Прическата - вкъщи и навън

  • 11 506
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 183
Най-често съм с пусната коса. Връзвам я само, ако ми е много топло или ми пречи ,когато се разчистя или готвя  примерно.

# 46
  • Мнения: 483
Вкъщи - обикновено прибрана с шнола или диадема.
Навън - изправена с преса или начупена, но винаги пусната. Правя си и някакви прически (силно казано), но примерно напоследък все по - често се нося така

P.S Само, че аз съм с черна коса Wink

# 47
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
рошава винаги

# 48
  • Мнения: 281
През лятото вкъщи съм винаги на опашка, но навън с писната коса.

# 49
  • Мнения: 116
маи само аз съм на обратно.в къщи с пусната коса да ми почива главата,навун вързана Simple Smile

# 50
  • Мнения: 2 172
Прическата ми е според това,какво съм я правила по време и след баня.
1. Права коса
-Ако съм и сложила балсам,след това я изправям/издухвам с кръгла четка и мушкам вафлички отдолу.И вкъщи и навън все така,е навън по-оформена и с мнгоо лак.

-Друга прическа-Издухвам и правя преса на горните два пласта коса.Обръшам се надолу и топирам в основата,пръскам лак.Слагам диадема и оформям.Получава се нещо като "бумбал" отзад.Много красива прическа.

-Всичко от по-горната прическа,но с маша извивам краищата навън,а вместо диадема слагам лента за коса.

2.Чуплво-къдрава коса.
-Ако по време на баня не съм и сложила балсам,след това само я суша и мачкам с ръце (едновременно).КАто приключа се навеждам надолу,топирм в основата и пръскам лак.Изправям се и оформям гривата,която се е получила,нещо в стил Наталия Симеонова.Пръскам цялата с лак и мачкам.Общо взето от тази прическа,могат да произлязат мнгоо други(шноли,ластици,кокове).Хубавото е ,че  е обемна и косата изглежда богато под каквато и да е прическа.  Laughing

-Любимата ми най-често използвана прическа е две къдрави опашки произлизащи от тази бухнала коса.Най-често съм така  Peace супер удобно,красиво и секси  Blush  .И може да кара кажи-речи 1 седмица без да мръдне,ама ми писват  ooooh!.

Конските опашки и коковете тип "самурай" са ми за след 3-ти 4-ти ден,ако ме мързи да се къпя и вече не е толкова хубава,както в началото Embarassed Много са сполучливи.Но аз съм общо взето на периоди.Ходя известно време с една прическа,после с друга и така.
  Вкъщи съм си с прическата,с която бих излязла.Не мога да си позволя да си смачкам косата на кок,ако после мисля да съм със спусната и държа на определена прическа.Моята коса е такава,че се деформира от връзване и опъване.

# 51
  • Мнения: 619
Мойта сега е прословутото каре,черта или както там му се вика.
Аз в нас и с дълга коса като бях я хващам с една щипка...ИНАЧЕ МНОГО МЕ ДРАЗНИ  Mr. Green.Някой път ми иде да я обръсна чак....
Навън или си е пусната права или я хващам с една малка щипчица отпред малко .

# 52
  • Мнения: 851
При мен това прическа е много силно казано. Когато косата ми е по-дълга я мия на 3 дни/ че имане много се омазнява/ и съответно първия ден ми е пусната, втория може да я накъдря леко, за да върна обема, а на третия трябва да я вържа. Високи опашки, кокове, хваната предната част с фиба на тила, такива работи. Експерименти не мога да си правя, щото работата не ми го позволява. Та така...мъка е с тая  коса. Сега е къса, подстригана и прическата си ми е готова от сутринта, ама пък взе че ми омръзна Mr. Green /угодия нема/

# 53
  • София
  • Мнения: 7 097
В къщи най-често с пусната.
Навън пусната или на опашка.
Кокове много харесвам, но не мога да си направя хубав.

# 54
  • Мнения: 2 229
Интересен начин за вързана коса на опашка е да се остави един кичур, който после да се увие около ластика, така че да не се вижда. Все едно си се вързала с косата само, много ме кефи. Laughing

# 55
  • Мнения: 131
И аз да се запиша. Здравейте на всички  smile3525     newsm51   Flowers Rose
Най често съм със пусната когато съм на вън като работя нещо и готвя задължително я връзвам или слагам шнола

# 56
  • Мнения: 1 447
В къщи по-често вързана,на вън с пусната.

# 57
  • Мнения: 3 611
Правя-струвам все 2 приЧески вьртя - навьн пусната, в кьЩи вьрzана.
Голяма скука  Rolling Eyes

# 58
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Както съм вкъщи , така съм и навън - косата ми е късичка  Wink

# 59
  • Мнения: 1 247
в повечето време е вързана  пречи ми Blush
и много рядко е пусната Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт