Отговори
# 270
  • Мнения: 29
е, не исках да повтарям темите? аз погледнах, че има вече такива предишни и попрочетох там, ама то за всеки колкото положителни мнения, толкова и отрицателни (като почти за всеки пише големи страшки). само се обърках още повече и се отказах. дааааааааа

# 271
  • Мнения: 855
Благодаря ви за пожеланията  Hug Еххх вчера беше бебе, което само спеше и сучеше  Heart Eyes Така бързо минава времето  Confused
Мисля в петък да се присъединя към срещата, ако все още има места, че за срам досега не съм идвала  Embarassed Ще питам Жоро дали иска да дойде с мен, че той обикновенно заспива към 10  Rolling Eyes когато аз излизам  Mr. Green

# 272
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Срещата ще бъде в Антъни, от 20:00 в Събота - 20.09.08.
 Simple Smile

Да вляза в ролята си на напомнителка Simple Smile

# 273
  • Мнения: 280
Единичке,тази бучица да не е лимфен възел някакъв,или пък неуспяло да порасте косъмче?И аз мисля,че на хирург трябва да отидеш.
Честит рожден ден на Сисон със закъснение.
Джейд,предпочиам психотерапията пред психоанализата.Втората ми идва малко сложничка.

А моля към плюсовете ми да се добави вроденото любопитство(това специално за Борис).Но не смея да скършвам модераторския хатър и не споря за мястото му на сядане Mr. Green

Вечи,стискам силно палци!!!

# 274
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Абе ти предпочиташ, но аз смятам, че много точно съм го написала.
Не става дума за психоанализа, а за психоаналитични наклонности. Различно е Wink

А очите ти какъв цвят са?

# 275
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
А очите ти какъв цвят са?

сини  , зелени  и малко кафеви  , но гледат само Стефи  Wink

# 276
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
сини  , зелени  и малко кафеви  , но гледат само Стефи  Wink

Хихи... чудех се по какво си приличат с Митя  Mr. Green

# 277
  • Мнения: 280
Ами погледни в тях и ще ги видиш.Синьо-зелени с огрооооомни зеници.

Абе,и по други работи си приличаме с Митя.

# 278
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
С удоволствие ще го направя в Събота Grinning

# 279
  • Мнения: 315
Иве Честит 2-ри Рожден Ден на Сисо!  newsm59 Да ви е жив и здрав и много да ви радва!   bigdance2

Честит Имен Ден и на всички именници днес на Св. София, Вяра, Надежда и Любов! Да са живи и здрави и много щастливи!  newsm51

Последна редакция: ср, 17 сеп 2008, 19:17 от KrisDiMar

# 280
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Бегом към новата тема...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=331622.0

Общи условия

Активация на акаунт