На шопинг в Бургас - скъпо и тъпо!

  • 5 420
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 339
Ееее лошо, тъкмо се навих да го потърся! Знаете ли къде е сега и дали цените са приемливи?

# 46
  • Мнения: 497
Аз се чудя дали не е бил в ликвидация и за това да е имало цени от по 5-6лв  newsm78

# 47
  • Мнения: 339
Ако някой знае нещо да казва,че ако става въпрос за това   http://www.coccodrillo.pl/?i=news   е суууупер.

# 48
  • Мнения: 1 672
Ani81 аз бях прочела един надпис сложен на стъклото на магазина на който пишеше,че магазинът ще се премести в Безистена, но честно да ти кажа незнам дали е преместен.Понеже бях прочела това и си помислих че вече не е на старото си място

# 49
  • софия
  • Мнения: 49
СЪГЛАСНА СЪМ С МНЕНИЯТА ВИ ЗА FOX  BURGAS, НО ПО-СКОРО ОБСЛУЖВАНЕТО Е ОТВРАТ, НЯКОЛКО ПЪТИ СЕ ПРОБВАХ ДА КУПЯ Нещо И БУКВАЛНО ГО ВХЪРЛЯХ НА КАСАТА ОТ ЯД, ТИЯ МОМИЧЕТА СА ТОЛКОВА МАЛОУМНИ ЧЕ МЕ ИЗВАХЖАД ИЗВЪН НЕРВИ И НЕ ИСКАМ ДА СЕ Сещам. но ИНАЧЕ КОГАТО ТРЪГНАХ ПО МАЛКОТО НО МНОГО ДОБРЕ ЗАРЕДЕНИ МАГАЗИНИ ЗА ДРЕХИ ЗА ДА СИ КУПЯ Нещо ЗА МЕН СЪМ АДСКИ ДОВОЛНА, ИМА СТРАХОТНО РАЗНООБРАЗИЕ НА ВСЯКАКВИ МОДЕРНИ Неща И АКСЕСОАРИ, ВЕЧЕ СЪМ ФЕН НА ДРЕСКОД НО НЕ ТОЯ КАТО В СОФИЯ НА ВИТОШКА С МАРКИ КАТО ПЕПЕ ДЖИНС, ДЕСИГУЛАР И Т.Н. А ХУБАВИ Неща НА СНОСНИ ЦЕНИ НАЙ-СКЪПОТО Нещо КОЕТО СИ КУПИХ БАХА ДЪНКИ С МНОГО ВИСОКАТА ТАЛИЯ ЗА 46 ЛВ., РОКЛЯ ЗА 44, КОЛАН ЗА 15, ИМАШЕ И СТРАХОТЕН НА РЕПЛЕЙ ЗЗА 49-КОЖЕН, ВСИЧКО БЕШЕ НА 70%, ПОСЛЕ НИНАХ И ПРЕЗ Още НЯКОЛКО ТАКИВА МАГАЗИНЧЕТА НО ТЕХНИТЕ ИМЕНА НЕ ПОМНЯ И Също ИМА СТРАХОТИ Неща.
ТА АКО БЯХ ТРЪГНАЛА ТУК НА ТАКЪВ ПАЗАР, ИМЯАМ ПРЕДВИД В СОФИЯ, щях ДА СИ ПОГУБЯ ЕДНА СЕДМИЦА В ОБИКАЛЯНЕ И НАКРАЯ Нищо. Още ПЕДИ МЕСЕЦ В МОЛА СОФИЯ НЯМАШЕ Нищо ОСТАНАЛО ОТ РАЗПРОДАЖБИТЕ-САМО БОКЛУЦИ И МНОГО СКЪПИ НОВИ КОЛЕКЦИИ, КОИТО ПРЕДЛАГАХА ПУЛОВЕРИ А НАВЪН БЕШЕ 40 С.
ТА АЗ СЪМ ФЕН НА ПАЗАРУВАНЕ В БУРГАС.

# 50
  • Мнения: 339
Ani81 аз бях прочела един надпис сложен на стъклото на магазина на който пишеше,че магазинът ще се премести в Безистена, но честно да ти кажа незнам дали е преместен.Понеже бях прочела това и си помислих че вече не е на старото си място
ок, благодаря.

# 51
  • Мнения: 1
къде се намира този магазин FOX в бургас 4е не го знам

# 52
  • Мнения: 14 490
напротив доста магазини има в бургас и не мисля, че е толкова по-скъпо. явно аз живея в град доста по-скъп с много по-малко предлагане.

за пазаруването онлайн няма да коментирам - за дрехи средно качество, които нито са чак толкова евтини, нито чак толкова хубави, че да плащам и не знам си колко евро за доставка ooooh! няма да стане

къде се намира този магазин FOX в бургас 4е не го знам

на главната улица, александровска май беше

# 53
  • Мнения: 1 672
къде се намира този магазин FOX в бургас 4е не го знам
точно на главната улица е малко по надолу от Пиргос стил от отсрещната страна обаче

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
Ами ...за съжаление и аз съм съгласна с твърдението на авторката  Rolling Eyes ,но има и нещо друго не е само липсата на маркови магазини със собствени колекции ,размери и по-приемливи цени , а това,че стандарта на живот  пада  Confused



А за онлайн пазаруването не сте прави ,специално детските неща са качествени и от намаления са много по-изгодни отколкото да се купят от тук /за Ла редута става въпрос /.В същност досега само веднъж се е случило да попадна на некачествена детска дреха.

# 55
  • Мнения: 14 490
не мисля, че мога да купя страхотна рокля за дъщеря ми за 20 лева от редута за колкото я взех от фокс кидс в бургас например Peace

# 56
  • Мнения: 34
Аз също съм на мнение,че в Бургас има какво да се купи-има страхотни детски магазини,много марки с хубави колекции.Скъпо-да,съгласна съм,но тъпо-мисля че е прекалено.А който търси евтино,може би трябва да разгледа на пример в к-с "Славейков",евентуално... Laughing

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
не мисля, че мога да купя страхотна рокля за дъщеря ми за 20 лева от редута за колкото я взех от фокс кидс в бургас например Peace

Не искам да споря- не знам нито за каква рокля става въпрос,нито чак толкова се заглеждам в момичешките дрехи,но ми прави впечатление в темата ,че за момиченцата показват страхотни неща за без пари.Аз не поръчвам толкова често , но имам много сполучливи попадения за малкия,както имам и от магазините ,разбира се.За момчета е по-малък избора по принцип и реално и он-лайн.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Направо ви се чудя.Аз през уикенда бях на море.Първата ми работа като пристигнах беше да пратя домочадието на плаж, а аз да отпраша обратно към Б-с на шопинг терапия  Laughing. Бях се наточила за есенно пазаруване и трябва да ви кажа че си прекарах отлично.Почнах от Трия-та (мисля че така се казваше), преслушах Owiese, после и другите магазинчета, погледнах и оркестра-та - от там се сдобих с хубава рокля. и в другия до нея (не го запомних) имаше добър избор.В Хепи мама попаднах пак на любимците ми от бг бебе.В Бамболино си харесах едни спортни комплектчета - турски, но много приятни и мекички от плюш.И съм сигурна че имаше още за харесване.Само в този до новата поща -Куалити кидс нямаше нищо есенно и в Синди избора на дрехи беше малък.Най-доволна останах обаче от едно магазинче в Равда- мечо Пух- мноого подбрана стока- комплименти за собственика.Специално ще го отбележа- като влезеш в Равда на Т-образното кръстовище в центъра завиваш на ляво, караш 60-70 метра и спираш от дясната страна на партера е въпросния магазин.Взех много хубав зимен сукман на 34-37 лева.Това ми е  и най-мераклийската покупка от пътуването.Така че може би само трябва да се поогледате с "други' очи на обкръжаващата ни среда.Има една поговорка "вижда треската в очите на другия, а не вижда гредата в своите".Често най-близкото е невидимо bowuu
И аз мисля, че хубави дрешки могат да се намерят. Досега аз съм се справяла. Предпочитам да си пазарувам от Бс, отколкото от някакъв сайт, в който не мога да разгледам и пипна дрешките. Е, това е човек, затова сме различни. На мен не ми е нито скъпо, нито тъпо.

И аз съм на това мнение. Особено за детски дрешки. Открай време "Аладин" ми е любим магазин - имат дрешки в различен ценови диапазон, а нещата, които разпродават, са на смешни цени направо. Не мога да се съглася, че няма евтини магазини за детски дрешки в Бургас - ами "Егоист"? Имаме комплектчета потник и гащи, купувани оттам преди 1-2 години за 1-2 лв. - не са мръднали. И анцузи, и блузки съм вземала. От "Кокодрило" също съм доволна - последно преди 2 месеца си беше там магазинчето (мисля, че преди беше фирмен магазин на Мадок или някакви други дънки - точно отстрани на "Полием" (Чикото)) - купих страхотна блузка на Мони за 7 лв.
И изобщо не мога да разбера какво хвалят Варна всички за покупки, аз тук нищо не мога да си намеря - цените са тотално надути, дори на евтините китайски и турски боклуци, добре че има няколко магазина на известни по света марки, че да може да си купи нещо човек.
Винаги, като си дойда в Бургас, купувам нещо - я на мен, я на дребното.

Общи условия

Активация на акаунт