Брюлаж

  • 12 210
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 830
С подстригване няма да спреш цъфтежа й. Laughing Само ще го изрежеш.
И съм сигурна и че с брюлаж и с гореща ножица и с каквото и да е друго, няма да направиш така, че косата ти да спре да цъфти.
Трябва да продължиш с витамините и да я поддържаш с професионални продукти. Най-важното е да си сериозна и редовна.
Спираш със стилизиращите продукти, както и с машите, сешоарите, пресите и чакаш минимум 1-2 години, за да видиш резултат.
 Peace

# 31
  • Мнения: 3 830
Има някаква градска легенда, че косата расте по-бързо ако се постригват /или горят - все тая/ краищата.
Това НЕ Е ВЯРНО! Казвали са го специалисти. Корените /от където расте косата/ не се влияят от краищата.
Така че просто авторката да остави косата си на мира и да не я постригва поне до бала.

Така е. Peace

# 32
  • Мнения: 2 759
С подстригване няма да спреш цъфтежа й...
                     Дори може да се засили, ако ножицата 'дъвче'.

# 33
  • Мнения: 19
                      Нееее, аз имах предвид, че прекалено третирана коса не ми цъфна, като ползвах въпросната маска. Но сега, година след като спрях да я правя не мога да се оттърва от цъфтеж... Хем не я боядисвам, и я режа на 30 дни... Вече се съмнявам и в ножицата на фризьорката  Tired. Трябва пак да започна май...

Говорих на Гато  Wink А колкото до цъфналото , не може да не се реже ,защото тръгва на горе (поне така съм чувала) , а овчата маска не мога да я правя често , защото баба ми се оплаква , че мирише ужасно , иначе да , прекрасен вариянт е..  Peace

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 15:18 от teo_tedy

# 34
  • Мнения: 19
С подстригване няма да спреш цъфтежа й. Laughing Само ще го изрежеш.
И съм сигурна и че с брюлаж и с гореща ножица и с каквото и да е друго, няма да направиш така, че косата ти да спре да цъфти.
Трябва да продължиш с витамините и да я поддържаш с професионални продукти. Най-важното е да си сериозна и редовна.
Спираш със стилизиращите продукти, както и с машите, сешоарите, пресите и чакаш минимум 1-2 години, за да видиш резултат.
 Peace


Всичко , което си го изброила го правя , никога не съм къдрила или изправяла косата , пия си витамините , ползвам готината маркова козметика , да не говоря че даже нямам сешоар , о и най-важното реша се само с дървен гребен..Идея нямям откъде идва проблема  newsm78 #Crazy

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Ами не си прави чак овчата маска, има и други подхранващи достатъчно маски, без да миришат така (домашни имам предвид)!!! Маски и само маски, храна за косата, и тя ще ти се отблагодари!!!

# 36
  • Мнения: 3 830
Ами не си прави чак овчата маска, има и други подхранващи достатъчно маски, без да миришат така (домашни имам предвид)!!! Маски и само маски, храна за косата, и тя ще ти се отблагодари!!!

Точно така. Peace
Причината за цъфтежа е не добър начин на хранене, липса на витамини, но и от неподходящи грижи или липсата на такива за дългата коса.
Най-ефективното нещо, което знам срещу цъфтеж е маслото от пшеничен зародиш.
Пий повечко витамин В комплекс.
Сега ще потърся и един прекрасен серум срещу цъфтежи.

# 37
# 38
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Чувала съм за това със свеща, но не бих се подложила на подобно нещо.

Момичетата са ти дали прекрасни съвети по- горе. Просто я остави да си расте, не се вторачвай толкова в нея и ще видиш как бързо ще порасне.

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 18:06 от Иренка

# 39
  • Мнения: 19
Благодаря на Всички  Embarassed  Rolling Eyes  Hug Peace

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 21:30 от teo_tedy

# 40
  • Мнения: 19

Откъде във Варна мога да си го купя ? Или трябва да го поръчам от сайта..  Praynig  Peace

Общи условия

Активация на акаунт