Буболечка

  • 7 339
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 622
Не мога да повярвам, че и мъжът ти се държи по този начин.  Rolling Eyes
Ако бяхме от един град щях да дойда и да ти захлюпя буболечката в някоя купа и щяхме да решим този така сложен (че и страшен) проблем за теб, че и за и мъжът ти  Sunglasses

Моля те, ако имаш възможност, макар и не днес, снимай тази твар, че много ми се иска да я видя. Предполагам не съм само аз  Wink

# 31
  • Мнения: 1 207
Това е гадост.
Такъв е,той е виждал за какво става въпрос и за това го е страх.Непременно ще я снимам,стига да я видя мъртва,защото жива е невъзможно.
Утре сутринта ще вляза.Сега не ми се разбунтват духовете късно вечер.Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 207
Абе тя е от поне една седмица е там.Може и да не я видя повече,но и на мен ще ми е спокойно ако я видя умряла и снимам.

# 33
  • Мнения: 14 654
Може да е сколопендра, а те са доста опасни и неприятни, освен това не можеш току така да ги размажеш с чехъл, защото са и твърди. Май има райд срещу членестоноги.

# 34
  • Мнения: 4 435
Някой да унагледи сколопендрата, че да каже жената дали е това или не. Така само си гадаем  Thinking

http://img401.imageshack.us/img401/3402/scingulata4ad691sk9.jpg

Ама ме съмнява. Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 1 207
Абе тя е от поне една седмица е там.Може и да не я видя повече,но и на мен ще ми е спокойно ако я видя умряла и снимам.

Ама как ще я видите умряла....освен ако не я убиете... #Sniper

Мисля да слагам отрова и да чакам,но може да си умре в някой ъгъл и върви я търси.
То най-лесно някой да влезе и да го убие ама това животно от една седмица не съм го виждала,а е било в кухнята.

# 36
  • Мнения: 3 459
Ай стига с подигравките бе.
Дайте да помогнем на момичето да реши проблема кардинално.
То е ясно, че няма да умре от естествена смърт.
Оффф няма ли някой нестрахлив от Русе да иде да я убие?
Иначе от мен още един глас за прахосмукачката  Peace

# 37
  • Мнения: 1 207
Много е бързо това чудо и аз така ги лекувам гадинките с прахосмукачката.
Не е такова.Прилича на огромна  буболечка.

# 38
  • Мнения: 1 207
Утре ще докладвам след закуската на малкия(ако съм жива) Mr. Green

# 39
  • Мнения: 662
Само като си представя и... всъщност не искам и да си представям.Веднъж имах нещастието да настъпя една хлебарка и малко ми трябваше да повърна. Sick Преди много години имах среща с огромен паяк.Наистина беше с нереални размери и предизвика всеобщ ужас-в стаята бяхме аз и пет-шест момчета.Минаха поне двадесетина минути преди някой да се осмели да предприеме действия срещу него. Confused Да не говорим, че, когато най-накрая някой реши да го хлопне с един пантоф, краката му се подаваха извън обхвата на чехлата Sick Sick Sick.Настанаха такива писъци, такава паника...Паякът, освен гигантски се оказа и жилав, доста време ни отне да го преборим...Оттогава никога не съм виждала толкова огромно паячище #Crazy. Но за съжаление, от време навреме имам срещи с доста охранени хлебарки-на какви ли не мъчения съм ги подлагала, но те са малко като американски екшън герои-безсмъртни. Sick Случвало ми се е да заклещя такава хлебарка-пускам и вряла вода, всякакви препарати, химикали и тъкмо мисля, че е умряла, отивам до стаята, за да намеря с какво да изхвърля трупа и, когато се върна на местопрестъплението-тялото е изчезнало...  Laughing

Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 00:17 от melinda_

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
И аз не знам защо трих 4 от 6 страници, а просто не пратих "човекът чехъл" на адреса на автора.
Заключвам, защото да пратя темата в ДиС ми се струва кощунство.

Общи условия

Активация на акаунт