Скара,бира в Разград пак ще има и пари ще харчиме на панаира!

  • 10 437
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 219
Кати мерси за кафето Grinning
Мерцедес все ще те питам и забравям.Оня ден с теб ли се засякохме на един завой или те припознах newsm78
Стели къде работиш?

Да, на моста на автогарата, ама аз карам сега една друга кола-форд Ка, а ти беше с Форда, нали ?

# 256
  • София
  • Мнения: 100
Добро утро!
И аз искам среща , но няма да мога да присъствам.Ако се прибираме към Разград ще е най-рано към края на октомври, разбира се ако се чувствам добре.Така че ще чакам снимки Simple Smile
Честит рожден ден , Гичева!Много здраве , щастие, любов и късмет!  newsm51

# 257
  • Разград
  • Мнения: 518
Честит рожден ден Гичева!!!
Бъди здрава, усмихната и много, много щастлива! И най-обичаната майка и съпруга!

Кати благодарско за кафето   bouquet. Кафе ще пийна ама от тортата ще си хапна друг път, че сега съм на диета Embarassed

# 258
  • Мнения: 3 219
Маги, хубав празник!!! Здраве и много щастие ! Честито !

# 259
  • Разград
  • Мнения: 2 102
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МАГИ!
ЖЕЛАЯ ТИ МНООООООГО ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ, КЪСМЕТ И СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ!


 bdbaloni Tada newsm67  Party Time

# 260
  • Мнения: 292
Кати мерси за кафето Grinning
Мерцедес все ще те питам и забравям.Оня ден с теб ли се засякохме на един завой или те припознах newsm78
Стели къде работиш?

Да, на моста на автогарата, ама аз карам сега една друга кола-форд Ка, а ти беше с Форда, нали ?
да

# 261
  • Мнения: 292
Честит рожден ден Гичева!
Много здраве,щастие и любов.   ura  ura  ura

# 262
  • Разград
  • Мнения: 377
Честит Рожден Ден Гичева!
Пожелавам ти приятелство безценно, любов вечна и деца щастливи!

# 263
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Привет мамички, Hug
как сте в това ветровито и студенко време?
Ние с бебчо си стоим вкъщи и спинкаме активно, когато не ни мъчат коликите.... Sad
Батко Дани го пуснах на детска градина от понеделник, той милия много доволен - вчера е имало посещение на фокусник в градината и доста изненади и номера им е направил. Peace
Друго какво интересно - в понеделник навършихме 40 дни и ходихме в църквата да ни четат Чиста молитва. Grinning
Честит рожден ден на Гичева! Жива, здрава и щастлива бъди!  bouquet
Ами в момента не се сещам за друго.
Поздрави и прегръдки на всички и до скоро! Hug
~~

# 264
  • Мнения: 4 586

Честит рожден ден, Гичева. Желая дълго циганско лято!

# 265
  • Мнения: 181
Здравейте!
Много благодаря за честитките и пожеланията - надявам се всички да сме живи и здрави!

Радвам се, че се организирате за среща - както казах на Ели (аз съм си) ще се радвам да ви видя отново, но ще бъда извън Разград до 30.09.
Ако се разберете за среща след този ден - бройте ме с малката принцеса!

Хубав ден!

# 266
  • Мнения: 500
Честит рожден ден,Гичева!И утре е пееееетък! Wink

# 267
  • Разград
  • Мнения: 3 110


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ГИЧЕВА.Желая ти здраве,късмет и хубави изненади.Наздраве.

# 268
  • Мнения: 124
Честит рожден ден на Гичева и от мен!
Много здраве,късмет и сбъднати мечти!

И аз нямам нищо против форумска среща,но вероятността да мога да присъствам е минимална.С тези смени..
БУбето вече ви  е казала,че децата са болни,т.е. Тео е със скарлатина,а брат му с червено гърло.Тук е много весело,особенно когато майка им е била нощна смяна,а съседа си подпали терасата преди 2 дни и сега прави спешен ремонт.НАистина вече трудно виждам.
Добре дошла на Шекерова.Пожелавам ти тук освен добра компания да намериш и истнски приятели каквито намерих аз. 
Бубе:bouquet: за теб мила, за това че ми се прави на линейка половин ден!

# 269
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Бен, желая скорошно оздравяване на децата.

Някой има ли вече новини за Титания?

Имам идея за заглавие на следващата тема: "В Разград есента дойде, стяга се за среща всяко форумско дете!"

Общи условия

Активация на акаунт