Отговори
# 45
  • Мнения: 4 892
Ей хора, хайде стига с тези квалификации "идиоти", "изроди" и подобните им. Аз не смея да бъда толкова крайна. Не за друго, а защото не знам утре какво може да ми се случи. Застрахован ли е някой от вас, че никога няма да е на мястото на един от двамата? Аз не съм. Всеки си носи последиците от нарочни или несъзнателни действия.
В махленска седянка ще се превърне и тази тема, и нея ще заключат.

Напълно съгласна с горното мнение!

Доста по-умерени коментари и доста по човешки, дано не заключат темата заради безсмислени спорове.

# 46
  • DE
  • Мнения: 967
Не го беше срам да разказва в "Здравей България", че видиш ли, някой го бил записал още преди 2 месеца, но чак сега го издал. Значи този някой му бил съучастник!! И от него да се търсела отговорност!
Изумена съм от наглостта му.
Не чух какво каза жена му, като я питаха, дали ще му прости.
Моля, някой да ми каже!

# 47
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Гледах цялото интервю и аз......
Този човек наистина има нужда от помощ и то професионална,каза ,че е спрял да играе комар близо година преди трагедията и за случилото се сега имат вина и хората,които са знаели ,че ги харчи тези пари, по негово мнение  те са съучастници в това деяние.
Голям кошмар за цялото семейство,дано всичко приключи благополучно.
Въпреки откровенията му,не ми стана по симпатичен,поне е готов да си понесе наказанието,което пак е нещо.....

# 48
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Каза ,че му е простила и в името на Мануела трябва да бъдат заедно,защото той е нейния тати.....

# 49
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


Не бих го оправдала по никакъв начин!Не го и съжалявам.Беше жалък по телевизията сутринта.

Според мен заслужава строго и безпощадно наказание!!!!

# 50
  • Мнения: 3 219
Възмутена съм ,това са страшно много пари. Няма значение кой  ги е дал, важното е, че са били предназначени за дъщеря му, той не е се потил за тях и няма никакво право така безотговорно да ги похарчи.


...

# 51
  • DE
  • Мнения: 967
Най-голямото му наказание ще е отношението на дъщеря му към него, като и кажат какво е правил.
Може би....

# 52
  • София
  • Мнения: 175
От няколко месеца хазарта е болна тема в нашето семейство.По този повод ми се наложи да прочета и изровя колкото може повече информация.Една от тях е , че в наказателният процес наличието на доказана хазартна зависимост (като клинична проява) може да се приеме за смекчаващо вината обстоятелство, при определяне на наказанието, за извършено престъпление. В такъв процес хазартната зависимост се доказва чрез съдебно-медицинска (психиатрична) експертиза.
Та, гледайки сутринта по Нова признанията на Горсов , че има проблеми и има нужда от помощ , не знам защо , но и на мен ми се стори , че говори някак заучени фрази за съжаление , разкаяние и други такива.И си задавам въпроса , след като Прокуратурата се е самосезирала и казаха , че ако се докаже , че той е теглил пари от сметките , с които да играе , подлежи на наказание , мисля , че до 5 години затвор, дали това не е просто един ход от негова страна ?

# 53
  • Мнения: 14 506
Най-голямото му наказание ще е отношението на дъщеря му към него, като и кажат какво е правил.
Може би....

мдааа, може би.
 ако съдебната ни система постъпи както постъпи със стависки, не би трябвало да го осъдят дори на затвор, не мислите ли?
след като за убийство и тежка телесна повреда дават условно, къде къде по-леко би трябвало да накажат едно присвояване на финансови средства, каквото е деянието на горсов

# 54
  • Мнения: 2 099
Стига с тези квалификации ли???Моля?
Аз да съм на негово място и да открадна от детето си?Незнам за вас,аз лично живота си бих дала детето ми да е добре,да е здраво и право!На късчета да ме късат само детето ми да е добре.Детето ми де е в кома,в болница а аз да точа парички от сметката му и да го раздавам голям баровец пръскайки с лека ръка на хазарт???Тогава дано се намери някой да ме застреля.

Немога да го проумея,наистина немога!

Още нещо,защо чак сега се сетиха да разследват?Преди близо 3 месеца имаше коментари на потребители в нюз бг къде харчи парите тоз лайнар.

Има ли смисъл да говорим изобщо?Тук повечето сте майки на 1,2 ,3 деца не правите ли всичко за тях?Не сте ли готови да умрете за тях?Как се виждате Вие да пръснете 75 хиляди за дрехи или козметика и да кажете ами страст ми е?

# 55
  • Мнения: 2 018
Този човек, наистина има нужда от помощ.
Хазарта и наркоманията са почти идентични. Тези хора са като душевно болните.

Да намери начин и да успее да се излекува. Пожелавм му го! Дъщеря му има и ще има, и за напред нужда от него.

# 56
  • Мнения: 2 099
Бо ,извинявай.Не си права.Така му е изгодно да го представя.Болен бил.Ако беше бачкал години за тези пари нямаше да ги пръсне ей така.Ама друго е наготово да теглиш и да си голям баро,нали не си се потил за тях!

# 57
  • Мнения: 87
не го защитавам, но му направиха капан по поръчка...

# 58
  • Мнения: 104
Има ли го качено някъде в нета интервюто? Пропуснах го, а искам да го гледам...

# 59
  • Мнения: 3 219
не го защитавам, но му направиха капан по поръчка...

Мисля, че сам си е паднал в капана на собствените си слабости,което ИЗОБЩО не го оправадава.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт