Ягодка и Саса - всичко за продуктите - м.Септември

  • 39 095
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 31 176
Абсолютно мисля, че не е лимитка от 2007 година. Тя е лимитка но от по-стара Коледа може би. Следя ги и съм сигурна, но въпреки това ще я взема.Лака го знам. Хубав е, но много ярък.Няма го никъде. Не знам във фирмения на Витошка, амо ако го има. Там има и стари неща,продават ги под рафта на по-добри цени. Особено на Клиник. Комплекти от лимитки червила и сенки и други нещица. Ако те познават може и да ти кажат за нещо изгодно, но уви старо.

# 736
  • Мнения: 1 368
Nqma da споря. Hug
А лака е от това лято, няма как да е стар. Ми за летен лак, какво по-хубаво от това да е ярък? Но всеки има вкус. Hug

# 737
  • Мнения: 4 202
Аз пък да споделя нещо извън темата за ягода, но пък по темата за ЕЛ.
В едно магазинче до офиса продават разни тестери на декоративната им козметика. Някои от нещата са си в оригинални опаковки, но без кутии само с лепенка "demonstration copy" или нещо подобно, а други са в мини опаковки като тестерите по стилажите. Има и малко бяла козметика. Изглеждат си съвсем истински, а са на много ниски цени  Whistling

Tози коректор, примерно, е към 20 и няколко лв.

Купих си този фдт за 35 лв., а този коректор за 28

# 738
  • София
  • Мнения: 123
Аз пък да споделя нещо извън темата за ягода, но пък по темата за ЕЛ.
В едно магазинче до офиса продават разни тестери на декоративната им козметика. Някои от нещата са си в оригинални опаковки, но без кутии само с лепенка "demonstration copy" или нещо подобно, а други са в мини опаковки като тестерите по стилажите. Има и малко бяла козметика. Изглеждат си съвсем истински, а са на много ниски цени  Whistling

Tози коректор, примерно, е към 20 и няколко лв.

Купих си този фдт за 35 лв., а този коректор за 28

А къде е магазинчето? Flutter

# 739
  • Мнения: 4 202

А къде е магазинчето? Flutter

На ул. "Иван Асен" до пряката с ул. "Гогол".

# 740
  • Мнения: 3 094
Знам го този магазин - ето там продавачката/собственичката преди време ми каза, че тестерите на парфюмите се правели и внасяли от Дубай.

# 741
  • Мнения: 40
Знам го този магазин - ето там продавачката/собственичката преди време ми каза, че тестерите на парфюмите се правели и внасяли от Дубай.
Някой пробвал ли е тестерите на парфюмите? Дали са истински?

# 742
  • Мнения: 2 768
eta, може да пробваш това на Clarins:
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=76386&goChar=C#DETAIL
От консистенция гел се трансформира в олио при нанасяне върху кожата, а при контакт с вода - става мляко Crazy. Много добре почиства грима, аз съм доволна! Peace


Благодаря! Звучи ми супер, ще се пробва. Напоследък все повече продукти на Clarins ми печелят доверието.

# 743
  • Мнения: 1 269
lepidopteria,малеее,какьв аватар   #Crazy  твои ли са?  Crazy

# 744
  • София
  • Мнения: 123

А къде е магазинчето? Flutter

На ул. "Иван Асен" до пряката с ул. "Гогол".
Red shoe, благодаря ти   bouquet . Ще го разгледам задължително Rolling Eyes

# 745
  • София
  • Мнения: 980
lepidopteria,малеее,какьв аватар   #Crazy  твои ли са?  Crazy
Embarassedда Embarassed

# 746

Общи условия

Активация на акаунт