Ужасен пърхут.Помощ!!

  • 12 330
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 372
Аз лично се сбогувах с пърхута като счуках 2 таблетки Низорал и ги размешах в (приблизително) 1 шепа шампоан Clear.Намазваш и втриваш добре в косата.Трябва да престои така около час.После го измиваш и си готова.След няколко такива процедури не би трябвало да помниш що е то пърхута.Успех!

# 46
  • Мнения: 131
Ами мила щом като се бориш с пърхота от година, значи си пробвала всичко сигурно!По добре иди на лекар и мисля, че чрез лекар ще успееш да се справиш с пърхота за 1-2 месеца!

# 47
  • Мнения: 1 941
От постоянното използване на гелове, пяни и тн. скалпа ми ужасно се изсуши и започна да се бели. След като почти се бях убедила, че съм патологичен случай си купих шампоана на Виши против пърхут. След първото измиване нямаше и помен, вече сме щастливи заедно 2 години Simple Smile

# 48
  • Мнения: 3 315
 Кериум на Ла Рош - страхотен  е   Peace  от първото измиване пърхута изчезна

# 49
  • Мнения: 1 840
Аз слагам Нистатин на хапчета.Разтварям едно хапче в малко вода и втривам в скалпа.Работи безотказно.

И аз така се спасявам от пърхута. Пробвах какво ли не - най-дълго време ми помагаше Selsun, но в един момент и той започна да не ми действа.

Сетих се за още един продукт - Себодерм - изписа ни го личната лекарка на дъщеря ми - има го в аптеките - лечебен е и аптекарката каза, че е по-добър от Selsun и че лекувал пърхута. Помогна на дъщеря ми, на която й се появи много тежка себорея. Мисля, че беше полски или чешки.

Общи условия

Активация на акаунт