Диета - "Японско чудо" - 16 част

  • 26 018
  • 371
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 631
Присъединявам се  Mr. Green
Сега отивам да си ям яйцата и после ще ви пиша пак Wink
Ще си взема и мерките за табликчата  Peace

# 316
  • Мнения: 0
kafe радвам се  Hug
pepa_ilkova можеш поне височина и кг. да дадеш и колко дни си на диета.... Hug


Важно!!! Момичета в мерките сложете:
височина, кг, ханш, талия и дните , на които сте от диетата.
Мисля, че така ще бъдем по-изчерпателни и дано не създавам проблеми на бибияна. Ако има такива -извини ме....
smile3525

# 317
  • Мнения: 270
Привет отново радвам се че ставаме все повече така ще си даваме повече кураж  Grinning.Сега си хапнах яйцата и съм сита,браво че сте решили да направите табличка Бибияна  Hug.Аз нещо не мога да си открия метъра но като го намеря веднага ще се премеря и ще дам мерките си.Пепа чудесни резултати не ти остава много  Peace.

# 318
  • Мнения: 309
Момичета , може ли някоя друга да поеме инициативата за таблицата .
Нямам excel и не можах да си намеря версия дето да "тръгне " на компютъра ми .Пробвах да направя таблицата в paint , но стана една грозна ...
Извинете ме , първо трябнваше да си проверя програмите .
Благодаря за разбирането.

# 319
  • Мнения: 2 631
Аз мога да направя табличката, само някой да си даде пространство в нета, където да я кача  Peace

Иначе да се похваля, че и аз съм сита след 2-те яйца  Peace
Пийвам си водичка и малко по-късно ще си направя чайче с мед. Чаят е полезен за имунната ми система, а и аз слагам само по 1 пакетче мед, и напоследък гледам да пия по 2-3 чая на ден.

# 320
  • Мнения: 270
Момичета салатата може ли да се подправя с нещо  newsm78.

# 321
  • Мнения: 309
Момичета салатата може ли да се подправя с нещо  newsm78.
Аз слагам само прясно изцеден сок от лимон.Сол със сигурност не може .Олио и други подобни мазнини - едва ли.
kafe , личен сайт ли ти трябва ?

# 322
  • Мнения: 2 631
Момичета салатата може ли да се подправя с нещо  newsm78.
Аз слагам само прясно изцеден сок от лимон.Сол със сигурност не може .Олио и други подобни мазнини - едва ли.
kafe , личен сайт ли ти трябва ?


Каквото и да е  Crazy

# 323
  • Мнения: 0
Момичета, и аз тъкмо си хапнах 2те яйчица и се чувствам завидно сита  Mr. Green Кафе супер ще си ако я направиш newsm51

# 324
  • Мнения: 2 631
Момичета, и аз тъкмо си хапнах 2те яйчица и се чувствам завидно сита  Mr. Green Кафе супер ще си ако я направиш newsm51

Айде да допринеса за темичката.  Hug
Започвам да събирам мерки отсега, като ще ги събирам до утре до обед, когато ще видя как ще кача табличката.
От вас искам на ЛС:
ръст
тегло
бюст
талия
ханш
обиколка на бедрото горе

Тези ще са ни мерките, с които започваме таблицата (мисля, че други не са необходими), затова няма да пиша кой от кога е почнал диетата. Каквито резултати сте имали досега, са вече постигнати и запазени  Heart Eyes Сега се почваме наново с чист старт всички и може би след 2 седмици ще пуснем нови мерки за сравнение. Навити??

# 325
  • Мнения: 309
Аз съм за .Сега ще ти метна ЛС-то.

# 326
  • Мнения: 0
Ами кафе като споменах дните, на които сме били на диета, имах предвид тези от нас, които са отслабнали вече, до този етап. Все пак става въпрос не колко сме свалили .., а колко сме свалили с именно тази диета. Вас ви разбирам тъй като почвате от днес, но аз, както и други сме започнали преди това. Казвам го именно заради тези причини, аз например съм отслабнала кило и малко отгоре. Вярно, че не е много, но не искам просто ей така да го прежаля Naughty. Затова дадох идея за дните, не виждам какво толкова ще се обърка, ако сложиш още една колонка (пък и то си е и стимул да гледаш кой колко издържал Mr. Green). Всичко това го казвам без никакви гадни чувства Hug. Ще ви помоля да го имате напредвид и все пак, дори и да не направите таблицата с дните......да си знаете, че съм ви благодарна, че изобщо ще я направите  bouquet. Простете за дългия пост, но трябваше да си изразя мнението! smile3525

# 327
  • Мнения: 122
Еееее,браво на вас.Събрахте се голяма компания, а и сте се организирали добре.Аз от днес съм на Скарсдейл,защото от японското чудо спрях да свалям  newsm78.Всъщност смъкнах почти 5 килограма ,така че съм доволна.Пожелавам ви и на вас все по-малко килограми и по-малко сантиметри,но само от там ,  където трябва smile3503.След празниците може отново да се присъединя към вашите редици,но до тогава има малко време ...

# 328
  • Мнения: 2 631
Ами кафе като споменах дните, на които сме били на диета, имах предвид тези от нас, които са отслабнали вече, до този етап. Все пак става въпрос не колко сме свалили .., а колко сме свалили с именно тази диета. Вас ви разбирам тъй като почвате от днес, но аз, както и други сме започнали преди това. Казвам го именно заради тези причини, аз например съм отслабнала кило и малко отгоре. Вярно, че не е много, но не искам просто ей така да го прежаля Naughty. Затова дадох идея за дните, не виждам какво толкова ще се обърка, ако сложиш още една колонка (пък и то си е и стимул да гледаш кой колко издържал Mr. Green). Всичко това го казвам без никакви гадни чувства Hug. Ще ви помоля да го имате напредвид и все пак, дори и да не направите таблицата с дните......да си знаете, че съм ви благодарна, че изобщо ще я направите  bouquet. Простете за дългия пост, но трябваше да си изразя мнението! smile3525

За да е адекватна табличката, трябва да сложа колонки "на диета от..... + " започнала еди си колко кила" + "свалени еди колко си"..... Става по-голяма и нешо като теглене на чертата за резултатите. В никакъв случай не казвам да прежалвате свалените кила, а да приемете, че е имало предишна таблица и сега това е новата. След двуседмичния период ще сложа колонка кой колко е успял да свали по зададените мерки.  Peace
Това е моето мнение и нека ако някой друг иска да се заеме, да направи още повече колонки...  Hug  bouquet

# 329
  • Мнения: 0
Уф, че съм заплес  bash Сега погледнах първата страничка и гледам зеленчуци и плодове за обяд...ама че съм. doh..по навик си изплюсках 2те яйца.... ooooh!...... дано не повлияе по някакъв "плюсов" начин ( другите се приемат hahaha )

Общи условия

Активация на акаунт