11 години без Принцеса Даяна......

  • 4 637
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 747
Даяна е била почти дете (20годишна), когато се е оженила за Чарлз. Сигурна съм, че изобщо не е знаела какво търси, къде го намира и какво я чака от тук нататък.
Не съм върл фен на Даяна, не я познавам, дори от филми и публикации не я познавам много, много. Не оправдавам отнемането на човешки живот поради суета, макар да ми е ясно, че е нямало друг начин. Учудена бих била, ако тя не го е очаквала ( вече в зряла възраст и определено по-наясно със ситуацията) при проявената от нея дързост. На нейно място, много вероятно би било и аз така да постъпя.

# 61
  • Мнения: 17
За Даяна изпитвам същото съжаление, както и за всяка жертва на катастрофа - ни повече , ни по-малко.

Иначе , изобщо не се прехласвам по нейната личност , даже - напротив.
Смятам, че, когато си съпруга на престолонаследник и майка на престолонаследник, би тлябвало да проявиш повече ОТГОВОРНОСТ пред държавата и нацията, а личните ти желания и удоволствия -да  останат на заден план.

Не се изненадвам, че много хора се прехласват по нея. Във време, когато думите "дълг", "чест", "морал" са изпразнени от съдържание, когато " да се забавляваме" е основна цел, а удовлетворяването на желанията ни -  (най-вече сексуални и  материални) е висша ценност, такива като принцеса Даяна, стават модел за подражание.




# 62
  • Мнения: 649
За Дяна изпитвам същото съжаление, както и за всяка жертва на катастрофа - ни повече , ни помашко.

Иначе , изобщо не се прехласвам по нейната личност , даже - напротив.
Смятам, че, когато си съпруга на престолонаследник и майка на престолонаследник, би трябвало да проявиш повече ОТГОВОРНОСТ пред държавата и нацията, а личните ти желания и удоволствия -да останат на заден план.

Не се изненадвам, че много хора се прехласват по нея. Във време, когато думите "дълг", "чест", "морал" са изпразнени от съдържание, когато " да се забавляваме" е основна цел, а удовлетворяването на желанията ни -  (навлече сексуални и материални) е висша ценност, такива като принцеса Дяна, стават модел за подражание.



Изобщо това което казваш е много вятърничаво и невярно.

# 63
  • Мнения: 58
Гледах филма за Даяна и мисля , че светът загуби един добър и любящ човек  cry с голямо сърце .

# 64
  • Мнения: 3 447
Гледах филма за Даяна и мисля , че светът загуби един добър и любящ човек  cry с голямо сърце .
Точно по същото време светът загуби и майка Тереза. За нея обаче няма тема. И филм няма. И в новините тогава я споменаха с две изречения.

# 65
  • Мнения: 649
Гледах филма за Даяна и мисля , че светът загуби един добър и любящ човек  cry с голямо сърце .
Точно по същото време светът загуби и майка Тереза. За нея обаче няма тема. И филм няма. И в новините тогава я споменаха с две изречения.

тема няма, но филм има, гледала съм го.

# 66
  • Мнения: 14 490
абе и версаче го гръмнаха месец преди да умре даяна.
да си изкажем хипотезите и оценките и за него, а ?

# 67
  • Мнения: 3 447
абе и версаче го гръмнаха месец преди да умре даяна.
да си изкажем хипотезите и оценките и за него, а ?

Е, не става, форумката не може да се идентифицира с него, както с Даяна  Grinning

# 68
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Така, сега трябва да обсъдим терористичните атаки в Ню Йорк на 11. септември преди 7 години.

# 69
  • Мнения: 2 697
Аз пък се изумявам на друго - принц Чарлз запазил интереса си, обичал, бил свързан съдбовно с Камила - каква драма. И върховно постижение! - да задържиш интереса на такъв прекрасен мъж, който просто си спомня как си го "люляла на конче", когато е бил още просто един пъпчив тийн с много щръкнали уши.

Мотивите на Даяна сигурно също не са били само романтични или пък са били прекалено романтични. В един момент лъвицата в нея все пак проговори, показа силата си и закономерно беше убита.

# 70
  • Мнения: 3 447
Аз пък се изумявам на друго - принц Чарлз запазил интереса си, обичал, бил свързан съдбовно с Камила - каква драма. И върховно постижение! - да задържиш интереса на такъв прекрасен мъж, който просто си спомня как си го "люляла на конче", когато е бил още просто един пъпчив тийн с много щръкнали уши.

Мотивите на Даяна сигурно също не са били само романтични или пък са били прекалено романтични. В един момент лъвицата в нея все пак проговори, показа силата си и закономерно беше убита.

Аз пък се изумявам от елементарното разделение на "красива и добра" vs. "лоши и грозни", прекалено много като Нашите деца започна да звучи темата. Щръкналите уши на Чарлз не го поставят автоматично в категорията на безинтересните, тъповати, непретенциозни мъже. Нещо ме кара да мисля, че даже е обратното.
Не си спомням обаче каква сила показа Даяна - поредица от случайни връзки с кого ли не, папарашки кадри на секс, вадене на кирливи ризи по интервюта?

Общи условия

Активация на акаунт