Въпроси за кървене.

  • 4 179
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
Мили момичета, кървенето през бременността НИКОГА не е безобидно. Горе главите, щом сте взели мерки - всичко сте бъде о.к. Освен лекарствата - максимум лежане, минимум пътуване и никакъв секс. За съжаление около 20% от многоплодните бременности завършват успешно като едноплодни - вж. Синдрома на изчезващия близнак.  Стискам палци да няма повече проблеми!

# 16
  • Мнения: 3 591
Ох, милата. Стискам ти палци всичко да е ОК. Пиши в понеделника тогава.  Hug

Моите новини са ХУБАВИ! Махаха ми с ръка от видеозона Simple Smile

Плацентата е поотлепена и кърви все още и затова ще трябва да пазя леглото, но все пак напредваме и ние с горда стъпка! НА МАМА ГЕРОЯ!
МНОГО СЪМ ЩАСТЛИВА!Дай Боже да го износя!

# 17
  • Мнения: 7 640
Браво! Милички душици, да се стискат здраво! Малко хапове и почивка и ти да се стабилизираш! Вкъщи си нали, а не в болница?

# 18
Ох, милата. Стискам ти палци всичко да е ОК. Пиши в понеделника тогава.  Hug

Моите новини са ХУБАВИ! Махаха ми с ръка от видеозона Simple Smile

Плацентата е поотлепена и кърви все още и затова ще трябва да пазя леглото, но все пак напредваме и ние с горда стъпка! НА МАМА ГЕРОЯ!
МНОГО СЪМ ЩАСТЛИВА!Дай Боже да го износя!



Ох, милата, това наистина са повече от чудесни новини!!! Стискай зъби и дерзай! Леко бременеене и приятно прекарване през телевизора. Все пак, дръж ни в течение.

П.С> Едно или две бебета са? Не разбрах какво ста Embarassedна последно...

# 19
  • Мнения: 2 839
П.С> Едно или две бебета са? Не разбрах какво ста Embarassedна последно...
Щом са махали, значи трябва да са 2  Hug
Супера, мила! Поздравления! Моето убеждение е, че щом до тук си ги докарала да си останат 2, така и ще си останат. Стискам палци!  Praynig

# 20
  • Мнения: 3 591

П.С> Едно или две бебета са? Не разбрах какво ста Embarassedна последно...

Едничко е, аз ви заблудих с писанията си. А другото ще му е ангел-хранител. Затов аи плацентата се е отлепила, заради контркациите които имах да изхвърля второто сакче. Не съм много за вашия клуб вече, но се надявам че не се сърдите, че споделям с вас.

Общи условия

Активация на акаунт