Един мъж в парка... и в мислите ми :(

  • 6 750
  • 96
  •   1
Отговори
# 90
Дойде до вас? До къщата дето живеете ли? В неделя? И щеше да звънне и да пита мъжа ти /евентуално ако му беше отворил/ къде си ли? ooooh! Thinking
Аз бях не по-малко шокирана, като го видях! Не беше влязъл в двора, но в секундата, в която излязох навън, го видях пред къщата. (Къщата ни се намира на по-главна улица, на която има няколко квартални магазинчета.) Имам чувството, че е чакал да изляза. След като ме видя, влезе в двора.
Не мисля, че ще се окаже психопат, държах се доста студено с него и мисля, че нещата, макар и неизказани, са ясни и на двама ни.

Ами това ме кара да мисля, че не са били само обикновени разговори и случайни срещи, ама айде да не ме обвинявате пак в мнителност, че те тези работи така не стават.
Разбира се, че разговорите ни не са били обикновени, нали затова пуснах тази тема! Срещите ни са били винаги и само случайни, не съм го докоснала дори... Има хора, които са по-уязвими от погледи, жестове и усещания, отколкото от конкретни действия или думи. Поне така аз възприемам нещата.
Няма значение вече, всичко е в миналото и това би трябвало да е най-правилното развитие на нещата.


Бе жена я спри психотропните или стига си халюцинирала за мъже в парковете.

# 91
  • Мнения: 332
То психотропните май ти ги пиеш.  ooooh! Не минава тема без да се появи някоя кукувица и да "изтрепе рибата" с някъв коментар.

# 92
  • Мнения: 2 471
radi22 ако нямаш, какво адекватно да кажеш - не пиши изобщо. А и по достойно ще е, да се регистрираш и открито да си изказваш мненията. Така се криеш, като мишка в дупка.

# 93
  • Мнения: 2 448
То психотропните май ти ги пиеш.  ooooh! Не минава тема без да се появи някоя кукувица и да "изтрепе рибата" с някъв коментар.

Да и непременно като гост.  Mr. Green

# 94
Не са ми приятни някои груби изказвания, както и намеци и др. Темата беше за нещо различно, отговори на което получих още на първите страници, за което благодаря на момичетата.

Искам да ви помоля повече да не пишете в темата - тя и без това отдавна е изчерпана.

# 95
  • Мнения: 2 471
Елена76 помоли модератор да я заключи.

# 96
  • Мнения: 2 309
Този е луд манекен... Shocked

Общи условия

Активация на акаунт