е проблема...Може да има, но не го виждам. Crazy Хммммммм, има жестоки чанти. Hug

И има дори подробности за доставка и тн. Ето тук http://www.paolobotticelli.com/bg/info/terms/index.html   Peace

Последна редакция: пт, 29 авг 2008, 05:44 от mimi_blanco

# 16
  • BG
  • Мнения: 1 900
И в Бургас има такъв магазин,не са лоши моделите,но не съм пазарувала от там и немога да кажа мнение,но имаше една мацка докато разглеждах си връщаше обувките че се били разлепили.

# 17
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Когато отвориха магазина преди около две години, всичко беше скъпо, обаче обувките нямаха мърдане. Сега цените са ниски и това разбира се е за сметка на качеството. Не мога да разбера какви очаквания може да имате за обувки от 25 лева например Tired

# 18
  • Мнения: 1 477
Ако ме бяха попитали за тази марка миналата година бих я препоръчала.Имам няколко чифта, които още са здрави след 2 сезона носене.Това лято се взех сандали, които се скъсаха на първия месец.По-добре да не бяха намаляли цените(за сметка на качеството).Дори в магазина си признаха ,че повечето модели тази година са внос от Китай.Освен добрия външен вид с друго не могат да се препоръчат.Жалко....

# 19
  • Мнения: 3
Като човек, който е работил във фирмата собственик на тези магазини, мога само да ви посъветвам да ги заобикаляте отдалече. Нито обувките, нито чантите някога са имали нещо общо с Италия, въпреки че името на магазина създава друго впечатление. Артикулите се внасят с контейнери от Китай, обикновено за около 2 долара чифта. Вие си преценете колко са качествени.

# 20
  • Мнения: 3
Здравейте.Аз съм от Хасково и се учудих като изведнъж намаленията паднаха до 60% съобразно старата цена.Обувки има по 15лв и сами преценете колко са маркови.

# 21
  • Мнения: 141
Като човек, който е работил във фирмата собственик на тези магазини, мога само да ви посъветвам да ги заобикаляте отдалече. Нито обувките, нито чантите някога са имали нещо общо с Италия, въпреки че името на магазина създава друго впечатление. Артикулите се внасят с контейнери от Китай, обикновено за около 2 долара чифта. Вие си преценете колко са качествени.
Отскоро ли ги внасят, или откакто фирмата съществува, все Китайска стока си продават? Вземах си едни от намалението в магазина им във В.Търново, направи ми впечатление, че много картонени изглеждат и още при първото обуване започнаха да се прегъват. Инак месец гаранция дават хората и 10% отстъпка, при следваща покупка, стига да не е от намаление.

# 22
  • Мнения: 491
В началото, когато отвориха магазините, явно зареждаха от друго място. Обувките бяха скъпи и доста по- качествени. Сега зареждат от Китай и наистина са като картонени.
Хубаво и евтино няма, това е!

# 23
  • Мнения: 189
купих си едни ботуши от там и след три дни носене се разшиха по шевовете , загубиха ме като клиент

# 24
  • Мнения: 3
Днес си купих обувчици от там и ще видим колко ще им издържи стоката.

# 25
  • Мнения: 141
Имам чувството че само обувките от промоцията са некачествени, онези на редовните цени ми се виждат по-добри или съм с грешка?

# 26
  • Мнения: 189
аз съм пазарувала на редовна цена , преди време им бяха по качествени , но все пак е мое мнение

# 27
  • Мнения: 2 926
аз съм пазарувала на редовна цена , преди време им бяха по качествени , но все пак е мое мнение
Аз също съм на мнение,че преди време обувките им бяха много по-качествени.
Не пазарувам вече от там ( в момента нямам и възможност де), но като цяло им бях голям фен - пазарувах и от магазина им в Бургас.
Но вече ме разочарова качеството на 3 поредни чифта обувки.

# 28
  • Мнения: 141
Жалкото е че моделите наистина са много симпатични, дано да си поправят грешката и подобрят качеството, защото всички около мен ползващи тези обувки масово се оплакват!

# 29
  • Мнения: 743
Аз имам 2 чифта от тях - сандали и едни балеринки. Сандалите са от миналото лято - след 3 обувания се разлепиха стелката и подметката, занесох ги на обущар и сега ги нося с пълна сила, нямат мърдане. А това лято си купих балеринки от тях - намалени на 23 лв. Много са сладки, нося ги доста честичко, но не са ми създали проблем все още.
Но са ми правили впечатление някои модели - имам чуството че аз съм ги правила, адски некачествено изпълнение.
С противоречиви мисли съм, въпрос на късмет.

Общи условия

Активация на акаунт