Свирката изневяра ли е?

  • 20 815
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
Да, отворената момъ от Старата Загора.Много си добра & остроумна.
Аз от такива като теб и не очаквам да се замислят малко повече и да излезнат от схемата СЕКС.
И да те светна - позите и пътите на час/ден & месец нямат значение, важно е кой & как.

# 91
  • Мнения: 371
Такива теми ТРЯБВА да се трият от модераторите, все пак сме сериозен форум за взаимопомощ. Това е върха на глупостта, че иска и обяснение защо, как така........ #Cussing out Нямаш ли си друга работа и проблеми? За  свирки и чукане ли само ставаш ? Друго неможеш ли да измислиш да правиш????????????????? Crossing Arms

# 92
  • Мнения: 2 448
Да, отворената момъ от Старата Загора.Много си добра & остроумна.
Аз от такива като теб и не очаквам да се замислят малко повече и да излезнат от схемата СЕКС.
И да те светна - позите и пътите на час/ден & месец нямат значение, важно е кой & как.

Всичко има значение, но не това е въпроса.  Wink
Пишеш като гост, а направо започна да казваш на Tatti кои теми да заключва и кого да банва. Малко странно ,не мислиш ли?
А авторката на темата, както се вижда е доста стара потребителка, много по стара от мен.  Wink

# 93
  • Мнения: 35 968
благодаря на всички, които се включиха в темата
когато отсееш плявата, ценното в нея само излиза
успях да науча от нея това, което ме вълнуваше
ще информирам модератор, за да я заключи - в крайна сметка темата за мен беше сериозна и не желая да се превръща в спорове на ниско ниво

# 94
  • Мнения: 1 289
Мислех да не пиша втори път, но като попрочетох това-онова...
Май някои хора нямат някакъв критерий за това що е изневяра изобщо. Ама в закона пишело блудство и т.н. Твоите чувства по закон ли се дефинират? Ти човек ли си или статистика?
Разбрахме вече, че за някои обсъжданото действие не е изневяра и че явно не би ги заболяло от такова нещо, какво остава да помислят за болката на другия (тоя с рогата). (Разбира се, ако и на другия не му пука - няма проблеми.)
Аз лично не се очудвам, че има такива хора, само мога да си пожелая да не попадна на подобно нещо и аз.

# 95
Не виждам какво значение има кой е стар и кой е гост.
Аз говоря за спазването на някакъв добър тон.
Този форум е за взаимопомощ, а не тийнейджърски все пак.
Очаква се хората тук да са минали през тези въпроси на 14-16 години.
Свирките & чукането са наистина единствената тема и мисъл на много хора...за съжаление.

# 96
  • Мнения: 35 968
Твоите чувства по закон ли се дефинират? Ти човек ли си или статистика?

темата изобщо не беше за моите чувства  Laughing
интересувам се от мнението на тези около мен и разбрах това, което ми трябва - така доволна ли си?

Очаква се хората тук да са минали през тези въпроси на 14-16 години.

вярвам, че от тогава съм извървяла доста път и се радвам, че вече не мисля като на 14-16 г.

# 97
  • Мнения: 1 289
Бубанке, не говоря конкретно за теб, успокой се Peace

# 98
  • Мнения: 35 968
ОК, извинявай  Peace

Общи условия

Активация на акаунт