"Обичам го,но не искам ...."

  • 8 255
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 380
Знаете ли кое ме притеснява,аз съм на 36 и със всичките ми връзки досега е било така...е,нямала съм много мъже ...броят се на едната ми ръка,но със всички е било така,дали нещо във мен не е в ред или наистина не срещам "човека"?
Знаеш ли какъв ти е проблема? На 36 год. гаджетата да се броят на едната ръка, е абсолютно ненормално. Тази бройка я подминах и заминах още в тинейджърска възраст. За да можеш да избираш ТИ, и да избереш най-доброто, трябва да имаш самочувствието и опита. Както и голям избор.

Като ги нямаш тези условия, се примиряваш с някой темерут който да те тормози цял живот и така. Ако това е, което искаш, няма какво да се тормозиш с дилеми. Ако не го искаш, завърташ още няколко гаджета покрай този и си набиваш цената.

# 31
  • Мнения: 1 289
Като прочетох малко по-подробно ми се стори, че си малко ревнива. Има познати жении - ок, нали е с теб. Вдигни глава и бъди с по-голямо самочувствие. Това колко познати мъже или жени има няма нищо общо с вашата връзка. Ако някой е склонен към изневяра, все ще намери начин. Така че не го разкарвай заради такива страхове. (Като се има предвид, че е хронично при теб - прочетох за другите връзки...)

# 32
  • Мнения: 2 448
Да,на 36 съм Grinning

Просто се чудя аз ли не съм вред,та все не мога да приема нещата...в смисъл,случва ми се за пореден път,със всяка връзка и се плаша....дразни ме почти всичко,май е права Liska ,че е болест на старите моми....но пък и млада да бях,тия неща ме съсипват Thinking

Лиска винаги е права, случай я, няма да сгрешиш.  Peace

Ако си искала девствен мъж без минало, е трябвало да си решиш въпроса много по рано.  Wink
Другия ти избор от сегашна гледна точка е някой дето никоя не би го взела и за това покрай него няма женско присъствие.  Laughing

Осъзнай се. Вкарваш се във филми без причина. Щом е бил с много жени, а иска теб, радвай се.  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 897
Ревнуваш от миналото му ли? Или от женското присъствие в настоящето му? А дали не си прекалено мнителна?

# 34
  • София
  • Мнения: 443
Страст има...колкото искаш.... Sad обаче....всичките му познати са жени,бил е с много жени,ужасно много преди мен,все са му приятелки,телефонът му не спира да звъни....дразня се,ужасно,като ида и вече хем искам да си тръгна,хем искам да съм с него,през останалото време ми липсва,нещата м/у нас са сериозни...но аз не го искам!не го искам,а в същото време не мога без него Sad
Не се насилвай да си с него просто за да си с някой. Вероятно инстинкта ти подсказва, че не е човека за теб, но ти продължаваш да се навиваш сама. Така само ще изгубиш време. А една неомъжена жена на 36 няма много време за губене. Успех, каквото и да решиш.  Peace

# 35
Всички сте ужасно много прави!

Да,ревнива съм по-принцип и такъв мъж ми идва в повече...пфу да му се невиди!

# 36
  • Мнения: 122
Мисли с главата си, жено, любовта отминава,
какво ще ти остане, продай си кожата скъпо.

... а Душата - евтино...

# 37
  • Мнения: 473
Съвсем естествена е борбата между чувствата и разума. Понякога плащаме висока цена като се вслушваме в гласа на сърцето. Малцина са щастливците, които се влюбват и свързват живота си с подходящия за тях човек. Повечето хора си мисля, че избират уюта на тихата и спокойна любов, която им дава сигурност и семейна топлина.

# 38
  • Мнения: 2 388
"Обичам го,но не трябва да съм с него!"

Това ми се е случвало няколко пъти.

# 39
  • Мнения: 1 103
Ти си ревнива разбрахме а той ревнува ли те ?

# 40
  • Мнения: 1 763
Преживявала съм подобно нещо и прекратих връзката. Проблемът ми беше, че за него не бях номер едно в живота му, а това ме караше да се чувствам неуверена. Освен това бях много млада, не знаех как да му обясня какво ми е. Или той отказваше да разбере... После години наред го мислих този мъж, но сега съм сигурна, че съм взела правилното решение.

# 41
  • София
  • Мнения: 44 122
ми не...да обичаш не...може би си влюбена да кажем...но когато обичаш, то обикновенно е въпреки, а не защото....така че такава ситуация при мен не може да се получи....

евентуално когато си влюбена и мине малко време и изведнъж осъзнаеш, че всъщност не е толкова идеален и че всъщност не го обичаш чак толкова и не си вече сляпо влюбена...но това няма много общо със истинската любов....

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 1 268
Не знам ти дали го обичаш,но факта,че в твое присъствие си говори с приятелките все едно те няма,не е на добро.Може би не му пука,или пък се прави на мъжкар пред теб-виждаш ли колко съм търсен.Комплексарска работа,за какво ти е?
Този мъж си доказва на себе си нещо,ако се обвържеш с него ще трябва да му четкаш самолюбието до безкрай.Не ти трябва,повярвай ми.
А това,че го искаш си е също начин да си докажеш,че можеш да го притежаваш,да е твой.И май не е любов,а игричка помежду ви.

# 43
  • Мнения: 11
не се вживявай толкова ако не си омъжена е много лесно бади с него изживей си тръпката после ще разбереш дали си е заслужавал .а ако си омъжена и той ти пропунатата бройка  трябва хубаво да помислиш какво да направиш и как да го направиш ако решиш да правиш нещо

# 44
  • София
  • Мнения: 443
Мисли с главата си, жено, любовта отминава,
какво ще ти остане, продай си кожата скъпо.

... а Душата - евтино...

Кожата е обработена, бе! Нормално е да струва повече. Кремчета, парфюмчета, лакчета, това си е инвестиция  Wink   Joy

Общи условия

Активация на акаунт