Занималня Варна

  • 22 867
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 159
Някъде около "Черно море" са и те. Опитах се да попитам приятелката на Богдан, но били на почивка в чужбина...
Майката на Деси твърди, че напоследък основният начин за справяне с определени настроения на девойката е да и каже, че няма да я заведе на занималня... Simple Smile

# 61
  • Мнения: 24
Ние се записахме в Портокал. За сега много съм доволна. Всеки ден ги водят някъде, ходят и на басейн на Златните, и на тенис.

# 62
  • Мнения: 301
Някой има ли отзиви за КЛАС?

# 63
  • Мнения: 129
mochka , все едно аз съм го писала. И моя син ходи там и е много доволен. И когато трябва да го водя на плуване е доста сърдит. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 301
mochka , аз знам за КЛАС в двора на Климент и това ме изкушава - че лесно ще е прехода от училище на занималня, особено в лошо време. Също така, че там имат специални курсове по изобразително изкуство.

# 65
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ние пък ползваме услугите на Игралница Занималница!
Не е важно какво мисля аз, защото несъм аз там по цял ден.
Първия ден сина ми умираше от страх да влезе при тях, рева ужасно много и Илияна извади безусешно какви ли не козове от джобовете си. Аз мислех, че каузата занималня е загубена. Но взех сина си усмихнат до ушите! Втория ден стана рано, за да не закънява!!!Влезе с огроман усмивка. Взех го уморен,год и щастлив! Разказа на всичките ми колеги къде ходи,какво прави и како ще прави на следващия ден!!!
Мога само да сваля шапка на цлия екип и да кажа БЛАГОДАРЯ!!!

# 66
  • Мнения: 7 821
Многознайко, ако искате да се рекламирате обърнете се към http://www.neg.bg/adv !

# 67
  • Мнения: 0
Има ли мами на дечица, които учат в ОУ "Добри Чинтулов" в Трошево - Варна. Ходят ли на занималня и къде?

# 68
  • Мнения: 2 282
Малко офф, тъй като вече обсъждате занималните за учебния период, но пък ваканцията още не е свършила Simple Smile
Градски номади с Влъхви (във Варна) се оказа чудесно лятно прекрване на времето. Не че се съмнявам след един пролетен и един летен лагер с преспиване Simple Smile Цената е 75 лева на седмица, водят ги всеки ден на плаж, и въртят по няколко пъти седмично гребане, голф и езда. Дъщеря ми е страшно доволна, днес я записах и за следващата седмица - това ще е последната седмица от градския лагер. И последното и приключение без родители това лято.

Тази година не я записах на нито една типична занималня, за разлика от миналата. Занималня, в която по цял ден стоят на едно място, ми се струва твърде отегчителна на фона на това, което може да се прави през лятото, особено във Варна. Пък и цяла година ще седи на едно място... Rolling Eyes

# 69
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Сребърен облак  не работи нещо линка.
НАмерих го ,но не видях за каква възраст са лагерите или пък рожденните дни.

Последна редакция: ср, 19 авг 2009, 17:07 от Milena

# 70
  • Мнения: 2 282
Предполагам, че са го взели за спам и са го разкарали. Аз и без това видях, че не е за тази тема, но късно.... нали са 2 подобни теми, прсто в другата обсъждахме летните занимания. Преполагам, че в сайта пише подрбности, целта не беше да се правя на рекламен агент. Децата бяха между 7 и 14 години. Рождените дни с тях според мен са най-подходящи за деца 1-3 клас.

# 71
  • Мнения: 4
Някой има ли наблюдения за частна детска занималня "Морска вълничка" във Варна? Таксата на месец е 230 лв. и имало компютри, изучават се езици, с включена закуска. Ако някой е чувал нещо, ще се радвам да споделите Simple Smile

# 72
Az znaq edna zanimalnq do kolhozniq pazar, tq e nova i sega nabirali deca - Morska valnichka, no sayta oshte ne raboti

# 73
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
веселина, станимирова, опит за реклама ли правиш?

# 74
  • Мнения: 4
Hi, may problema sas zapisvaneto v zanimalni e vseobst Laughing
Za sujalenie povecheto sa s dosta kofti usloviq, a tezi koito stavat sa s visoki taksi

Общи условия

Активация на акаунт