Разочарована съм

  • 3 103
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
Много здраво.Здрави съвети от здрави мами.
Да се чуди човек как сте се събрали с тези хора/мъже, какво правите с тях, че и деца сте родили.
И да не се чуди човек къде се стига след определен период от време: раздяла...
Време е за оплюването, микрофонът е Ваш:

# 16
  • София
  • Мнения: 174
Че какво им е на съветите ? И защо реши , че следва раздяла ?
Всеки си почива така , както на него му харесва.
Ерика , и аз като теб предпочитам да почивам на море.Само , че тази година моя мъж ми заяви , че в близките 10 години няма да ходим на море , защото не искал. Ами като не иска , аз какво общо имам ? Още на другия ден си направих резервация и заминахме с дъщеря ми.Изкарахме си супер и наистина пълноценна почивка.
Така , че няма какво да му мислиш и да се разочароваш от мъжа си - щом имаш възможност - заминавай.

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
с 3000 зора ме принудиха да отида на море ... аз исках на планина. искам да си почина от тълпите хора и шума, да ама не .... едвам устисках 6 дена и сега ще си почина малко на планина ....
така, че разбирам мъжа ти ...

# 18
  • Мнения: 1 475
И моя баща не обича морето, през всичките години, до към 18 си година съм ходила само с майка ми и брат ми на море и сме си изкарвали супер без него- пък и за какво ни е само да ни мрънка на глава, че му е горещо и не издържа/ само веднъж е идвал с нас, като съм била много малка/ Wink

Така , че хващай си детето и право към морето!! Приятно изкарване!!  sun  photo

# 19
  • Мнения: 495
Erica, в събота в Созопол започва Аполония. Покажи на мъжа си програмата, може да си хареса нещо.

# 20
  • Мнения: 494
А бе я вярно отивай сама с приятелка,а ако сте повече още по хубаво. Моят все не може да си "вземе" отпуска( от 2 години не е почивал). Как ли не се опитах да го изкуша,еми при някои не става. Като подпалих мотора аз. Ела да ме видиш! С две приятелки отидохме,вярно за кратко,но беше разкошно. Дори се почувствах single за кратко,а пък после и си липсвахме

П.С.Това беше миналата година. Тази пропуснахме отпуската.

# 21
  • Мнения: 651
На мен веригата ми дълга, а и редовно си я лъскам  Whistling, знам че "ще ме пусне" на море с приятелка или с децата щом ми се иска...
макар аз лично да предпочитам планината  Thinking

 newsm78 А вие пък зор да почивате заедно и защо...ми починете си един от друг, ти на море, той на планина и после мир и любов  Peace

Общи условия

Активация на акаунт