5-трика да бъдем съблазнителни.....

  • 4 623
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Само най важните  трикове или всички?

# 16
  • Мнения: 1 629
Ше четкам и аз Wink

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
дюшек на буци, така че цяла нощ да се върти и мира да няма
гащи под възглавницата
белезници под леглото

# 18
  • Мнения: 2 448
Ей то лятото свършва, каква е тази съблазнителна вълна дето залива форума?  Rolling Eyes
В петък, ако не се лъжа имаше подобна тема, макар и със зададена арт насоченост, но пак за трикове в тази област.

Аз ще съм от воайорките този път , няма да издавам тайните си пък.  Crossing Arms

Но признавам си трика на Руска за симулиране на гълтане ме разби тотално.  bowuu

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 953

То кой знае какви трикове не са необходими да за да съблазниш един мъж, зависи доколко ти се занимава...

Прочетете това http://www.menbg.com/index.php?option=com_content&task=view& … 772&Itemid=34

# 20
  • Мнения: 2 448

Дано поне мъжете еволюират и започнат да разчитат смешните послания на евтините жени с горната си глава...

Колко феминистко.   Mr. Green
Че то ако горната глава е целта, за кво съблазняване говорим. Направо да го поканя да изиграем партия шах.  bowuu  Joy

# 21
  • Мнения: X
Пак ли бе? За мъжленцата? Маминкоо.... ooooh!

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 5 654
1. Винаги лягам с анти секс бельо и бархетна пижама. - Когато "иска" обича да бъде настъпателен и да се чувства победител. Не бива да съм лесна.
2. Никога не спя винаги съм готова да пипна където трябва. Когато трябва да съм лесна де? Иначе убивам чувството от 1.
3. Поне месец никакъв секс после фойерверки.
та така. Трикове много, но само според случая  Mr. Green

# 23
  • Мнения: X

Дано поне мъжете еволюират и започнат да разчитат смешните послания на евтините жени с горната си глава...

Колко феминистко.   Mr. Green


Не, по-скоро: "колко злобно!"

# 24
  • Мнения: 2 759
                        Направо си е злобно. Друго си е да се запознаете в библиотеката, докато пишете реферат... Сваляте очилцата и хоп: мъжът на мечтите ви чака до бюрото на библиотекарката.

# 25
  • Мнения: 122
Съблазън до съблазън чета тук... спукана ми е работата...  Whistling

# 26
  • Мнения: 851
На мен статията ми хареса и то не за друго, а защото и аз съм същата. Няма ме по пъченето на цици, съчетано с безмозъчни фрази. Моя грешка, но за едни грешка, а за мен предимство. Отвратена съм от "курветата". Още повече от мъжете дето им се връзват. Също и от мъжете тип гларуси.
Затова съблазнявам деликатно. С леко разкопчана риза, подходящи дрехи, очертаващи формите. Фин парфюм, ненатрапчив грим, които все пак подчертава добрите ми черти и внимателно подбрани двусмислени фрази.

# 27
  • Мнения: 2 759
...Няма ме по пъченето на цици, съчетано с безмозъчни фрази... Затова съблазнявам деликатно. С леко разкопчана риза, подходящи дрехи, очертаващи формите. Фин парфюм, ненатрапчив грим, които все пак подчертава добрите ми черти и внимателно подбрани двусмислени фрази.
                     Къде точно е разликата, че не я схванах?

# 28
  • Мнения: 2 388
Запис. Mr. Green

# 29
  • Мнения: X
...Няма ме по пъченето на цици, съчетано с безмозъчни фрази... Затова съблазнявам деликатно. С леко разкопчана риза, подходящи дрехи, очертаващи формите. Фин парфюм, ненатрапчив грим, които все пак подчертава добрите ми черти и внимателно подбрани двусмислени фрази.
                     Къде точно е разликата, че не я схванах?


И аз не я схванах. По същата логика някоя още по-неуверена в съблазанта си жена, ще сметне твоята деликатно разкопчана ризка за върховен курваджилък. Статията е безумно написана,крайно субективно( особено онова със дупето- чиста доза завист си е откъдето и да го погледнеш), явно жената е била заслепена от яд, пишейки тези задъхани и вулгарни редове.

Общи условия

Активация на акаунт