"МАРТенките наедряват-дрехите им отесняват"

  • 12 803
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 120
Здравейтееееееее!!!   bouquet  bouquet  bouquet Честито и добре дошли на новите мами! Докато ви прочета и стана следобед ...
Днес ходих за прословутото направление №9 и в четвъртък ще ходя за се запиша на ЖК. Тогава ще ми дадат и направление за изследванията. Записах се на 4D , но трябвало да съм поне в 16г.с. ... Аз съм на вълна / по скоро мания/ Embarassed зимнина, консерви и ....  Crazy Crazy Crazy никога не съм предполагала, че ще ми е толкова забавно да правя нещо подобно ...  #Silly smile3538 smile3538, а и миналата зима милото като ме похвали за една туршийка и .... dancing kiss luvbed В четвъртък след лекаря ще се включа пак.

# 46
  • Мнения: 4 428
Поли, браво бе  Laughing Аз въобще ен мога да си представя да се зарина със зеленчуци и да ги бутам по бурканите  ooooh! Майка ми още я гонят такива мании  Crazy Ние и без това ен ядем особено туршии.

Обърках се, ама то още не е 9-ти  Mr. Green Нещо избърза  Laughing

За пазаруването, аз казах, че вече съм започнала. Да, за дрешки е още рано, защото още продават летните. Но края на годината много фирми правят намаления на старите си колекции и може да се вземе нещо на добра цена  Peace

И последно, Дидето, пише се "дреШки", а не "дреЖки"  Peace

# 47
  • Мнения: 481
Оооо, имаме си "нова-стара"дружка - зелено човече, добре си ни дошла  bouquetНезнам в кой форум си била преди, ама не е бил ИБ  Wink
Сега пък ми се прияде туршийка....

# 48
  • София
  • Мнения: 459
зелено човече,
радваме се, че най-накрая събра кураж да излезеш от анонимност  Peace

# 49
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Оооо, Зелено човече, идваме с мир Peace Радвам се, че дойде момента да се разконспирираш Hug

# 50
  • Мнения: 3 379
Здравейте и от мен,

Не мога да ви се начудя кога смогвате да пишете толкова много - аз едвам изчетох темата от моя последен пост насам Simple Smile

За витамините - пия само фолиева киселина, още отпреди да забременея (като решихме да имаме второ бебе, я започнах). Доколкото си спомням и от първата бременност, и от доктора - до края на първи триместър се пие фолиевата киселина, но не съм я спряла, тази седмица съм на доктор и ще питам.

Има ли някоя от вас, която се е записала в ЖК на Шейново? Аз съм записана там и ме интересуват по-конкретни мнения за отношението и изобщо качеството на консултацията?

# 51
Радвам се ,че си имаме зелено човече,макар че не ми стана ясно защо се криеше.
Веселче,аз мога да ти кажа ,че толкова много неща съм напазарувала.Като ходя по магазините,а това е ежедневие,харесам ли нещо го вземам.На намаление видях в магазин FOXX,страхотни комплекти за новородени с дълъг ръкав и ританак,абсолютно подходящи за тогава и на цена от 8,50лв,не можаха да устоя.Единствено дето не знам пола ,а усещането ми е за момче и вземам сини.После в сайта на www.laredoute.fr направих поръчка  на бодита,дрешки,дрехи за бременни,платих ги с карта и всичко пристигна.И много ми харесаха.Та ако знаете колко много дрехи съм купила ще ми се смеете.
През октомври чакаме новата кола(поръчана е) и с нея ще отидем до София да напазаруваме другите неща.
Аз мисля ,че по-отрано е най -добре,особено като сме за март(януари и февруари ще си стоя в къщи)

# 52
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Мисля накъде към ноември да пазарувам, поне пола да знам. Определено за след нова година не ми се остава таз работа, тогава ще съм с голям корем, може да ми тежи, отекли крака и да хукна по магазините, то сега ме мързи пък тогава ... ще е студ, мраз, лед абсурдно ми се струва.
Сега систематизирам нещата, хич не ми се затрупва с ненужни вещи, без друго сигурно ще имам куп излишни подаръци.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 003
зелено човече, радвам се че дойде време да ни се разкриеш и че с прегледа ти всичко е наред, цял ден следях дали си писала  Hug
Аз мисля да пазарувам за бебето малко преди раждането, дори си мисля да направя списък какво искам и какво съм си харесала и да дам на мъжа ми да пазарува. Само да се роди живо и здраво, пазаруването е най-лесното.
В четвъртък ще съм на преглед, може би вече трябва да ми каже пола, само да е наред бебчо.

# 54
  • Мнения: 201
Така е, който бърза с писането Mr. Greenveselina_s_p , благодаря за напомнянето - грешката е оправена Peace
Явно и ти бързаш като менWink:
"Аз въобще ен мога "......

Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 16:17 от dideto

# 55
  • Мнения: 6
Добре дошла, зелено човече!Сбогом, обърках сеWink Знаех си, че шоколадът ще ти свърши работа, аз също си взех миналата седмица като се запътих да кръводавам.  Grinning
Есме, на кои изследвания ти пускат само IgM? По принцип се следят и двата имуноглобулина, защото резултатите се интерпретират заедно. Например на мен се оказа, че IgM ми е нисък т.е. нямам активна инфекция, но и IgG показва ниски стойности т.е. нямам изграден имунитет от предишна среща с причинителя. Затова сега ми правят изследвания всеки месец и проследяват. Става въпрос за токсоплазмоза, рубеола, варицела и цитомегаловирус, към които не показах имунитет. За останалите съм изградила.
По отношение на витамините, сама почнах да пия, а като отидох на лекар, също ми ги предписа.
На мен ми казаха много добри новини миналата седмица на прегледа, но като излязох от кабинета получих и много тъжна новина. Едната от двойките, които ни бяха свидетели на сватбата и много близки наши приятели са изгубили бебето си в 7-ми месец. Сърчицето е спряло. Предизвикали са раждане, но вече се е знаело, че няма да е живо. Оказало се е, че е момченце, а им бяха казали момиченце. Това толкова ме натъжи, че още не мога да се съвзема.  Cry Непрестанно имам кошмари и нещо в мен се прекърши. Излиза, че до последно не се знае какво ще стане.Толкова планове и радости и изведнъж... Чета, че някои момичета вече активно пазаруват. Не съм фаталист, но смятам да купя най-необходимото малко преди раждането.
Съжалявам, че стана малко тъжно.  cry

Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 16:24 от melinda

# 56
  • София
  • Мнения: 5 755
зелено човече,  Hug и браво на Точко! А ако е Точка?  Laughing
rosykv, и аз съм от Люлин  Simple Smile Във 2-ри живея, ти къде си?
SZA, аз миналата бременност ходех на ЖК в Шейново (и на още две места Crazy) Доволна бях, но реших сега да ходя по-близо до нас. Глупавото там е, че всеки път си при различен д-р, но не е болка за умиране, дето се вика.  Simple Smile БХС влиза в таксата, но ти сигурно знаеш това. Аз сега пак си ходя там, но при д-ра, който ми направи секциото.
За пазаруването - преди го направих някъде в 8ми месец и ако искате вярвайте, но тогава усетих наистина какво ме чака  Blush - като купихме първите дрешки и си представих, че ще обличам бебчето в тях  Heart Eyes Сега не смятам да купувам много нови дрешки, и момиченце да е (както искам Blush), няма да се сърди че е облечено в дрешките на батко си Laughing Но сигурно няма да се стърпя  Simple Smile Живо и здраво да е само!  Praynig Чудя се нова количка дали да взимаме, че старата ни е много тежка и все чаках някой да идва да ми помага с излизането.
melinda , съжалявам за приятелка ти!  Cry Дано се разбере каква е причината и бъдат взети мерки, ако има такива, да не се случва следващ път.  Praynig Ужасно е наистина, че не се знае нищо до последно.  Sad

# 57
  • Мнения: 3 379
SZA, аз миналата бременност ходех на ЖК в Шейново (и на още две места Crazy) Доволна бях, но реших сега да ходя по-близо до нас. Глупавото там е, че всеки път си при различен д-р, но не е болка за умиране, дето се вика.  Simple Smile БХС влиза в таксата, но ти сигурно знаеш това. Аз сега пак си ходя там, но при д-ра, който ми направи секциото.

При кой доктор ходиш там? Аз също ходя при един в Шейново, който не е в ЖК, при него раждах първия път, също секцио, отново в Шейново. Като цяло съм доволна от болницата. Докторът се казва Димитров.

# 58
  • Мнения: 3 379
А има ли майки (бъдещи и настоящи) в района около Южния парк? Аз живея в ж.к. Гоце Делчев...

# 59
  • София
  • Мнения: 211
зелено човече,  Hug Hug Hug Много се радвам, че прегледа е минал ОК, аз също цял ден очаквах да се включиш с новини.   bouquet
SZA, как е на ЖК в Шейново, аз много умувам там или в Тина Киркова... Тази седмица, май ще трябва да реша вече... Май везните ми клонят към Тина Киркова, ама до последно се чудя. Ти при кой доктор си там? А, току-що видях, че си писала за доктора, докато постна....
melinda, съжелявам искрено за приятелката ти. Дано бързо се възстанови и повече никакви такива. дано скоро пак те зарадват с хубава новина. Praynig
Elwing, йеее - друга Люлинчанка, много се радвам! Аз съм от 5ти, последната спирка на трамвай 8. Кой доктор ти направи секциото в Шейново и доволна ли си от него? Сподели, че се вълнувам много.....
Ох, само на мен ли ми е толкова трудно с избора на ЖК, незнам... на това място ли, на онова ли, на абонамемт ли, по ЗК ли.... Ужассссссс... не мога сама да се понасям... Уж, трябва да се радвам за големия избор, а аз се тръшкам. Шантава работа....  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт