Занималня Варна

  • 22 863
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 745
Дъщеря ми е в Найден Геров. Аз я записах в занималня "Светулка" и засега съм доволна.

# 16
  • Zagreb CROATIA
  • Мнения: 94
Синът ми учи в Захари Стоянов и ходи на занималня в Портокал, но не съм доволна от храната и няма педагогически подход.
Знаете ли в Чайка добра занималня?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 135
В "Чайка" много хвалят занималня "Пинокио" в бл.68

# 18
  • Zagreb CROATIA
  • Мнения: 94
Благодаря werka, ще отида на място да разгледам. Сайт не открих да имат, но ако споделите лични впечатления... ще съм благодарна.

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
И тъй като заглавието е за цяла Варна, да питам и аз - ще ми препоръчате ли някоя около лятно Тракия? Малко повече информация за храна, допълнителни занимавки, отношение от първа ръка?

В нашият блок има занималня, точно до Макдоналдс (ако те интересува на Лични ще ти дам адреса)
Но моят тръгна в занималня Дъга и съм много доволна, обадиха ми се от занималнята под нас, че има място, но реших да не го местя.
Май и децата ни са в едно училище, но различни класове.

# 20
  • Мнения: 2 282
ако те интересува на Лични ще ти дам адреса
Благодаря ти, но при нас има промяна в плановете - ученичката ми вече е в "Гео Милев" и ходи на занималня в самото училище.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 135
Съжалявам, но нямам лични впечатления мои познати са записали там децата си и са доволни.
Винаги са подготвени, имат и кът за странични занимания,храна, транспорт до училище.
Това е което са споделяли.

# 22
Ето една занималня която бих ви препоръчал.
Казва се "Весело звънче" съвсем нова е, има осигурен транспорт и е в близост до доста училища.
Занималнята има собствен уебсайт, а в галерията може да видите и какви са условията там.
Сайта е: http://veselozvan4e.hit.bg/

# 23
моля някай да сподели ако детето му ходи в ОУ Славейков къде го води на занималня? водих го в Клас - до Макдоналдс, обаче вчера се върна със следи от душене от друго дете във занималнята. не искам да коментирам повече, но спешно търся къде да го преместя.

# 24
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Моят син ходи в занималня "Дъга", нищо че живеем точно над занималнята за която говориш.
Условията там не ми харесаха, госпожите също.

# 25
благодаря за бързия отговор. и аз не бях очарована от условията, но тогава нямах избор и макар, че имах вътрешни силни колебания го записах. за съжаление се оказах права. временно ще ходи в Черепаха. да видим там как е.

# 26
  • Мнения: 6
А ние заради преместване от друг град останахме без градина и започнахме в "Слънце" Peace
Доволна съм от подхода,а детенце се научи да хапва доста неща,които преди ми отказваше ooooh!Свикна бързо и се чуства като в къщи...даже се чудя как ще преодолеем раздялата,като успеем да влезем в градина все пак newsm78.
Широко е и чисто,а учителката има моите възгледи за възпитание Mr. Green
Ако някой иска,мога да пиша на лични Hug

# 27
  • Мнения: 13 512
А какви са цените на занималните? С включена храна, на ден или на месец се заплаща? По колко деца в група? За колко часа?

# 28
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
А какви са цените на занималните? С включена храна, на ден или на месец се заплаща? По колко деца в група? За колко часа?

В занималнята където ходеше Вики ("Дъга"), го взимаха след часовете на обяд, обядваха в близко до занималнята заведение. После учат, кратка почивка, учат... следобед има даваха лека закуска (солети, меденки, кекс). Учат до 17ч, ако вземеш детето около 18ч в този промеждутък то или се упражнява, или чете или гледа с другите някакво филмче. Работят до 18.30ч.
Това е за децата от първа смяна, за тези от втора незнам как става.
Цената е 12лв на ден с храната. Плаща се месец предварително, а ако детето не посети някой ден, се приспада другият месец. В група са макс. 8 деца, но в групата на Вики бяха само 4

# 29
  • Мнения: 13 512
240 лева на месец... за тази година да е станало 280...пак е много добре. Чудя се дали може да се намери учителка, която да работи самостоятелно по същата схема за около 400 лева?

Общи условия

Активация на акаунт