® Португалия - тема № 8

  • 28 165
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 101


fortee viki81 Hug Hug Hug
Бъдете щастливи

# 16
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
ВИКИ ЧРД   bouquet
Бъди здрава,щастлива и обичана!
Нека мечтите ти се сбъдват по малко,за да имаш за цял живот!
Весел празник!

# 17
  • Мнения: 66
Вики ,

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!!

Желая ти здраве, радост  и много щастливи мигове !!! newsm59

Зоя , аз съм завършила Икономика - с Магистратура Счетоводство и контрол, а тук съм Empregada domestica /почистване, гладене /
Батковците бяха тук миналата година ,заедно с майка . Изобщо не харесаха живота в Португалия. Така за екскурзиики става , но за постоянно живеене тук и дума не искат да чуят. С таткото на Луиза сме заедно почти  7 години , но не сме женени. Според мен доста сполучлива и почти безпроблемна връзка ,но пу-пу да не чуе Дявола . Simple Smile Ииии , не всичко може да е хубаво , с него сме добре, но далече от другите две дечица  newsm45 .Той е pedreiro и работи в строителството.

Последна редакция: нд, 31 авг 2008, 16:35 от fortee

# 18
  • Мнения: 878
Форти много гадно,4е си дале4 от децата,не могат ли да идват по 4есто поне?А приятелят ти не беше португалец или се лъжа newsm78Радвам се,4е се разбирате HugИмам приятелка,която записа магистратура с4етоводство и контрол в Лисабон,но е много скъпо Rolling EyesА колко ти плащат на 4ас,ако не е тайна,може и на ли4ни,ако не искаш да споделяш тук Hug
Вики да разказваш после как е минало и снимки 4акаме Peace

# 19
  • Мнения: 194
Вики,честит рожден ден и от мен!!!!
Нека твоите желания бъдат мои пожелания за празника!!!  bouquet

Пак закъснях,извини ме,но днес узнах от поста на Форти... Embarassed
Форти,чудесно е ,че Луиза е добре и двете опасения бяха доста кофти,много се радвам,че не са се потвърдили.
Светле,честито телефон,да си ползваш с късмет и да те търсят много по работа на него  Peace
Момичета ще има снимки,но не знам кога и други чакат-роднини извън Бг,ще ги кача като намеря минутка.
Ини днес беше на градина за 1ви ден и беше адски рев отново.Но като я взех следобед беше доволна и каза,че храната била чудесна,а леглото й било страхотно и се обнадеждих,че може и да е по-лесно утре.
Отивам да спя,че утре пак съм на работа сутринта и ставам в 6  Confused
Успешна седмица.  bouquet

# 20
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
Здравейте на всички, честити рожденни дни  с пожелания за много радост и щастие. Не сьм прочела още всичко, но се завьрнахме от ваканция миналата седмица и всичко още ми е като в сьн. Веднага на работа, София от вчера е за прьв пьт на малкото училище - добре че и майка ми е снас и за сега ходи само до обяд. Голям стрес на нас, София беше доволна от новата си среда Laughing Ваканцията беше супер както винаги - на море в БГ с цялото семейство и после двамката с Изидро и приятели в Гьрция. Ето снимки, паролата е: 1111
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=278186

Форти - ще ми кажеш ли нещо повече за сьмненията за епилепсия и какво е станало точно. После ще пиша защо ме интересува че сега имам една среща Wink

# 21
  • Мнения: 878
ОО Нова добре дошла Hug разкажи пове4е де,снимките са много хубави,а снимки 4 и 5 са направо като карти4ки,София много е порастнала,изглежда по голяма за възраста си.
Дани днес е за първи ден на ясла отново и много се радваше,4е ще ходи,влетя вътре и даже 4ао не ми каза Crazy
Друго нищо ново няма при мен,айде пиш?те и вие де Hug

# 22
  • Мнения: 40
Здравейте,искам да ви питам нещо Embarassed Първо :честита ви нова тема  bouquet При нас нещата се придвижват доста бавно,но все пак.... и понеже разиграваме няколко варианта : какви са условията за ясли при вас,по- точно как е реда за записване? Благодаря ви предварително  bouquet

# 23
  • Мнения: 878
Змен4о аз ще кажа от моят опит,живея в малко град4е,още като бременна записах Дани на ясла,защото ми казаха,4е много се 4акало,но още като беше на 6м ми се обадиха,4е е приет,по принцип приемат септември месец,през годината по трудно,тогава отказах да го дам.Миналото лято трябваше да го оставя някъде спешно,понеже нео4аквано по4нах работа,отидох в 4астна ясла,взеха го още на другият ден,но понеже ми беше много скъпо септември месец говорих с друга ясла и веднага го взеха там без проблем PeaceВе4е от 1г си ходи там.От сега да те предупредя,4е да не се шокираш,4е децата спят на дЮшеци на земята и влизат с обувките.Ти разбра ли къде ще бъдеш?
Аз да се похваля,4е от понеделник по4вам нова работа в завод за вино,първо ще върша обща работа за минималната заплата,хубавото е,4е е 8 4асов работен ден и се по4ива събота и неделя,и другото хубаво е,4е ш?фката си търси доверен 4овек,който да е нещо като отговорник и иска да ме обу4и,тя всъщност е позната на Филип,страшно ми е притеснено и се надявам да се справя.

# 24
  • Мнения: 66
ДОРЕ,

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!

ЖЕЛАЯ  ТИ  ЗДРАВЕ , ЩАСТИЕ , ЛЮБОВ  И  СБЪДВАНЕ НА ТВОИТЕ МЕЧТИ !!!

 nbirthday

Нова , ще пиша тези дни за това което те интересува , защото сега нямам време .

# 25
  • Мнения: 1 101
                     Доре ,върви по пътя на живота, обсипан с рози и цветя,
и нека всяка твоя мисъл бъде сбъдната мечта!

                                       

# 26
  • Мнения: 194
Честит рожден ден Доре!!!!Много здраве и щастие!
Весел празник и дано Борис и близките ти те изненадат приятно!Целувки.  bouquet

# 27
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
  love001
Благодаря ви момичета!

Меди,няма кой да ме изненада  Tired аз сама себе си  Mr. Green Реших да отидем на ресторант тая вечер-Шимарао-заедно с едни наши познати.
А днес,за късмет,деня беше много гаден на работа  #Cussing out

# 28
  • Мнения: 878
ЧРД  Доре
Желая ти много здраве - то винаги е нужно,
много щастие - то никога не стига,
море от любов и бряг,
на които винаги да те чака някой   bouquet

# 29
  • Мнения: 5 255
Доре, ЧРД - бъди здрава  Hug

Общи условия

Активация на акаунт