Какво става с Бербатов има ли някой точна информация???

  • 3 522
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 274
П.П. Аз съм била футболен фен два пъти в живота си - на Левски през между 14 и 16-годишна възраст и на националния отбор през 1994 г.

Това може да го каже само левскар. Спокойно мила Дивана - не си единствена Simple Smile

# 16
# 17
  • Мнения: 1 959
Току ще даваха по Скай спортс заветното ръкостискане -
Бербатов преминава в Ман. Ю.

Не ме вълнува особено футбола, нито Бербатов. Следя чинно заради любимия зет.
Изчетох официалните новини, слуховете такива, следих всички най-популярни фен-форуми.
И съм впечатлена.
Знаете славата на английските футболни запалянковци.
Дори и тези, които не го харесват особено, не са го обидили по никакъв начин.
По-скоро си имат други фаворити за трансфер.
А как се радват сега и какви хубави неща пишат за него...

А като знам в Родината, колко помия ще се изсипе...

# 18
# 19
  • Мнения: 274
Евала Берба! Успех! Много голове, много титли!

Аз съм от Ливърпул, но се радвам за Берба! Чакам подробности около сделката. Дали е вече най-скъпият на Острова?

# 20
  • Мнения: 2 550
дръжки, трасферния прозорец е затворен вече, а няма официално потвърждение
скоро ще стане ясно, но вероятно вече е в МЮ Simple Smile


айде да му е честито
вече официално е от МЮ
има новина и в сайта на отбора

Последна редакция: вт, 02 сеп 2008, 02:50 от Марчето

# 21
  • Мнения: 3 826
айде , честито на феновете !!!

30,75 милиона английски лири ..



# 22
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Честито и от мен!

# 23
  • Мнения: 2 926
Бербатов вече е официално играч на Манчестър Юнайтет.
И стана най-скъпият български футболист.

# 24
  • Мнения: 2 891
Пфу! И старият, и новият му отбор са ми в топ най-отвратни клубове евър. За онова българско недоразумение пък да не говорим  Whistling

# 25
  • Мнения: 4 841
Като привърженик на теория на конспирациията ми се виждат две неща: 1. И с просто око е ясно че става въпрос за крънкане на пари, а западняците го умеят, но е за сметка на нашто момче, коено ме навежда на 2. Ако си спомняте, как смятаха след великото американско лято на 94г. колко пари ще вземем за нашите футболисти и едва ли не във всеки град ще има изкуствено игрище... И какво стана - няколко от футболистите ни отидоха в смешни отбори и като ги смениха с още 1-2 и залязоха. Даже и доста резерви постояха. Просто там не търпят селянче да е по-добро от тях или да им прави вратарите на риби. Просто ги смазват. Уви, имам лошо предчувствие за Митето!... Дано не съм прав!

За съжаление мисля, че си прав. Но освен световната спортна конспирация, аз мисля, че немалка роля ще изиграе и в чисто психологически план толкова характерен за провинциалистите "звезден" синдром (под "провинциалисти" имам предвид, че Бербатов като българин е провинциалист спрямо Великобритания!)Естествено, ще се радвам да греша - съвсем искрено пожелавам успех на Бербатов и с интерес ще следя изявите му  football

# 26
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
Браво на Бербо! newsm44 newsm44 newsm44

Много се радвам за него и дано да успява да вкарва винаго голове Laughing

# 27
  • Мнения: 19
Браво на Бербатов! Hug Той е причината да започна да гледам и се интересувам от футбол! Пожелавам му успех!

# 28
  • Мнения: 674
БРАВО НА БЕРБАТОВ !!! ЗАСЛУЖАВА СИ ТОВА ПРИЗНАНИЕ! НИЕ ПРОСТО НЯМАМЕ ПРЕДСТАВА КАКВО ПОСТИГНА ТОВА МОМЧЕ ТА ТОЙ В МОМЕНТА ИГРАЕ В НАЙ-СИЛНИЯ И ВЛИЯТЕЛНИЯ ОТБОР В СВЕТА И В НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО АНГЛИЙСКОТО.
БРАВО БЕРБО ТИ ВЕЧЕ ПИШЕШ ИСТОРИЯ СЪЩО КАТО СТОИЧКОВ...
НО ДА НЕ ГИ СРАВНЯВАМЕ И ДВАМАТА СА МНОГО ТАЛАНТЛИВИ НО СА СИ РАЗЛИЧНИ ПОКОЛЕНИЯ МЕГА ЗВЕЗДИ!! newsm44 newsm44 smile3501 smile3501  love001 newsm74 newsm20 newsm20  Hands Clap  Hands Clap
ХАЙДЕ МОМЧЕТА РАЗМАЖЕТЕ В СЪБОТА ЧЕРНА ГОРА НИЕ СМЕ С ВАС И ВСЕ ПАК КАПИТАН ВИ Е №9 В МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД А НЕ В ХАЙДУК ЧЕРНА ГОРА.
УСПЕХ!!!!!!!!!!!!!!!!!1 bg bg newsm20 newsm20 newsm24

# 29
  • Мнения: 743
МНого съм щастлива. МАН Ю е любимият ми футболен отбор, а сега и българин там ще играе, при това Митко Бербатов. Браво, МИТЕ, наистина заслужаваш да играеш за най-великия отбор!!!

Общи условия

Активация на акаунт