Отговори
# 315
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Като с всяко нещо е късмет човек да попадне на свестни родители. Мануела просто има много кофти късмет - катастрофата, бащата играе хазарт, парите няма да стигнат за лечението й... Какво да се прави. Дано на много родители този случай да им е като обеца на ухото да си опичат акъла и да помнят, че всяко тяхно действие или бездействие се отразява на децата им по някакъв начин.


Аз мисля, че родителите на момичето изначално имат вина за трагедията. Все пак Мануела нямаше 18 г. когато беше тръгнала с копмания по морето. Не знам, може и да съм старомодна  Confused

# 316
  • Мнения: 6 206
дали бащата е пропилял парите или са отишли в Израелската болница е все едно. Не го оправдавам в никакъв случай, но той знае че детето му никога няма да се оправи, щялата кампания покрай Маниуела беше много добра, но в израел замо залъгват хората и прибират невероятни суми, ето това наистина е недопустимо. Който не е виждал детето, не знае за какво наистина става въпрос. Не случайно Манол Велев бързо го прибраха от Израел. Мануела никога за съжаление няма да е същата, нито живота, както и до края на живота си ще бъде на скъпи животоподдържащи медикаменти, рехабилитации , но никога няма да разбере какво става. Много ми е гадно да го пиша всчко това, но е истина.

Може и да си права, но нали знаеш, надеждата умира последна.



Аз мисля, че родителите на момичето изначално имат вина за трагедията. Все пак Мануела нямаше 18 г. когато беше тръгнала с копмания по морето. Не знам, може и да съм старомодна  Confused

Какви глупости говориш? Катастрофи стават навсякъде, човек не може да избяга от съдбата си.
Знаеш ли как се живее с чувство за вина, че си можел да промениш нещо, а всъщност не е така.

# 317
  • Мнения: 6 618
Като с всяко нещо е късмет човек да попадне на свестни родители. Мануела просто има много кофти късмет - катастрофата, бащата играе хазарт, парите няма да стигнат за лечението й... Какво да се прави. Дано на много родители този случай да им е като обеца на ухото да си опичат акъла и да помнят, че всяко тяхно действие или бездействие се отразява на децата им по някакъв начин.


Аз мисля, че родителите на момичето изначално имат вина за трагедията. Все пак Мануела нямаше 18 г. когато беше тръгнала с копмания по морето. Не знам, може и да съм старомодна  Confused
Старомодна или не мислите ти текат в грешна посока.

# 318
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 880
Снощи гледахте ли Слави? Миролюба беше гост.

# 319
  • Мнения: 1 426
някои просто обичат да преиначават написаните думи и ли да вадят цитат от контекста, а не да четат между редовете, както и да е.....А замислял ли се е някой какво ще стане, като свършат парите, защото и този момент ще дойде. Аз съм говорила за случая с лекар от лекуващия екип в Бг (а те бяха най-добрите), дали някой видя момичето (на заден план) в един от репортажите на БТВ. Гледката е страшна. Това което е направил пияния шьофор (няма значение дали е някой) е ужасно, много по-ужасно.

# 320
  • София
  • Мнения: 1 320
Снощи гледахте ли Слави? Миролюба беше гост.

Гледах, но не цялото! Слави беше взел основно думата и тя нищо не успя да каже. Неразбрах кой и за какво я е заплашвал, заради репортажа ли?

А това видяхте ли:  http://dnes.dir.bg/2008/09/10/news3365251.html   newsm78

Общи условия

Активация на акаунт