Ако една жена каже...

  • 4 622
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 132

Правете си сметка в какво общество живеем.. Sick

ако една жена се жени за един мъж, за да я издържа и ако един мъж се жени, за да има кой да му поддържа къщата плюс "узаконени" Crazy сексуални контакти, какво да се каже за разбирането за живота...
Неправилните отношения могат да имат за последствие болести и проблеми, психически и физически, порди неправилен обмен на енергии.
Преди време бях разбрал за Швейцария(една от страните с най-висок стандарт) - немалко разпространение на псих. проблеми/заболявания.

# 31
  • Мнения: 5 500

Правете си сметка в какво общество живеем.. Sick

ако една жена се жени за един мъж, за да я издържа и ако един мъж се жени, за да има кой да му поддържа къщата плюс "узаконени" Crazy сексуални контакти, какво да се каже за разбирането за живота...
Нещо такова имах предвид...

# 32
  • Мнения: 152
100 000? Нагоре, нагоре!

# 33
  • Мнения: 545

Правете си сметка в какво общество живеем.. Sick

ако една жена се жени за един мъж, за да я издържа и ако един мъж се жени, за да има кой да му поддържа къщата плюс "узаконени" Crazy сексуални контакти, какво да се каже за разбирането за живота...
Неправилните отношения могат да имат за последствие болести и проблеми, психически и физически, порди неправилен обмен на енергии.
Преди време бях разбрал за Швейцария(една от страните с най-висок стандарт) - немалко разпространение на псих. проблеми/заболявания.

Знаеш ли, някои държави нямат проблеми с "псих.заболявания" - нито за психологични, нито за психиатрични. просто тотално е разбита здравната им система в тези области. и именно в такива държави няма или има много малко "псих.отклонения" които да са влезли в някаква статистика. просто няма как да влезе в статистиката нещо нелекувано и недиагностицирано. Така че този аргумент не струва.

# 34
  • Мнения: 779
смятам,4е тези за 100 000лв,се дават и за много по-малко hahaha
както гледам има много моми4ета,които се продават на нищожни суми,...парцал4ета,грим4ета,коли..всеки според акъла си

# 35
  • София
  • Мнения: 2 430
смятам,4е тези за 100 000лв,се дават и за много по-малко hahaha
както гледам има много моми4ета,които се продават на нищожни суми,...парцал4ета,грим4ета,коли..всеки според акъла си
Авторката никъде не е упоменала валутата Mr. Green пише само 100 000,аз я попитах в каква валута все пак!Никъде не пише ЛВ

# 36
  • Мнения: 12 662
Ако става дума за Камелия - много й пораснала тарифата, бре.

# 37
  • Мнения: 3 423
Защо намесваме здравето й? Трябват й
парите бързо за лечение ли? Или какво?
Ако сравним с тези, които за един час се
продават по 100 евро, това маце направо
наглее, но пък може да предлага чудеса.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 430
Ако става дума за Камелия - много й пораснала тарифата, бре.
Не май не е за нея Mr. GreenСтава въпрос ,колко пари са достатъчни за здрав секс без да ти се повреди аурата,чакрата или кармата Mr. Green

# 39
  • Мнения: 4 392
Не е истина, какви неща вкарвам в търсачката. ooooh!
Камелия не е уточнила. Явно  за нея няма значение, в каква валута.  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 12 662
Ако става дума за Камелия - много й пораснала тарифата, бре.
Не май не е за нея Mr. GreenСтава въпрос ,колко пари са достатъчни за здрав секс без да ти се повреди аурата,чакрата или кармата Mr. Green

А ясно, парична оценка на аурата. Моята е безценна, но секс мога да правя и без да я намесвам.
За физическото здраве - предполага се, че по-малко хора ще дадат 100 000, та е по-малка вероятността да се увреди.

# 41
  • Мнения: 2 229
И какво, и аз съм на мнение, че всеки си има цена. Единственото, което ме учуди в изказването й беше, че много евтино се дава. Не евтино от моя гледна точка, но като е фолк "звезда", предполагах, че има по-висока оценка за себе си.
Тя сигурно кола има за 100 000, пък себе си ще продава за толкова...

# 42
  • Мнения: 2 099
Дали бих спала с някой който ми дава 100 хилки ли питаш или аз не схванах добре?
Ако питаш горното -да бих спала!Ама невярвам да стане поради ред причини,ще систематизирам:
1 -не съм чак толкова хубава,че някой да предложи толкоз за мен;
2-не съм чак такъв ум,че някой да ме иска въпреки т.1;
3-хич не съм лесен характер,че някой да ме иска въпреки т.1 и 2;
4-за тези пари ще си хване нещо далеч по-добро от мене.

Все пак ако някой има оферта да заповяда на лични Mr. Green аз съм продажна Mr. Green

# 43
  • Мнения: 2 099
Е, хубаво де, като са съпрузи каква толкова е разликата, правят секс, той й дава пари за рокля, примерно...?
Нтцъ в грешка си,това е разменна търговия Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 448
Коя е тази наглата и кой ще е луд да и даде толкова пари за това, че ще и прави кефа?  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт