Спукано гърне или хванати в изневяра.

  • 13 491
  • 163
  •   1
Отговори
# 150
Ем честно казано аз си немам жена , по точно с моята приятелка сме гаджета .. Доста често се случва точно преди да отидем на кафе естествено като преди това съм я поканил , ми се обажда и ми съобщава добрата новина , че нема да може да доиде и че требвало с майкаси и баща си нещо да праи ...
Незнам какво да си мисля ...
 newsm78 newsm78

# 151
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Еее, целта беше някой да се изнерви и най-после да сподели информация от кухнята. Mr. Green  Twisted Evil Twisted Evil Вчера обсъждахме с приятели, че няма как да се размажеш на прозореца при секс или да правиш свирки точно под светлината на уличната лампа, за да ти се види добре лицето на камерата. Ама все пак се надявах, че не е лъжа. Убиха детското в мен.

Иначе за изневярате - не знам защо ама съм убедена, че моя приятел не ми изневерява, просто дори не допускам, че обратното е възможно, поне за сега. Предпочитам да не се параноясвам.

# 152
  • Мнения: 3 423
С артисти и статисти - да! Моя позната пише сценариите

Аз гледах само един епизод...абсолютно нереален...

Била съм с обвързани мъже и имам приятели с любовници...просто за секса...и повярвайте ми- те си обичат жените и няма да позволят някаква си руса фльорца с която просто се чукат докато жена им е бременна да се държи по този безумен начин...

И аз гледах един епизод и съм на мнението, че
наистина трябва да се поработи върху сценария.
Цялата работа звучи доста нереалистично и пресилено.

# 153
  • Мнения: 122
Един мой приятел го сбараха в следната ситуация...
... стана така, че случайно отивам с него до тях да взема нещо... влизаме, а той се хваща за мобилния си телефон, набира някаква негова изгора (имаше ги много) и започва да й обяснява цветисто какво ще й се случи като се видят... по едно време из зад иначе отворената врата на стаята им се показва жена му (стояла е скрита зад вратата през цялото време) и... аз потънах вдън земя и разбира се побързах да напусна жилището... май беше му простила за тази случка, но се разведоха поради много други причини... според мен той не я обичаше и жената направи добър избор сама да си гледа детенцето...

Последна редакция: нд, 14 сеп 2008, 15:51 от Нали Мъжете Не Плачат

# 154
  • Мнения: 6 417
Да бе, мъжът тръгнал да кръшка на пикник с кошничка като Червената шапчица.  Tired

# 155
  • София
  • Мнения: 1 320
Да бе, мъжът тръгнал да кръшка на пикник с кошничка като Червената шапчица.  Tired

 Joy

# 156
  • Мнения: 84
С артисти и статисти - да! Моя позната пише сценариите , да не говорим , че по този повод един мой близък приятел го каниха да участва...за около 3 дни - 200 лева на снимачен ден...
Кое му е странното...

Аз гледах само един епизод...абсолютно нереален...
Кой мъж ходи да се прегръща пред хората с любовницата си на тенис корта - като , ако ходи там непрекъснато - всички познават и него и жена му?
Колко средностатистически чийтъри правят секс на прозореца?
Колко мъже правят пикник на любовницата си?
И колко жени се държат като извадени от поп-фолк клип - с отмятания на коси, обкрачвания плавно и така нататък...?
Оо...щях да забравя...ако хванеш мъжа си в изневяра, любовницата дали ще крещи по теб 'курва'?
И ако тя го прави , ти дали ще си стоиш и ще чакаш и гледаш наоколо какво се случва и ще търпиш това?

Абсолютно съм съгласна-един епизод е достатъчен да го разбереш, а останалите са потвърждение.Американското предаване е направено доста по реалистично и го гледах чат-пат.Чаках българското с интерес, но веднага го изгубих...

# 157
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
Да бе, мъжът тръгнал да кръшка на пикник с кошничка като Червената шапчица.  Tired
Joy Joy Joy

# 158
  • Мнения: 1 454
Ами американското - да..., но в крайна сметка щатите са си почти континент...освен това обществото им е различно и съвсем по различен начин разсъждава - за съжаление не разбират в България още , че някой формати телевизионни предавания са създадени за съответна култура и социално общество различно от българското

Както и да е

# 159
  • Мнения: 78
Цитат
Обобщение на Темите
Публикувано на: понеделник, 15 септември 2008, 09:58Публикувана от: ArianaMontana 
Ами американското - да..., но в крайна сметка щатите са си почти континент...освен това обществото им е различно и съвсем по различен начин разсъждава - за съжаление не разбират в България още , че някой формати телевизионни предавания са създадени за съответна култура и социално общество различно от българското

Както и да е

Аз не мисля, че това предаване е за определена държава. За мен то е за определена прослойка и по някакъв начин да задоволи воайорството в нас. В Америка има много такива предавания, като аз си спомням, че имаше едно доста популярно с Джери Спрингър, където се скубеха за косите и се обиждаха и винаги съм си мислела, че е нагласено, но в толкова многобройна държава като Америка, прости хора, колкото щеш, за да гледат подобни предавания.
Така е и тук...продуцентите не са открили топлата вода. Просто копират даден формат. Явно тук ще имат успех, след толкова много отзиви и коментари.

# 160
  • Мнения: 1 454
Успех в рейтинга - да , но рано или късно ще им писне на хората от театър (надявам се)  Rolling Eyes

# 161
  • Мнения: 30
С артисти и статисти - да! Моя позната пише сценариите , да не говорим , че по този повод един мой близък приятел го каниха да участва...за около 3 дни - 200 лева на снимачен ден...
Кое му е странното...

Аз гледах само един епизод...абсолютно нереален...
Кой мъж ходи да се прегръща пред хората с любовницата си на тенис корта - като , ако ходи там непрекъснато - всички познават и него и жена му?
Колко средностатистически чийтъри правят секс на прозореца?
Колко мъже правят пикник на любовницата си?
И колко жени се държат като извадени от поп-фолк клип - с отмятания на коси, обкрачвания плавно и така нататък...?
Оо...щях да забравя...ако хванеш мъжа си в изневяра, любовницата дали ще крещи по теб 'курва'?
И ако тя го прави , ти дали ще си стоиш и ще чакаш и гледаш наоколо какво се случва и ще търпиш това?

Абсолютно съм съгласна-един епизод е достатъчен да го разбереш, а останалите са потвърждение.Американското предаване е направено доста по реалистично и го гледах чат-пат.Чаках българското с интерес, но веднага го изгубих...

Признавам, че не бях се замислила  Embarassed Прави сте момичета, мирише ми на откровена измама Shocked

# 162
  • Мнения: 1 103
Гледах едно предаване и не останах въодушевена.Мислех че по добре ще се справят определено американския вариат ми харесва повече по истински е направено и по достоверно изглежда.

# 163
  • Мнения: 3 423
Гледах едно предаване и не останах въодушевена.Мислех че по добре ще се справят определено американския вариат ми харесва повече по истински е направено и по достоверно изглежда.

Е, ако си гледала някои чуждоземски варианти
на Стани богат, също ще оплюеш нашенския.
Да не отварям дума за Сделка или не, Имате поща,
на Наталия Симеонова лигоча, не помня как се казва,
абе, доста формати са си жива смехория по български.

Общи условия

Активация на акаунт