По Дюкански си диетуваме и по-малък размер дрешки си купуваме - 122

  • 43 554
  • 905
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 92
По въпроса с яйцата, аз съм малко на мнението на Вещи, нещата са строго индивидуални, аз също си хапвам доста, обаче това не ми влияе на свалянето, а и на здравето доколкото знам, всеки би трябвало да може да си прецени сам за себе си.

edit: Вещи, мерси, че си ме променила в табличката.

# 766
  • Мнения: 2 708
Зеленко, понеже каза, че си качила рецептата за сладоледа, аз само да кажа, че това не ставаше за ядене. Нека и други, които са го пробвали споделят, може в мен да е проблема, но уж не съм от гъзоръките Laughing
Понеже знам, че и на други не се получило, или всъщност са получили същата буца лед, която за нищо не става, нека да сподели,който иска все пак, за да не се подлъгват и други да го правят. Тук все пак има жени, които споделят, че не им е много лесно финансово с този режим, и на мен лично ми е съвестно, ако се набутат с продуктите, които после да трябва да изхвърлят Laughing Laughing Laughing

# 767
  • Мнения: 88
Здравейте, красавици и красавци отслабващи, упорити и нахъсени Дюканци! Днес направих половин годинка с режима - чак не ми се вярва, че минаха 6 месеца! Чувствам се превъзходно, изследванията ми - ВСИЧКИ - са в норма, режимът промени не само тялото и духът ми, но и мисленето ми. Отношението ми към храната е коренно различно от това, което беше през всичките ми дъъълги години живот! Влязох в трета 64 кг., сега задържам 62.5-63, не мърдам повече. Просто е фантастично! Наистина е перфектен този начин на хранене - хем си достатъчно (че и отгоре) сит, а и не мърдаш с килограмите нагоре! Блаженство!!! Пожелавам успех на всички и нека всички стигнем до четвърта доживотна - живот и здраве!

Пухчо, честито! Леко и безпроблемно бременеене!

Забравете за сирената и диетичните шоколади и други диетични храни (те са за диабетици)! Имайте търпение до трета фаза и ще бъдете възнаградени! Не се разпростирайте извън разрешените храни, мисля че са абсолютно достатъчни, за да се нахраните доволно! Надвийте желанията си за неразрешените храни - не е толкова трудно!

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 09:38 от Зарибената

# 768
  • Мнения: 1 586
Много ме е яд за СЗ среща,но се обучавам за нова работа и не успях  Sad. Момичета прекрасни сте както винаги, Росчо, страшен тен виждам. Другия път пак да ми се обадите...пък дано успея да дода...

СУЗИИИИИ, ЧРД, само готини моменти ти желая!

# 769
  • Мнения: 1 875
Здравейте,
Искам да попитам има ли сред вас такива, които от време на време хапват диетичен шоколад? Съдържание: малитол, какаова паста, какаово масло, инулин, емулгатор - соев лецитин, аромат - ванилия. Знам, че какаото и какаовото масло не са режимни и въпреки това има хора, които си позволяват какао чат пат. Другите продукти трябва ли да ме притесняват и защо?
Какво е мнението ви за малките плодови млека на Meggle Wellfit. Съдържание: йогурт, произведен от пастьоризирано, нискомаслено хомогенизирано мляко 1,1% масленост, плодов концентрат с алое вера 16% (алое вера, ананас, портокал, маракуя ). Никъде не пише захар, а парченцата плодове са малко.
Тези, които си позволяват обезмаслено краве сирене Маджаров Light, всеки ден ли хапват и в какво количество? Забелязах, че тази фирма има и Катък Light, който е с по-малко калории от сиренето. Ако от това можем да си направим извод за по-ниска масленост.
Благодаря за отговорите.
Няма какво друго да те притеснява освен фактът, че нищо по Дюкан няма в него.
 "Диетичният шоколад" е диетичен спрямо един диабетик, защото няма захар, а не спрямо тебе, мене, нас. Какво като е с малтитол, погледни му въглехидратите, че са пак много.
Изобщо с тоя ти пост само показваш колко ти липсва разнообразието, което те е довело до повишено тегло и на нищо не си се научила. Wink /Помня, че ти писах някога./

А относно яйцата - да си припомним колко съвършен природен продукт са Heart Eyes Обожавам яйца, прекалявам с количеството им, въпреки завишения ми холестерол, но съм привърженик на теорията, че холестеролът не се внася в тялото отвън, а се образува от наличните мазнини /така ми изнася hahaha/, да не говорим, че в жълтъка се съдържа полезното вещество - лецитин и при обменните процеси той, най-общо казано, обезврежда холестерола.
Ето малко повече инфо. И още.
На английски.

# 770
  • Мнения: 243
             Ауууууууу, от хойкане днес време не ми остана да седна да пиша, ама периодично Ви изчетох. Ха добър вечер и от мен!
             ЗАРАЛИЙКИ Мерито, Сузана, Росчо, Фенси - гледам ви много кефати, вярвам сте прекарали чудесно  Hug Hug Hug
             Къде са старите муцунки - Татит, Кри, Катяджин, Халеева, Дания, Слабето къде се запиля скок, подскок, айде да се върнете, че станахме почти непознати. Не че е лошо - даже мога да кажа, че е много добре, че има такъв наплив от ново попълнение, ама липсвате бе чада, пишете чат пат по малко. Риен и ти също, дано да са добре вече нещата при теб.
Дано не се обиди някой, аз ей така по памет   изписах няколко имена, но поканата се отнася за всички момичета от трета и четвърта, ИМАМЕ НУЖДА ОТ ВАШАТА ПОМОЩ    със съвети, с резултатите Ви и снимките Ви.
             ТУНИНГ - положението става нажежено - мацките напират, нямат търпение да те видят, стига си се крил, подхвърли едно фото да мирясат.  Всеки път - един повод си измисляш, ту си закъснял, ту имал си огледало, ту ........... няма значение -   пусни една снимка да се запознаем, тук почти всички са пуснали снимки и се познаваме горе - долу. Успокой духовете МОЛЯ!
             СУЗАНА - ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕН ДЕН -  newsm51 newsm59  bigdance2 nbirthday пожелавам ТИ ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ, ЛЮБОВ И ВСИЧКОТО ДОБРО НА СВЕТА! ДА ОТСЛАБНЕШ И СТАНЕШ КАТО КУКЛА (макар да виждам че не ти трябва кой знае колко).
             Добре дошли на новичките и добре завърнала се на Дорис - Дори внимавай, сам Дюкан е казал - диетата се започва не повече 2 пъти в живота - надявам се да успееш.
             ЧОЧОСАН - кажи душицо за сладоледа, че ни изтекоха лигите, апък резултата е плачевен.
             ЗА ЯЙЦАТА  - аз също          ям много яйца, 2 всяка сутрин с кексчето, или пък ако е палачинка пак, а често си правя на фолио   с накълцано пилешко месо или извара. И да Ви кажа ли - преди имах малко повишен холестерин (само 20 над), а сега като бях в България си направих изследвания и нямам нищо, също имах повишени показатели на пикочната киселина, сега изследванията са идеални - въобще, сега ако смъкна и кръвното и за щитовидната жлеза да спра хапчетата и от това няма нищо по-чудесно.
            Та това от мен - лека и отслабваща нощ - обичам Ви стари и нови муцунки!
            ГУШКИ И ФИЛЮДКИ! smile3534  love001

# 771
  • Мнения: 663
щерка ми на купон ....
мъжа ми залепнал за телевизионния екран гледа как някакви глупаци гонят една топка по зелена поляна ...
аз на компютъра уууууууу форума ....
пълна семейна идилия ....

Сузанка  ........

Пухииии .... успешно "дебелеене "....

Зелено човече .... естествено е първите месеци да ти се променят вкусовите усещания ...и преди 4-5 месец да не чувстваш други никакви промени в тялото си ... споко щом освен вкуса нищо друго не те 'притеснява " значи всичко е ок .... след няколко месеца .... ще видиш какво е усещането някой да ти "тегли шутове " в корема ....ама отвътре ...е това вече си е наистина "странно усещане"....

Фолии ...красива магьоснице ...я се появявай по често ... че май другите са прави ...появиш ли се и някак падат я грамове ...я килограми ....

vani_nik ...аз съм си един скитник ... и каквото и да правя трябва ада мога да го правя "в движение '...сега се замислих откакто съм започнала да "работя "....или съм по строителни обекти или скитам из държавата .... само за един кратък период от 2,5 години работих като проектант в Химко Враца ...и тогава бях и аз почти като нормалните хора ..на работен ден от 8:30 до 17:30 ....и на бюро ...ееееееее с една малка подробност тогава живеехме в монтана и аз пътувах всеки ден с влака сутрин Монтана Враца вечер обратно ..излизах в 5:30 и се прибирах в 19;30 .... това ми беше "кроткия период "....

zalagalki ...забрави поне докато си във втора фаза всякакви шоколади ...разни  изкуствено направени подсладени млека .....относно сирената ЛАЙТ още в началото като почвах диетата попитах във форума ветеранките кой сирена мога и кои не ...и те ме посъветваха да гледам състава ...и тогава забелязах че и на най ЛАЙТ сиренето маслеността е 10-12% което означава че не става за нашия режим ..... понеже аз обожавам сирене сега понякога се "черпя " с Коти Чииза на Exkuisa ...и два пъти си купувах от този катък Лайт ( той е с 3-4 % масленост) но една опаковка я ям за 3-4 дни и го смесвам със обезмаслено кисело мляко ( хем запазва вкуса на катъка хем става по голямо количество) ....

aventura ...не се притеснявай за качения килограм в началото на дните на ПЗ ...в началото на режима и при мен варираше с 1 -1,5 кила нагоре като минавах на дните на ПЗ ...после нещата се урегулират ...организма ти свиква с ритъма на режима и няма да имаш такива варирания ... това кило е от задържана вода ...така че СПОКО....

Зарибената ....... честита половин година ...ти си ЮНАК ...герой нашево времени ...

ОРИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ ................. !!!!!!!!!

ФИЛЮДКА ...и за теб ....

# 772
  • Мнения: 8
Здравейте, аз преди няколко дни се престраших да пиша за пръв път. Много ми помогнахте тогава като ми обяснихте защо не трябва да се ядат повече от 3 л. трици на ден. Аз си направих палачинката първия път в сандвич мейкъра и що годе се получи.После пробвах на тефлона, ама така залепна...заприлича накрая на бъркани яйца:).Обаче си купих хартия за печене! Това е велико изобретение! Нищо не залепва, изпича се идеално, лесно се обръща(просто и слагам отгоре друг лист хартия и обръщам тигана) и посля няма загоряло за миене. Та направо се родих с тази хартия. И реших да вия препоръчам.Може и преди да е ставало дума, но аз не си спомням. Та така, надявам се да помогна на тези със залепващите палачинки:)
А, и да кажа-взех си от сладоледа, онзи диетичния дето е ванилия и наскоро имаше снимка във форума. Мноооого е вкусен. Продават го и в чашки в пакети по 4 чашки в пакет.Видях още ягодов, шоко и кафе(аз го взех от Пикадили в Мола).Знам, че ви интересува най-вече дали се задържа от него.Ще видим...Simple Smile
Лека нощ на всички!

# 773
  • София
  • Мнения: 186
Здравейте момичета и момче,днес се сетих,че имам месечинка-7 месеца с Дюкан,от които 2 в трета фаза.За сега си запазвам теглото без проблем с някъкви стотни надолу и нагоре.Чувствам се много добре и съм доволна,че се захванах с този режим.На всички пожелавам да достигнат желания резултат!Специално за новите момичета показвам хронология на моето отслабване-с минус 12 кг за 5 месеца http://www.snimka.bg/album.php?album_id=282391

# 774
  • Мнения: 466
Здравейте !

Не знам дали някой ме помни, че рядко пиша, но от време на време ви чета. Аз отдавна съм вече в трета фаза и общо взето варирам с 1-2 кг в зависимост какво съм хапнала и дали съм прекалила, но важното е , че си задържам кг. и в четвъртъка се оправят нещата с протеиновия ден.

 Но имам един огромен проблем. Докато бях на диетата нищо ми нямаше, сега откакто минах в трета фаза, вече близо 2 месеца имам страшен косопад. Купих си таблетки на PHYTO, но все още няма резултат - пия ги от един месец. Има ли други момичета с такъв проблем и как сте се справили с него, че аз взех да се плаша вече.

# 775
  • Мнения: 92



...
Аз иначе уж съм наясно с режима, но така ми се иска да хапвам някои неща / сирене, сладки неща /, че задавам тъпи въпроси с надеждата, че някой сваля килограми и като си ги позволява.
А колкото по-стриктно, толкова по-ефективно, значи и по-бързо. Лесно е на думи....



zalagalki, дори и някой да ти каже, че отслабва въпреки приемането на нережимни храни, това далеч не значи, че и при теб ще се получи същото. Точно затова, когато някоя девойка започне да обяснява с какво е прегрешила и въпреки това си сваля, й се прави забележка за изказването, защото хората вземат да си въобразяват, че въпреки непозволените храни режима ще подейства и при тях, ама не става. Затова моя съвет е да си хапваш на корем позволените храни, а за непозволените просто да изчакаш.  Wink



...

А, и да кажа-взех си от сладоледа, онзи диетичния дето е ванилия и наскоро имаше снимка във форума. Мноооого е вкусен. Продават го и в чашки в пакети по 4 чашки в пакет.Видях още ягодов, шоко и кафе(аз го взех от Пикадили в Мола).Знам, че ви интересува най-вече дали се задържа от него.Ще видим...Simple Smile
Лека нощ на всички!

mariyana_g, този сладолед не беше ли официално заклеймен във форума като нережимен, или аз се бъркам нещо ?! newsm78

# 776
  • Пловдив
  • Мнения: 14 117
Сузана, честит Рожден ден! Щастие, късмет и любов!


Роисин, честита месечинка!   bouquet А къде се губиш?
Вери, като гледам проблема ти не мога да го свържа с режима. Появил се е не на втора фаза, а на трета, когато вече има свобода да си ядеш от всичко, е, не всеки ден, но през седмицата от време на време. Може би е по-добре да се консултираш с лекар. Друг път падала ли ти е косата? Защото на всеки му се случват такива периоди.
А, и да кажа-взех си от сладоледа, онзи диетичния дето е ванилия и наскоро имаше снимка във форума. Мноооого е вкусен. Продават го и в чашки в пакети по 4 чашки в пакет.Видях още ягодов, шоко и кафе(аз го взех от Пикадили в Мола).Знам, че ви интересува най-вече дали се задържа от него.Ще видим...Simple Smile
Лека нощ на всички!
mariyana_g, този сладолед не беше ли официално заклеймен във форума като нережимен, или аз се бъркам нещо ?! newsm78

Ами аз да отговоря вместо нея - нережимен е!

# 777
  • Мнения: 8
Извинявам се. Видях,че последния коментар беше, че е по-скоро за диабетици, а не за Дюкан, ама мислех, че още се разисква. Лошо..Аз не съм разбрала значи. Е ще го оставя мъжа ми да го изяде:)

# 778
  • Мнения: 243
              ОООООООООООООООО, ЦОЦИ    аз просто не мога да се въздържа, страшен крик си избачкала, СУПЕР, СУПЕР, СУПЕР си и ми харесвааааааааааааа!
            РОСИНИ - радвам се че се появи, апък те познавам и лично, голяма си сладурана, хайде и успешна трета.
            ВЕРИ - разбира се че те помним, много съжелявам че имаш такъв сериозен проблем! Задължително се консултирай с лекар, косопада в такава степен е много сериозно нещо. Пожелавам ти оздравяване и успех в трета!
            ФИЛЮДКИ !!! А останалите ветеранки - КЪДЕ СА?

# 779
  • Мнения: 663
ФИЛЮДКА ...как я караш мила ...ти нали пак си при онези гадни византиици ...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт