ДЕКЕМВРИ

  • 11 051
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22
maxi а бе я да се таковат знаеш че си много готина и ти и бебка няма нужда да ти го казвам и да ви слагат в разни списания бъди сигорна в това от постовете ти лъха толкова свежест  забавна си и си супер така че такива хора могат само да завиждат кат си нямат мозък в главата айде да хващат пътя тук при нас такива ги нещем.

А за зъбките от дентокинд според мен няма ефект аз много съм доволна от Osanit  Peaceсъщо е хомеопатично и действа веднага  с него вече спим по спокойно за съжеление го няма в България донасят го от Англия и Германия.

За сега това е от мен целувки и прегръдки за всички Hug

# 16
  • Мнения: 280
Честит имен ден на всички Александровци и Александри   bouquet  bouquet  bouquet

Мойто мъж има имен ден и отивам да си го поздравя  Wink

# 17
  • Мнения: 219
Я днес някой имат имен ден. Да са живи и здрави, Дари и твоя мъж също, и мноооого да ви радва, ама и вие него Wink
Момичета благодаря ви за похвалите за темичката, почувствах се специална  Hug
Макси, то може и по грешка да са дали по-ниска оценка, като се замисля, така, че не се впрягай, толкова е сладка, че думи нямам. Мен много ме кефи снимката с батко й  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 11:11 от Tsvetito

# 18
  • Мнения: 280
А сега да почерпя за имения ден на мойто мъж  Mr. Green




Да ви е вкусно  Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 136
Честит имен ден Саше  Mr. Green
Все така антиконсервант и веселяк бъди. Още много дузини смешни вицове да научиш и да ги споделиш с нас. И задължително поне 3-4 езика. Тогава ще те призная за виртуозен бард на клавиатурата  Mr. Green
А дотогава пожелавам всичко от кИфето до кИфтето да ти е на 6. Точно, както го обичаш.
И да слушаш Дара, щот...
Ай със здраве и наздраве

# 20
  • Ilkeston
  • Мнения: 187
Здравейте!
Много хубава темичка Цвети!
Аз отдавна си мислех да предложа темата да е само Декемврийчета тема 1 и т.н.,ама си мислех,че в отчетните е задължително да е с рима и си замълчах. Има тема в клюкарника за бисерни заглавия на теми и е пълно с такива от отчетните  Laughing,които извадени от контекст са си наистина смешни,обаче от нашите заглавия май няма в черния списък Mr. Green
Макси,много добре си им отговорила на завистниците Wink Аз гласувах и даже recommend-нах. Мн е сладка малката,даже с мъжа ми обсъждахме колко мн косичка има. Наш Ваньо е с тънката,права коса на майка си. Simple Smile
Честит имен ден на всички празнуващи!
При нас почти няма нищо интересно. Още се будим по нощите и за зъбите нищо не помага. Сега ще излизаме на пазар и ще потърся това,за което казва мамок,че помага.
Приятен ден на всички! Hug

# 21
  • Мнения: 331
Привет!
Цвети, поздравления за темата. Да уважим и труда на Янчето - грижовна си , както винаги Hug
Искам да честитя на патерица на нашите рожденнички - да са обични жени и щастливи майки! newsm51
Честито и на именяците - да се гордеят с името си.
Макси, думи като "грозна" и там не запомних още какво са неуместни за което и да дете. Каквото и да кажа, ти си знаеш, че Криска е нежна и миловидна, както и всяко наше детенце, особено за мама е най-милото.  Приеми нещата като грешка или незнание, не се затормозявай с лоши мисли. Лично аз не вярвам, че някоя от нас умишлено би изразила подобно мнение Hug
Лек и спокоен ден!

# 22
  • Мнения: 482
Макси, и аз не мога да допусна, че от нашите мами някой нарочно е гласувал негативно, аз дори мислех да се похваля, че всеки ден дава да гласуваш. Може би някой е натиснал без да иска по-малък брой звездички.
Честито на всички с имен ден - половинката на Дари, Саша на Вещичка, Алекс на Валката, Алекс на Тони Илиева, Алекс на Амадис, Алекс на Нивеар и Алекс на Нели, а и на всички с това име, за които не се сещам в момента, бъдете здрави!

# 23
  • Мнения: 337
Ооой Сашеее , Сашееее, да си ми жив и здрав душко , и ти и името ти , и Дара много да те слуша, и много да ти слугува , и на ръце да те носи(с последното малко ще я назорим , ама тя е оправна булка , ще намери начин)
Да я слушаш и ти и да не и взимаш  компютъра , а твоя да не се разваля вече Wink
И да дойдеш в Америка да идем на Вегас ( Дара и нея ша земем)  Wink

Айде наздраве  от мен




На мен ми е раничко още , сега съм на кафенце , но заради теб днес ще обърна един бироч надвечер ...










Момичета , благодаря ви за милите думи , наистина много мило ми стана .Важно е че  лошото се забравя , а доброто остава и се помни .

След 2 седмици приключва конкурса и ще ви информирам за резултатите и печелившите

А междувременно искам да ви покажа едно бебенце от участниците .Пише , че е само на месец , но на мен ми изглежда поне на 6 .Много е интересно , като кукла ...Ето: http://www.parents.com/app/sharemy/photoDetails.jsp?photoId=2719 … p;fromSearch=true

Марина, дано да  е това

И накрая само да уточня .Аз не исках да правя трагедии от тази случка , просто споделих с вас. Ако съм ви натоварила или настроила негативно , моля да ме извините.

# 24
  • Мнения: 167
Добър ден!
Честит имен ден на всички, които носят прекрасните имена Александър и Александра!

Макси,  Hug!! Аз също смятам, че е станало недоразумение - иначе не ми се ще да вярвам, че........Не се натъжавай. Малката шушулка е страхотна. И ти си го знаеш. Гадничко е, знам. И аз в началото страдах, че никой не изкоментира даже и негативно снимките на Ая, но сега съм над тези неща.
Оф, щах още да пиша, ама забравих....Ми после.

# 25
  • Мнения: 127
Честит имен ден на всички именици,да са живи и здрави,да им се слави името!

Честит рожден ден на Марина,на патерица!Много здраве,щастие и любов ти пожелавам!

Макси, Hug за теб и Криси,аз гласувах,ама не успях нещо да напиша коментар... Cry А другото-подминавам го без коментар!

Да се отчетем и ние след консултацията тази седмица-70см,7500гр.Добре си ми е детето,фина госпожица.Много добре си хапва,да не чуе дявола,много рядко ми отказва някое пюре,иначе попарата,кашата,и млякото с бисквити изчезват за около 3 минути от паничката!И през нощта спи,по 12 часа...абе нямам от какво да се оплача.Само 2 зъбчета има засега.

 Да се похваля,че от 2 дена вече се изправя сама в кошарата(най-после)пълзи съвсем сигурно вече насам натам,отваря чекмеджетата...Още не сме обезопасили нито контакти,нито нищо,та да ви питам, вие от къде купихте такива неща,има ли ги в бебешките магазини?Искам за контактите да взема и някакви за вратички и чекмеджета...

 И не на последни място Цвети,Мамо Яни,благодарности за темичките!  bouquet

 Ето я Боряна права Simple Smile

# 26
  • Мнения: 686
Честит празник на всички именници,няма да изброявам,защото със сигурност ще изпусна някого!

Макси,верно това дете изглежда по-голямо.На Трявна също имаше едно такова дете(майката беше българка,мъжът явно е бил негър).Беше невероятно красиво(жалко ,че не можах да го снимам).Имаше такава коса (даже я пипнах,като пухче e)

# 27
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Честит имен ден на всички именници!  bouquetНа малки и големи!Много са и няма да изброявам.На Дари благодаря за почерпката.Така добре ми дойде...
Цвети благодаря за хубавата тема!  bouquet
На Мама Яни също!  bouquet

# 28
  • Мнения: 28
Поздрави и от мен и Любчето Hug.Не ми се коментират негативни оценки или мнения.Няма грозно бебче.А за всяка мама нейното гарче си е най-сладко.И аз започвам да търся ОSANIT.Че зъбите ни изтормозиха.Ние-също пропуснахме морето тази година,но следващата година ще си наваксаме.(много се надявам) Честит празник на именниците бъдете здрави и весели.  bouquet

# 29
  • Мнения: 167
Много съм зле. Забравих да поздравя Мама Яни и Цвети за труда, а заглавието си го бива отвсякъде. Как само се откроявааааа....

Общи условия

Активация на акаунт