Кърмещи мами и менструация - кога?

  • 2 323
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 77
Вчера ми дойде-5месеца и 1 ден.Хубаво ми беше без нея...

# 46
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Онзи ден ми дойде, на 12-ти......почти  10 месеца след раждането

# 47
  • Мнения: 2 784
Миналия месец ми зацапа леко и за кратко,значи на 6,5 месец.Сега ще видя този месец-цикъл ли е било,що ли newsm78

# 48
  • Мнения: 4 187
На 3 месец!

# 49
  • Мнения: 4 915
Мммммм, кое?... newsm78

 Mr. Green Mr. Green Липсва от януари миналата година.  Whistling Mr. Green

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 375
Дали не си предизвиках нещо с тази анкета не знам, нооо страшен късмет - 10 дни след това се случи и то НА МОРЕТО, което така чаках! Аз и затова пуснах анкетата, пресантиман ли...какво? Не се оплаквам, но не ми липсваше определено.

# 51
  • Spain
  • Мнения: 3 750
9 месеца след раждането - беше ко6мар ..мислех 4е ще умра Simple Smile толкова кръв изте4е

# 52
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131

И при мен беше така - по превръзка на час, но пък без болки! Гинеикологът ми каза, че било нормално за първа менструация да е по-обилна. Дано да е прав  Praynig

# 53
  • Мнения: 542
Точно свикнах да я няма таз досада, но след спирането на кърмата... и айййййде пак. Чак да ти се прииска да си бременна за постоянно... Laughing

# 54
  • Мнения: 1 722
По-горе писах, че дойде почти 3 м. след раждането ... но сега я няма  Thinking ... дали че от жегите съм увеличила кърменията?? Не вярвам да съм бременна, но имате ли идея кога се прави тест - все пак само веднъж ми е дошло, не знам кога би трябвало да ми дойде, за да смятам закъснение  newsm78.

# 55
  • Мнения: 542
По-горе писах, че дойде почти 3 м. след раждането ... но сега я няма  Thinking ... дали че от жегите съм увеличила кърменията?? Не вярвам да съм бременна, но имате ли идея кога се прави тест - все пак само веднъж ми е дошло, не знам кога би трябвало да ми дойде, за да смятам закъснение  newsm78.
Между първото и второто дете и на мен ми дойде само веднъж, а после теста... много ме изненада с двете си чертички...
Все пак всеки си е различен и няма гаранция за нищо...
Може да го направиш теста когато и колкото искаш - не вреди и няма странични ефекти... Wink Wink Wink

# 56
  • Мнения: 934
6.5 м. след раждането. Първите няколко месеца беше нередовен (даже прескочи 1м.), сега е ОК.

Общи условия

Активация на акаунт