Ягодка и Саса - поръчки, доставка и проблеми - м.Септември

  • 37 887
  • 374
  •   1
Отговори
# 330
Здравейте момичета,

Тъй като както всички знаем сайта на БГ пощи не работи за проследяване #2gunfire, искам да ви питам при положение че пратката ми е тръгнала от Русия на 26.11. горе долу знаете ли за колко време ще пристигне в София? Питам ви, защото нямам опит и това ми е първата поръчка от ягодка, а вие все пак сигурно имате някаква представа... newsm78
Предварително Благодаря! Hug
Вече трябва да е тук  Wink
И аз имах една пратка която на 26 беше тръгнала от Русия и преди 2 дни си я взех от Варна  Simple Smile
Провери да не би да са ти вавали адреса грешно, защо веднъж на мен така ми се случи! Доста време търсих пратката, горе-долу 20дни, а те ако не си я вземеш до 20 дена я връщат обратно в ЯГОДКА, и паричтите ти гри връщата на кредитната карта от която си паразрувала!
Дано да си си получила вече поръчката!

# 331
  • София
  • Мнения: 238
Здравейте! Вчера си получих червило на Диор от Ягодка с дата на производство януари 2001 г.  #Crazy Направо съм възмутена, на всичкото отгоре и мирише. Как може да се продава продукт произведен 2001 г., като срока на годност му е 36 месеца. Това значи, че още от преди 4-5 години не е годно за употреба! Нямам думи! Съжалявам само, че не съм толкова на ти с английския, но ще потърся имаше примерни писма за рекламация, незнам дали и снимка не се прилага. Е оплаках се ......, ама наистина съм потресена!

# 332
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Момичета, каква е тази парола дето искат бг пощи като реша да си проследя пратка?

# 333
  • Мнения: 2 375
Вчера направих поръчка от Ягодка, но още не са ми взели пари. Rolling Eyes В сметката ми в Пайпал пише "no completada" и понеже имах проблем със сметката се чудя дали въобще стане плащането. Как мислите?
Иначе дойде фактура по ел пощата от пайпал и там пише, че може да закъснее 14-16 дни, обаче като правих поръчка от Фраганса преди ми дръпнаха пари още същия ден. Притеснява ме това "no completada" май първият път пишеше "pocesing" или нещо такова. newsm78
При вас какво пише преди да дръпнат парите?

# 334
  • Мнения: 4 202
Момичета, каква е тази парола дето искат бг пощи като реша да си проследя пратка?


От известно време е така, никой не знае защо  Tired

# 335
  • Мнения: 116
някой ще каже ли дали се случва и на немалени продукти да е изтекъл срока на годност?

# 336
  • София
  • Мнения: 1 825
Момичета, изпратих едно кремче на сестра ми в Мадрид, а то взело, че се върнало обратно. Идея си нямам каква е причината и как да процедирам. Имали ли сте подобен случай?

# 337
  • Мнения: 4 202
Момичета, изпратих едно кремче на сестра ми в Мадрид, а то взело, че се върнало обратно. Идея си нямам каква е причината и как да процедирам. Имали ли сте подобен случай?

Няколко пъти съм пращала в чужбина и са си пристигали нещата, да не би нещо адресът да не е бил точен?

# 338
  • Мнения: 594
Момичета, направих си първата поръчка в Ягодка и аз и имам един ...тъпичък въпрос  Embarassed  - В сайта на шведските пощи, посочен в темата за Ягодка, освен номера на поръчката какво друго трябва да се въведе?

# 339
  • Мнения: 4 202
Момичета, направих си първата поръчка в Ягодка и аз и имам един ...тъпичък въпрос  Embarassed  - В сайта на шведските пощи, посочен в темата за Ягодка, освен номера на поръчката какво друго трябва да се въведе?

Парфюми или козметика си поръчала?
Не се въвежда номера на поръчката, а тракинг номера, който си получила във 2рия мейл от Ягода.

# 340
  • Мнения: 594
Срааам ...срам .. Embarassed 
red shoe , благодаря!  bouquet
Парфюм си поръчах - да тествам Ягодка как се представя с доставките (сравнено с Фрагранса  Mr. Green )

# 341
  • Мнения: 4 202
Срааам ...срам .. Embarassed 
red shoe , благодаря!  bouquet
Парфюм си поръчах - да тествам Ягодка как се представя с доставките (сравнено с Фрагранса  Mr. Green )

Да, значи правилно проверяваш там, че ако е козметика се проверява в руските пощи.
Аз всъщност отдавна не съм поръчвала парфюми от Я., но предполагам, че все още от там се проверява.

# 342
  • София
  • Мнения: 1 825
Момичета, изпратих едно кремче на сестра ми в Мадрид, а то взело, че се върнало обратно. Идея си нямам каква е причината и как да процедирам. Имали ли сте подобен случай?

Няколко пъти съм пращала в чужбина и са си пристигали нещата, да не би нещо адресът да не е бил точен?

Чекнахме адреса повторно, ок си е. Днес ще ходят в пощата да питат какъв е бил проблемът. ooooh! И аз съм пращала в чужбина, и то голяма поръчка, но от Саса. Този път поръчах от Ягодка. На 29.11. е шипната пратката, на 11.12. е изпратена обратно. Е, безкрайно експедитивни са.

# 343
  • София
  • Мнения: 1 891
Момичета, да ви се оплача.  Confused И на мен се опитаха да ми източат картата днес.   Понеже похвалих преди време смс-детектива на ЦКБ, познайте - получавам днес наобяд смс в 13:00, че в 3 през нощта имам неуспешна транзакция на стойност 40 англ. паунда (???) . С 10 часа закъснение !!!  #Cussing out Добре, че нямаше толкова наличност в картата, само това ме е спасило. От банката не можаха да ми дадат сносно обяснение за случая - случвало се закъснение понякога, и вината била в оператора (М-тел). Е, хубаво, ама ако ми източат парите и ми пратят смс след 1 ден, кой ще поеме отговорност.. ???  Thinking
    Сега си чакам новата карта и търся някой да ми преинсталира уиндоуса. За информация картата я ползвам само за интернет плащания, и то от ягодка и фрагранс. Никъде другаде.   Rolling Eyes
 

# 344
  • София
  • Мнения: 10 330
Миренка, и на мен вчера ми изтеглиха 50GBP от картата... добре че ме известиха с SMS та блокирах картата 3мин. по-късно. От банката ме убедиха(имам познати там) че въпреки че са блокирали парите ще направят всичко възможно да не осчетоводят парите към търговеца... дано да успеят! От месеци плащам само през PayPal, но явно са ми сканирали картата преди това...


Иначе лимита по-картата ми е неприятно голям и само SMS известяването ме е спасило  ooooh!

Доброто в случая е че поне 2 седмици няма да пазарувам, никак няма да се отрази зле на семейния бюджет  Joy Joy Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт