88ма немска тема на горските феи и техните джуджета

  • 18 065
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: X
Татянка, горещи благодарности!
Ще те тормозя на лични, няма начин.

# 286
  • Мнения: 11 315
Привет народу и Трищану!
И на всички останали, дето ядат краставиците със змийски произход
Вкарахте ме в дълбоки размишления относно произнасянето на СТ и Щ .
И вярвам, че само оня дето яде Вурщ, ще да посещава Рощок.  Wink
.
Съвсем не, гусин началник! У наше село се говори на Ш и Щ, ама ни съм чула за Трищан, ни за Рощок, само за Вуршд. В детската градина на сина ми има един Тристан, само него познавам.
А шпрудел пиете ли? Или само щилесвасер? Mr. Green

# 287
  • Мнения: 3 880
А шпрудел пиете ли? Или само щилесвасер? Mr. Green
Аз да. Щилес- само ако е леденостудена тогава я пийвам, иначе на стайна температура не я искам, блудкава ми е. В БГ някои превземки чак изпадаха в потрес, как мога да пия газирана вода, все едно с 80 градусова ракия се наливам Laughing И остави, че аз я пия, ами и на детето си давам, мани, мани, безотговорна майка Wink Не дай се Боже пък да споменях, че те и в градината даже основно газирана  пият, щилес имат само за асортимент...
Добро ви утро! Simple Smile

# 288
  • Немция
  • Мнения: 6 884
Добрутро! bowuu

Гледам, че сме стигнали до 15-та страница. Търси се някой добpoволец да направи нова темичка.... Wink

Веч, отчитам, че пия щилес, но понякога пийвам и газирана. Купих преди 2-3 седмици сироп от нар и него предпочитам да го пия газиран. Както и сок от бъз или ябълков сок.

Вечке, ти задаваш въпросите, но не отговаряш... Naughty Не мо'й така, душо! Подкокоросваш ни, а самата ти мълчиш. Sunglasses

Последна редакция: сб, 06 сеп 2008, 11:46 от .bibitka.

# 289
  • Мнения: 1 636
Аполинарис Лемон,която пият моите мъже е гаzирана. Аz вода не пия.

# 290
  • Мнения: 11 315
Бибит, не отговарям, щото съм бременна. Mr. Green
Като такава съм с променени вкусове и каквото консумирам в нормално състояние ме докарва до прилошаване в сегашното ми. Ще коментирам като си върна пак нормалното състояние на тяло и дух.
Вие май чакате Сърфи да ошета и да пусне новата тема, а?
Аз пасувам

# 291
  • Мнения: 1 584
Вие май чакате Сърфи да ошета и да пусне новата тема, а?

Че нали затова й плащаме Mr. Green Трябва да си заработи следващата почивка Wink

Аз ходих сега да търся хавлия - наистина по магазините няма избор на големи, но пък с детски мотиви. Ще се поръчва от нета Simple Smile

# 292
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Хехехе, това с щпрудел ме подсети за една командировка преди няколко години. Значи цялата хановерска бригада сме в едно село до Улм. Една дама поръчва шпрудел и колегата отговаря с обичайното "Я, герн" и на бара се размърмори, че му трябва речник, за да знае какво да сипе в чашата. Понякога да си келнер може да бъде мнооого полезно, за да опознаеш страната и езика (не е нужно непременно да ги обикваш де) Wink

# 293
  • Мнения: 3 423
Моля ви, нека в новата тема да пишем по същество.
Или поне по-интересно. Или забавно. Или да не пишем.
Кому дреме каква точно вода пиете и къде пазарувате!!!
Темата ми става абсолютно домакинско-скуко-тъпанарска.
Наистина ли нямате ама съвсем изобщо никакви други интереси...

# 294
  • Мнения: 1 636
Хайде сменяме темата. Кажете сега с какъв прах перете  Mr. Green Хей,това бе6е майтап.
На 30 праzнувахме на морето годи6нина от сватбата ни и получихме тоzи подарък от приятелите ни. Може би това Ще е интересна тема  Wink, но Лиска да каже  Flutter
П.С. Съжалявам,че снимките не са добри,но камерата ни се раzвали  Close и днес я zанесохме на поправка.

# 295
  • Варна
  • Мнения: 153
За какви краставици говорите бе хора? Шланке, Шланге?? ниЩо не схванах Crossing Arms  Аz zа 10 години не съм среЩала никъде такова уточнение относно краставиците, навсякъде си пиШат просто "гуркен" Thinking
Laughing Абе,хора наистина ли никога не сте виждали надписа -шланке гуркен-поне аз си мисля,че имат
в предвид-тънки краставици newsm78(сега се замислих,да не би пък да е шланге и да имат друго в предвид newsm78)
Ще ходя след малко да пазарувам и ще се опитам да цъкна едно фото photo

Е,Чико подаръчето е страхотно WinkМного подходящо за годишнина.Дори не мога да се сетя за по подходящо.
Сигурно е внесло свеж полъх между чаршафите,а и не само там.....,ама това ти ще го кажеш? Laughing

Последна редакция: сб, 06 сеп 2008, 16:42 от diangeli

# 296
  • Мнения: 3 423
Виждали сме, дианджели, прекрасен надпис е! Grinning

Чико, кой кой е на снимките? Това ти ли си с късата пола?

# 297
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Ауч, разярихте Лиска! Сърфи, моля като пускаш следващата тема да бъде с подобаваща титла  Laughing

Ще има ли съботни бебета или не?

# 298
  • Мнения: 1 636
Лиске,аz съм както обикновено фотографа  Rolling Eyes Готвачът е както обикновено мъжът ми,а останалите са приятелското семейство,с което бяхме в Поморие. Аz съм на снимката с подаръка  Mr. Green
Дианджели, до сега zа съжаление оЩе няма6е време да раzгледаме книгата, Щом седнем малките идват да видят какво гледаме,но и това Ще стане  Wink

# 299
  • Мнения: 11 315
НОВА ТЕМА
Пуснах инфо до модовете.

Общи условия

Активация на акаунт