Случвало ли ви се е....да не ви пуснат с количка в магазин?

  • 7 897
  • 156
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 545
хей!хей! успокойте се....

# 151
  • Мнения: 654
ще ви отговоря момичета и искрено съжалявам че някои от вас се чувстват обидени и неразбрани.
в магазин в който не може да се влезе с детска количка не съм посещавала.
в магазин в който да не ме допуснат с детска количка не ми се е случвало.
напротив помагали са ми.
в моя магазин в сектора за детски дрехи и играчки детските колички имат достъп, но при сувенирите и живите цветя има надпис:с детски колички до тук.
надписа е там защото се наложи а не защото така съм решила.има цветя които могат да причинят алергия,в даден период се поливат с разтвори.фонтаните имат ефекти които са включени в ел.мрежата.след като има и инциденти ще има и забрани.

весел ден и приятно пазаруване.  bouquet

# 152
  • Мнения: 929
Това е възможно само в нашата страна.
В магазин в който ми кажат че не мога да вляза с количката или пък с детето просто се лишава от мен като клиент!
В чужбина не съм се сблъсквала с подобно нещо - по скоро ще си разместят стоката ако тя е пречката, но няма да те върнат.

# 153
  • София
  • Мнения: 44 120
ще ви отговоря момичета и искрено съжалявам че някои от вас се чувстват обидени и неразбрани.
в магазин в който не може да се влезе с детска количка не съм посещавала.
в магазин в който да не ме допуснат с детска количка не ми се е случвало.
напротив помагали са ми.
в моя магазин в сектора за детски дрехи и играчки детските колички имат достъп, но при сувенирите и живите цветя има надпис:с детски колички до тук.
надписа е там защото се наложи а не защото така съм решила.има цветя които могат да причинят алергия,в даден период се поливат с разтвори.фонтаните имат ефекти които са включени в ел.мрежата.след като има и инциденти ще има и забрани.

весел ден и приятно пазаруване.  bouquet

Това, че ти не си направила магазина си достатъчно безопасен за клиентите си е изцяло твой проблем и безхаберие.....
Алергии има и при възръстните хора, не само при бебетата, възръстен човек също може да му се случи случка при инцидент с тока и т.н. и т.н....

Посли си малко, как да стане по-безопасно мястото, вместо да слагаш забрани...това не е решението...

# 154
  • Мнения: 202
Da sluchvalo mi se e ili pak sa me gledali nakrivo  Joy Joy Joy

# 155
  • Мнения: 887
Случи ми се да не ме пуснат с количка в една църква в Бургас, когато синът ми беше на 4 месеца. Повече не мога да коментирам.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 156
  • Мнения: 545
достатъчно разправии.

има магазини, които не позволяват колички, просто защото така им изнася. т.е. не е проблем за купувачите, или децата, а на тях не им е удобно. те са за порицание и прочие.

има и такива, за които е твърде неподходящо да има деца вътре, това е също факт. би могло, теоретично, да се обезопасят, но на практика това не е възможно - не и без да се обезсмисли цялата работа.

едната категория са магазините за крайни клиенти, и безопасни/ежедневни стоки. супермаркетите, магазините за дрехи, някои от магазините за битови стоки или техника. всички знаем за какво става въпрос, това са точно магазините с 'общ достъп', в които да не е помислено за майки е наистина проблем на магазина.

другите - са с опасни стоки, 'складов' тип магазини на едро и прочие - където не е икономически изгодно да се пригодяват за детски колички, пък и не са предназначени за крайни клиенти, и стоките не са за ежедневна битова употреба от краен клиент. при тях е меко казано против всякакъв трезв разум да се прави такова нещо - то би било самоцел а не реална необходимост. забраната за колички е по-скоро с цел защита на магазина от луди глави, каквито винаги се намират. те, лудите глави, с голямо удоволствие ще изкарат магазина виновен, въпреки че трезвият разум не предполага да се тикаш с количка там. или, както се случва, в забързаното ежедневие просто не съобразяваш или не знаеш, че е опасно. в този случай забраната е по-скоро грижа от колкото лош жест.

сега нещо което може и да не ви хареса, но ми се иска да кажа и дано го разберете правилно:

да се караш,размахвайки пръст, да обезопасяват склад за стоки на едро е също толкова нахално, колкото и да откажеш на майка да влезе в квартален супер с количката. и мисля, че просто не сте склонни да изслушате фразата докрай, или просто не сте виждали магазините за които иде реч, т.е. спорите но не знаете за какво става дума. или направо си е демагогия.

мисля, че няма какво повече да се каже. затварям темата... ако някой все пак е измислил нещо, което трябва да бъде увековечено, да ме потърси на ЛС. само без дребнави заяждания.

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 18:49 от T3-M4

Общи условия

Активация на акаунт