Рицарки на Бялото кантарче - 1.09. - 7.09.

  • 14 004
  • 417
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 59
Юле, гуш и от мен! Hug

# 406
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 smile3518 Юле, голямо гуш и от мен Hug

 Аз съм с намаление, но  докато не мине една седмица да се затвърди, няма да се хваля.

Последна редакция: вт, 23 сеп 2008, 13:24 от Арбанашка кокона

# 407
  • Мнения: 1 387
 smile3518,Корсичке съжалявам за загубата ви Hug

# 408
  • Мнения: 1 479
Юлче, съжалявам много за кученцето ти!
Голям гуш! Стискай зъби, да се оправиш!

# 409
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Юле, гуш от мен и за теб, и за Калина  Hug.
Мъка е голяма, аз още сънувам моя бобтейл, а минаха вече 7 години Confused...

# 410
  • София
  • Мнения: 1 642
Благодаря ви момичета!   bouquet

Загледах се в предния си пост, как в два реда е събрано началото и края на живота. Еми така е, кръговрат - един си отива и друг се ражда, казали са го още преди хиляда и кусур години хората!

Умма да каже как е минал прегледа, че я мисля

# 411
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Корсичке, гуш! Дедо си е една от Орденските легенди и ще си остане в мислите ни с всичките забавни случки, които си разказвала!  Hug

Кокон, готин аватар! Едва сега го фиксирах. Да не си пазарувала наскоро? Пък си траеш за придобивките, а, А?  Mr. Green

# 412
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!

Умма, добра новина! С най-светли пожелания!

Друго ... Аз се позавърнах, ама не съвсем. Да, позавърнах се в доста повече Simple Smile Не е страшно, ще се оттече за има-няма няколко дни.
Това е.
Стискам палци на всички за повече резултати Simple Smile

Корсичке, съжалявам за случилото се.

# 413
  • Мнения: 13 768
Поздрави и от мен  bouquet

Макар и със закъснение, честит рожден ден на Вещи  bouquet

Умма, честито и на теб  bouquet Стискаме палци за момиченце, налиии Grinning

Честито на отслабналите - Мими, Коконата  bouquet

Честит скрин на Хепи  bouquet Сглобихте ли го? С дрешки поне номер по-малки да го напълниш Wink

Корси, Hug За съжаление домашните любимци обикновено си отиват преди нас! И се заричаме, че повече няма да взимаме, и после - пак...

# 414
  • София
  • Мнения: 1 642
Пиле, то човек още като си вземе любимец си знае, че ще го надживее, даже да ти кажа по-добре ние да надживеем тях, щот обратното е по-тежко. Пък аз не се заричам, че няма да взимам друго. От 22 години за първи път оставам без куче, даже не помня какво е да се живее така - все пак бях на 7 г. като ми взеха фокстериера. Да ти кажа и него не съм забравила, но го помня само с хубаво и със смешните му истории, но не тъгувам. И с Дедо ще е така. Все пак са изживяли живота си пълноценно и щастливо, това е важното.

# 415
  • Мнения: 1 479
ехоо и от мене!
Голям студ , девойки!
Кога ли ще пуснат парното?
Яла съм протеиново, дюканско, ако нещо не прегреша!
Това е за сега, утре съм бачкатор и трябва и английски да уча и по-рано трябва да отида на бача - имало заповед!
Лека и режимна мечер!

# 416
  • Мнения: 13 768
Какво парно, бре Mr. Green Нали ще я фалираме Топлофикация hahaha Много хубаво щяло да ни бъде, викат всички. Ще даваме по 300 лв. за ток и ще дзиндзикаме по коридорите, докато притичваме до другата стая. За WC-то не ми се мисли. Ако е за малко, иди-дойди, но ако се налага да се заседиш Mr. Green

И аз съм яла протеиново-зеленчуково. Но сега нещо налетях на едни орехчета newsm78

# 417

Общи условия

Активация на акаунт