Гел душ?

  • 6 321
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Палмолив - мед и мляко
Страхотен е, не изсушава кожата, трайна миризма след душ.

# 16
  • Мнения: 5 140
Ейвън, за жалост, се произвеждат в Полша.
Аз в момента ползвам един душ-гел на Ейвън с аромат на мандарина. Взех го само заради миризмата Wink Не е кой знае какво, но вие какви чудеса очаквате от един душ-гел все пак?! Нали затова има лосиони за тяло за после!
От лосионите съм най-доволна от стягащия на Дав. На Нивея боди-милка също не е лош

И аз не съм доволна от душ гела им! newsm11

NIVEA  и  PALMOLIVE са добри за мен,турското производство е по добро от румънското и има разлика,тук се внася румънското.

# 17
  • София
  • Мнения: 10 309
И аз не съм доволна от душ гела им! newsm11

NIVEA  и  PALMOLIVE са добри за мен,турското производство е по добро от румънското и има разлика,тук се внася румънското.
Кое е румънско производство  Thinking

# 18
  • Мнения: 5 140
Ето напр. сега си купих шампоан на Нивеа и ако се сравни с такъв който е правен в Германия  за там има разлика.Този който съм купила пише,че е произведен в Германия но за страни от Източна Европа,ако е правен в Турция задължително ще пише че е произведен в Турция.А на моя етикет-RO,BG,YU и т.н.
Минала година бях в Турция и успях да направя сравнение-аз от тук си носех Палмолив Ароматерапи шампоан,хората в които бяхме там имаха същия по една случайност и успях да направя разлика.По нищо не се различаваха един от друг,номоят изглеждаше по воден и на аромат беше по слаб,докато техния си миришеше доста силно.
Няма нищо лошо,просто като качество имат разлика.

# 19
  • Мнения: 7 186
Палмолив - мед и мляко
Страхотен е, не изсушава кожата, трайна миризма след душ.
Хубав е,и аз съм го ползвала,и готино мирише thumbsup

# 20
  • София
  • Мнения: 10 309
Докладвам  Laughing разгледах тези на Бетина Барти и никой не ми хареса как мирише ooooh! взех си един на Палмолив със стягащ ефект от Спа серията им.
Така му се кефих докато бях в банята, мирише божествено... и познайте 10 мин. след душа миризма никаква  #Cussing out тези на Ейвън, поне миришат по-дълго  newsm78

# 21
  • Мнения: 7 186
Докладвам  Laughing разгледах тези на Бетина Барти и никой не ми хареса как мирише ooooh! взех си един на Палмолив със стягащ ефект от Спа серията им.
Така му се кефих докато бях в банята, мирише божествено... и познайте 10 мин. след душа миризма никаква  #Cussing out тези на Ейвън, поне миришат по-дълго  newsm78
А стягащ ефект имаше ли? smile3503

# 22
  • Мнения: 1 017
Аз много харесвах преди на Ейвън една пяна за вана с муск, ама я спряха Crazy
Аз я ползвах като душ гел EmbarassedSimple Smile)
И после минах на тази с мирис на роза и тя беше хубава според мен.
А сега си взех на Ив Роше един гел душ и е мнооого приятен:)

# 23
  • София
  • Мнения: 10 309
А стягащ ефект имаше ли? smile3503
Знам ли... то от един душ-гел... аз си го избрах по миризма  Sick

# 24
  • Sf
  • Мнения: 808
Здравейте и от мен, голям фен на душ геловете  newsm07
От две години ползвам пяните за вана на AVON, които ползвам като душ гелове и само понякога, когато искам да се поглезя newsm37 си пълня ваната и става като по филмите - всичко плува в такава пяна, че все едно си в облак  bath1
Сега има някакво намаление на точно тези пяни, така че ако познавате AVON-ски представител, не се колебайте, ами си поръчайте. Цените за 1000 мг!!! са някакви си 3 и 4 лв newsm10. Аз с една опаковка карам няколко месеца!

# 25
  • Мнения: 750
Няма никакво значение къде е произведен даден продукт. Има значение ЗА КЪДЕ е произведен. Или с други думи, ако говорим за Европа, има значение дали е за Европейсикя съюз или за страните извън него.


Иначе точно вчера се чудех какъв нов душ гел да си взема! Чудех се дали да си взема нещо ново или да заложа на познати продукти.

Много харесвах един душ гел на Ейвън със зелени водорасли от серията СПА. Едно от най-добрите неща, които съм ползвала някога. Но за съжаление в новите каталози го няма. Взех да опитам и лавандуловия им душ гел, но не съм доволна и ще го сменям. Миризмата няма нищо общо с лавандулата, а и няма нито трайна миризма, нито овлажнява добре.

Преди време си купувах и едни Body Wash-ове на St. Ives (Swiss Formula) - ванилия и кайсия. Много ги харесвах, и сега ще потърся.

Другите продукти, които по принцип харесвам и от които имаше добри душ гелове са на Freeman. От тях имаше убийствени плодови комбинации. Не знам обаче дали все още се намират. Марката е американска и доста от продуктите, продавани в БГ са призведени за САЩ. Поне докато вносител беше една фирма, позиционирана на бул. Пушкин. Но не знам още ли държат положението.

Определено не харесвам продуктите на Нивеа и Палмолив и Джонсън. Просто не ми понасят. Въпреки че преди много години сапуните и кремовете на Палмолив, които се купуважа от заветните щандове на Кореком бяха много добри, миришеха страхотно и трайно, това което в момента се продава няма нищо общо с тях. Поне според мен. Последното, което купих от Палмолив, с надежда да променя мнението си, беше душ гел от серията АромаТерапи. Тц! Няма да повторя.

# 26
  • Мнения: 539
Тези на Палмолив от серията Арома терапи миришат страхотно (особено лилавия - анти стрес). Вярно, че не оставят траен аромат след къпане, но такъв душгел се съмнявам да има, освена ако не е на някоя по-скъпа марка newsm78


П.П Леко са ме изпреварили с горния постинг Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 3 328
Ами тя, Добрата ламя, вече го е казала - важно е за къде е произведен продуктът. Доколкото ми е известно, производството, в зависимост от търсеното от фирмата качество, се дели на три категории: за вътрешния пазар /на страната, чиято е марката, а не на производителя, ако е изнесено производството/, за източно-европейския пазар и за страните от т. нар. Трети свят/. Т. е. при нас идват средна ръка продукти.  Сравнението и аз го имам практически, само че при тоалетните води - преди време ми бяха подарили Магнолия на Ив Роше, но правена в Залцбург, за тамошно потребление. Влюбих се в този аромат. След което оставах на два пъти печално разочарована, купувайки си тукашната Магнолия от Бонжур-ите. Същото - и с популярния за околението на родителите ни "Мазуми" - тогава се купуваше само от Кореком, помня и пазя още малко в шишенцето, което ми подариха за бала /1990 г./. След това, през 1994 г. си купих нова опаковка, след като най-сетне го намерих в нормална българска парфюмерия - така си и остана, ароматът нямаше нищо общо с оригиналния. А все Coty си пишеше на опаковките.
Що се отнася до продуктите на Ейвън и Орифлейм, те се произвеждат на различни места - Полша, Германия, дори Индия /за втората марка/. Под средното качество са, определено, поне аз така мисля.
Не виждам лошо в това да се ползва масовата бяла козметика, ако тя понася добре на кожата. Проблемът е, че крие по-големи рискове от последващо алергизиране на кожата, отколкото по-качествената, и особено медицинската козметика.
По повод учудването, изразено от една от форумките, че от душ-гела може да се изсушава и лющи кожата, искам да потвърдя, че това е напълно възможно и става реално, когато душ-гелът не е качествен и са му "спестили" някоя от овлажняващите съставки, или ако са се престарали и са увеличили поцентното съдържание на глицерина. Последния в малък процент омекотява кожата, но ако е в повече /простете, но не помня над колко процента беше/, суши.

# 28
  • Мнения: 7 186
От две години ползвам пяните за вана на AVON, които ползвам като душ гелове и само понякога, когато искам да се поглезя newsm37 си пълня ваната и става като по филмите - всичко плува в такава пяна, че все едно си в облак  bath1
Пяните за вана на Ейвън наистина са страхотни,аз ги ползвам като душ-гел.Любими са ми кокос,ванилия и бадем. thumbsup

# 29
  • sofia
  • Мнения: 1 606
 С две ръце гласувам за Freeman - Страхотно траен и приятен аромат.  Другото ми откритие барабар с лосион за тяло е някаква май френска марка Cottage - в едни жизнерадостни цветни шишета. Има ги в Бонжур, в Ремедиумите - много съм доволна - траен приятен мирис , а пък комбиниран с лосиона за тяло - още по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт