Ако една жена каже...

  • 4 626
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 451
Ае обадете се ако пуснете тема, барем да гледаме, щото 100 000...  newsm78 
Сега тъй ли му викате - аура, карма?... Ний преди си му викахме проституция...

smile3532

# 46
  • Мнения: 3 447
при сексуален акт още повече с някои хора с над милион на банкова сметка може да бъде осъществен кармичен обмен който да доведе и до неблагоприятни последствия върху аурата и съзнанието
 
Горкичките хора с над милион, сигурно никой не иска да спи с тях при това положение  Confused

# 47
  • Мнения: 122
Ще си помисля... лелеееее, най-накрая да се намери една жена на тази планета дето да прави секс за пари...
... а иначе за сто хиляди парички можеш да правиш само секс, но не и любов...
Ми не, благодаря...  bowuu

# 48
  • Мнения: 2 617
“Всяка жена си има цена. Моята е 100 хиляди. Бих правила секс за пари и не виждам смисъл да го крия. , какво бихте си помислили за нея и нейното здраве...  Embarassed
Ще се надявам да няма проблеми с венерически болести (нали си говорим за здраве).  Grinning

# 49
  • Мнения: 32
Аз с мъжа ми вече спя 6-та година съвсем безплатно - представяте ли си в какво окаяно положение са ми чакрите и аурата, след като хората завършват със 100 000 вечерта  smile3511 Не знам как ще се възстановя...

# 50
  • Мнения: 9 865
Е как пък ще ми каже, че всяка жена има цена. Това, че тя си има цена, твърде висока за предлаганите телесности и възраст, не значи, че всяка е така. Това 'секс за пари' вече си е традиционна практика и не мисля, че шокира някого, ако това е била смешната и цел на въпросната жена.

# 51
  • Мнения: 111
Фолкпевиците непрекъснато лъжат за цената си. Като пеят в селската кръчма, или дори в софийската, в заведението няма толкова много хора, които да консумират толкова много, че собственика да е способен да даде на форкпевиците няколко хиляди лева. Що за глупост?!  Shocked Само им правят реклама по медиите. Те печелят парите си по вече описания от вас начин, само че никой не е толкова тъп, че да даде на Камелия 100 000 лева. Може би, като по-елитна ..., взема 2000. То и Алисия беше признала, но не за себе си, а за някой свои колежки, че правят такива неща. Онея, не особено известните, Ивена и Емануела пък, в "Сблъсък" почти си признаха, че правят такива неща, но това си е ясно.

# 52
  • Мнения: 503
според мен от една страна това влияе на кармата - при сексуален акт още повече с някои хора с над милион на банкова сметка може да бъде осъществен кармичен обмен който да доведе и до неблагоприятни последствия върху аурата и съзнанието. Предполагам че хора които го правят може да не са запознати с последствията.
Значи, най- добре да си кютаме с бедняците.

# 53
  • Мнения: 2 099
Добре бе,да говорим в цифри.Имате оферта за 100хилки за секс за една нощ.Приемате ли или не?
Аз да.

# 54
  • Мнения: 2 099

Значи, най- добре да си кютаме с бедняците.
Ако е добър,що не.Пък нека ми е зле Mr. Green

# 55
  • Мнения: 1 303
Все пак ако някой има оферта да заповяда на лични Mr. Green аз съм продажна Mr. Green

А за 20 лева?

Това става малко като вица, който свършваше горе-долу така:

- А за 20 лева?
- Ти мен за каква ме взимаш?
- Каква си вече стана ясно, в момента водим пазарлък за цената

 rotfImbo

# 56
  • Мнения: 2 229
Добре бе,да говорим в цифри.Имате оферта за 100хилки за секс за една нощ.Приемате ли или не?
Аз да.

Аз не. Малко са. Искам няколко милиона евро - веднага се давам. Laughing (точно колко не знам, ако някой тръгне да ми предлага в милиони, ще се замисля и уточня Blush)

Е как пък ще ми каже, че всяка жена има цена....

Разбира се, че всяка жена (и всеки мъж) си има цена. Друг е въпросът дали някой ще ти предложи тези пари. Laughing

# 57
  • Мнения: 2 018
“Всяка жена си има цена. Моята е 100 хиляди. Бих правила секс за пари

Колко ли пъти в живота си ще прави секс?  Laughing


# 58
  • Мнения: 830
Днес да няма изригвания или планетите са се подредили в някаква странна конфигурация защото лудите са се активизирали ooooh!
 И я кажи коя е тази, че ми подбива така цените  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 891
Добре, жертвам аурата си. Откривам търга. Начална цена 100 000 (от някаква скъпа валута). Набраните средства няма да идат за благотворителност  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт