Отчет на набор 2003 - 31

  • 12 029
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 421
  Нашият обича мляко, но не го гоня - днес трябва да изпиеш това - ако иска добре. Пие студено прясно мляко със сламка и яде киселото без нищо  друго, направо от кофичката. Сега е на тема - бебешка попара с мляко за закуска(това покрай племеника). Чай пие, ама рядко. Даже и сокове не тачи много - ако иска течност си пие вода.

 Майка ми почва на 01.09. работа и сме в шах - кой да ги гледа до 15-ти. Водим преговори на високо равнище със свеки - по половин ден да ги гледа за две седмици.

bifana радвам се, че всичко е наред. От лош опит с мое ходене по лекари си знам - консултация с повече от двама е задължителна, особено когато се поставят тежки диагнози.

# 16
  • Мнения: 4 967
Бифана,  Hug.
Чужбински мами, пишете, моля,  как се адаптират децата по отношение на езика. При viki_hrisa явно нещата вървят добре с немския. Как е при вас, Ирка и Wild child? Има ли и други набори в чужбина?
Пускам анкета за училище. Да добием съвсем ясна представа кой кога ще става ученик!
Аз отговорих на 6г6м, въпреки че ще ги навърши 2 седмици след 15 септември.

# 17
  • Мнения: 22 884
Бифи,радвам се,че сте здрави.Весело море ви желая,много хубави и слънчеви дни.
Ирина,Дани пропи прясно мляко от рекламата на Нескуик,с какао.Иначе кисело почти не близва.Дай му сокове разни и Фанти,побеснявам.Говоря,говоря,говоря да се пие вода и мляко...нъц.... Sad

# 18
  • София
  • Мнения: 7 673
Деска, моят не октказва да пие мляко. Всичко пие - мляко, чай, сокове, вода.
Мен по-скоро ме интересува дали все още имат нужда от мляко всеки ден, или вече им е много. Нали и много мляко не е на хубаво.

# 19
  • Мнения: 22 884
Деска, моят не октказва да пие мляко. Всичко пие - мляко, чай, сокове, вода.
Мен по-скоро ме интересува дали все още имат нужда от мляко всеки ден, или вече им е много. Нали и много мляко не е на хубаво.
ОООО  Embarassed...Не съм разбрала.Според мен все още е добре за тях да пият мляко докато растат.Мисля,че за възрастните прясното мляко не е много за препоръчване.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 673
Да, разбира се.
Ама дали всеки ден се чудя  newsm78

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
цоп в новата тема  bowuu

Мляко моят син не пие. Той е по соковете, чайовете и т.н. Мляко рядко консумира, предимно с Нескуик (какао + зърнена закуска). Но обожава кремчета. Грис също чат-пат яде.

*Ирина* - не знам кой какви нужди има, но за нашето семейство е задълже на ден да има 1л. прясно и поне 2 кофички кисело мляко. Та да ти кажа, пиеме/ядеме си мляко и на дърти години  Laughing

Малчо тръгва в 1-ви клас (живот и здраве), точно на 7г. и 3 седмици.  Grinning

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Здравейте и от нас в новата емичка. Благодаря за включването в списъка на наборчетата   bouquet. Браво и за анкетата , най-после ще се види черно на бяло колко наборчета ще тръгват по-рано на училище  Peace.
 На почиващите - приятна почивка!
 Колкото до млякото - не давам всеки ден/прясно,де/.Не знам до колко е необходимо ,ама не ме и интересува. Давам тогава,когато детето иска. Обикновенно студено и с какао, или със зърнена закуска. Иначе кисело пием всеки ден ,дори по 2, направо от кофичката.
 Тръгваме в 1-ви клас на 7 г. и 3 дни.
 Хубав ден на всички !

# 23
  • Мнения: 1 687
Здравейте и от мен в новата темичка. Имаше период в който Вики вземаше по една кофичка мляко и си го изяждаше с лъжицата. Прясно пиеше всеки ден с какао или с топчета, но получи алергия (мисля че от какаото) и сега има  ограничение спрямо прясно мляко. Смятам че е нормално да си пият все още мляко. Сокове не пие, предпочита плодовете и то без да са нарязани а направо гризе с беззъба уста  Joy ( едното зъбче е все още малко).   bouquet

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Зравейте и от нас,всички наборчета бързо да оздравяват,та да са спокойни и майките  bouquet
 Относно пиенето на течности,моите момчета обичат да пият само студено мляко с какао или ягодов нескуик,Марти обича да хапва и кисело мляко от кофичката,пият и айрян,но предпочитат вода.Нат.сок си поръчват на барчето като отидем,но в къщи не го пият много.Когато са жадни пият само вода,така съм ги научила.
 За тръгването на училище ще бъдат на 7 г и 28 дена

# 25
  • Мнения: 7 201
Отговорих с 3-та опция-точно на 7г.6 м. ще ставаме ученици.
За млякото много обича и прясно и кисело.Всеки ден хапва поне от единия вид. Peace
А също  и сокове,чайчета,айрян. Flutter

# 26
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Гласувах. На 7г. и 2м. ще е.
Прясно мляко "пие" с корн флекс-а. Иначе кисело постоянно тъпче. Пие много течности и то всякакви.
Зъбите са му на място още.
Племенницата е на 4г и 7м и вече има два паднали. Висока е 127 см и тежи 25 кг. Shocked
Незнам с какво я хранят но е огромна.

Последна редакция: пт, 29 авг 2008, 14:08 от eli_dechkin

# 27
  • Мнения: 343
Смятам, че млякото в различни разновидности е все още необходимост. Криси обича мляко с какао и основно вода, когато е жаден. Ние ще тръгваме на 7г и 9м

# 28
  • София
  • Мнения: 5 014
И аз гласувах с третата опция - 7г. и 6 м.
Ето го и него: http://album.svatbata.bg/fiamaa/bg/photos/46785.html

# 29
  • София
  • Мнения: 2 530
И аз гласувах. Георги ще е на 7г и 4м. Не виждам смисъл по- рано да тръгне на училище. А и не искам.

Общи условия

Активация на акаунт