Татковци има ли значение за вас какъв е пола на детето ви?

  • 12 919
  • 117
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 59
Нашият татко мноооооооого държеше да има принцеса! Grinning
Бяхме измислили име само за момиче,подпитвах го да изберем
и за момче,но той бе категоричен-момиче ще е. Crazy
Е,такова му родих! Hug

# 106
  • Мнения: 2
Нашият татко мноооооооого държеше да има принцеса! Grinning
Бяхме измислили име само за момиче,подпитвах го да изберем
и за момче,но той бе категоричен-момиче ще е. Crazy
Е,такова му родих! Hug

Е, такова си му родила.. Глупоти: ТОЙ Такова си е направиЛ !! Simple Smile

# 107
Не разбирам какво значение има.Аз майка не съм.И баща не  newsm62 Но като ви чета мнениqта и се чуда..абе нали е ваше.И е живо и здраво.Пола няма никакво значение  newsm30 smile3504 1swing family

# 108
  • Мнения: 2 992
Аз пък не разбирам защо да не мога когато вече имам момиче да искам и момче или обратното. Вие когато поръчвате в ресторанта да не би да казвате на келнера просто да донесе някаква храна и нямате никакви предпочитания  newsm78

# 109
  • Мнения: 189
Моя мъж все казваше, че за него няма значение какъв ще е полът на бебето, но като му казах, че ще е момиче и че гинеколожката ми рядко греши, той каза: "Ами време е вече да сгреши", т.е. тайно се е надявал да е момче.

# 110
  • Мнения: 372
 Ние си имаме близнаци, от както разбрахме, до раждането, и аз и той тайно се надявахме да са момче и момиче , дет се вика с един куршум .... Laughing   Е имаме си две момченца, а сега тати иска и дама , ама не знам защо е почнал да мисли двойно  Wink  и заразява и мен...

# 111
  • Мнения: 17
Нашият тати искаше момченце, аз момиченце -родих му момченце.Последните няколко месеца  постоянно говори че иска да имаме малка принцеска ама аз нещо не мога да се реша.

# 112
  • Мнения: 73
нашият искаше момиченце-сега си има Grinning

# 113
  • TX
  • Мнения: 590
Ще си позволя от името на нашия тате да отговоря. Когато бях бремена първия път , детето се криеше на ехо графа и не знаехме какво ще е, а аз много исках момче и сънувах "кошмари" че е момиче Тогава нашият тате каза "е к`во ако е момиче няма да го обичаш ли, стига и ти" Та така а втория път с близначките си искаше поне едното да е момиче Нейсе и двете са  Grinning

# 114
  • Мнения: 88
наш тати иска момче и то не едно ами 4 #Crazyаз го питам:"ами ако е момиче?" а той;"е,бъди с нагласата,че ще е момче!"хаха,и накрая като се появи една госпожица ще се чуди;"какво става?аз си поръчах момче!" Grinning

# 115
  • Мнения: 0
наш тати иска момче и то не едно ами 4 #Crazyаз го питам:"ами ако е момиче?" а той;"е,бъди с нагласата,че ще е момче!"хаха,и накрая като се появи една госпожица ще се чуди;"какво става?аз си поръчах момче!" Grinning
И нашия тати искаше момче, но сега чакаме второ момиче preggo newsm62

# 116
  • Мнения: 88
той сега доста се е вманиачил и почва да търси някакви белези от тия бабешките-как нося бебето,дали сияя,дали рита много...абе,накрая ми се струва че ще е момиче и ще му секне фантазиите Joy

# 117
  • Мнения: 304
Моя си каза,че е работил за момче и ще бъде "на тати юнака".На ФМ ни казаха,че ще е ...  момче.Да ви кажа ли каква беше неговата реакция или сами ще се сетите.Добре,че не припадна от радост! hahaha

Общи условия

Активация на акаунт