Дъщеря ми иска да яде само салам и пастет

  • 2 742
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

   
 Щом е на 1г.5м. и иска само това, ти си си виновна Simple SmileСинът ми на тази възръст не познаваше вкуса на тези продукти.

 Не всяко дете е по манджите.Оцеляват и децата хранени със сухи продукти.

# 16
  • Мнения: 5 940
Да, за салам и пастет е доста рано. Пък и тези продукти май отдавна са предложени става ясно от първия пост. Но  и детето може само да се е почерпило на принципа искам от яденето на мама и тате. Просто има деца, които са супер любопитни.
А за калкана ...не е глупаво детето Wink

Последна редакция: нд, 31 авг 2008, 14:04 от valerie

# 17
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
t_ilieva  най - благородно ти завиждам! Peace

Недей!  Naughty Не се знае докога ще е така!  Thinking
Но и аз не го карам да яде като не е гладен де....... Или ако иска друго, давам след като е изял основното, което аз съм преценила в дневното му меню!  Peace

# 18
  • Мнения: 27 524
Да, за салам и пастет е доста рано.

Ако са качествени - не е рано  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 503
За рибата-супер!
За салама и пастета....че кой й ги е дал,а и защо?
Аз не бих предложила подобна храна,макар че моето не би ги яло.поне за сега!
Дано проядете и други по-добри нещица!

# 20
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Да, за салам и пастет е доста рано.

Ако са качествени - не е рано  Simple Smile
А че са качествени можеш да си сигурна само ако си ги приготвила лично!  Peace

# 21
  • Мнения: 27 524
А че са качествени можеш да си сигурна само ако си ги приготвила лично!  Peace

Зависи  Wink

# 22
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
А че са качествени можеш да си сигурна само ако си ги приготвила лично!  Peace

Зависи  Wink
Е, добре де - или мъжа ти, или приятели, които имат месокомбинат например!  Wink  (ама ти правят серия колбаси и пастети само за тебе  Peace)
Но в повечето колбаси за съжаление, така или иначе има консерванти, адитиви, набухватели и много Е-та.....  Sad

# 23
  • Мнения: 27 524
Но в повечето колбаси за съжаление, така или иначе има консерванти, адитиви, набухватели и много Е-та.....  Sad

Така е. Но те тези неща ги има, за съжаление,  в 90 процента от нещата   Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 2 122
сама си си виновна, от малка ядяла шпеков салам- ми яде детето, като има кой да му даде
моето не яде, винаги съм му готвела и си предпочита сготвеното, а не сухоежбините
даже кашкавал като й въведох /на 15 месеца/ не го хареса и сега не яде

# 25
  • Мнения: 1 503
Блонди,така е .Има ги,но ако ние не се стараем да ги отбягваме,кой?Аз самата също ям изключително рядко салами и пастети.А при такива малки деца...Определено не одобрявам консумацията на подобен вид "отрови" -храни де.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 773
Щом не ти харесва, че ги яде /салама и пастета/ , защо изобщо си и ги давала? Ако не беше ги пробвала нямаше да ги търси. Салам и луканка и давам по 1 парче, ако случайно ме зърне като режа за нас, но пастет не съм си и помисляла да дам. За нас също не купувам.Всеки сам решава все пак как да си храни децата.
Не ми се споменава дори,че на моя позната детето на 2 год. в момента, от няколко месеца не пие вода а само гадни пуншове и най-вече КОЛА. Направо съм изумена. ТО искало Shocked е как така ще иска кола. Ще я оставя 2 дена жадна, ако трябва, но такива отрови НЕ.

# 27
  • Мнения: 698
А ако ви види с цигара, пак ли ще дадете на детето? Или чаша уиски? Винаги може да бъде разсеяно с нещо друго, според мен...

Общи условия

Активация на акаунт