Momicheta, pomognete za ime na momchence, proizvodno ot Dimitar!

  • 7 197
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 399
Малеее,съжалявам,че се отприщила такава дискусия за въпросното Матю... Confused Аз по-скоро се бях пошегувала,но явно тук нещата се възприемат много на сериозно!Сори! Peace

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 10:41 от мимина

# 31
  • Мнения: 6 993
To по-скоро аз трябва да се извиня, на мен ми е хоби това и понеже много се интересувам, поучавам хората после Confused

# 32
  • Мнения: 399
To по-скоро аз трябва да се извиня, на мен ми е хоби това и понеже много се интересувам, поучавам хората после Confused

Laughing Peace  bouquet

# 33

Диман, Дарин, Даромир  Peace

# 34
  • Мнения: 217
Hug Ще следя темата с интерес,защото аз имам абсолютно същия "проблем"!  Grinning Имам идея,но ще изчакам да видя предложенията!  Peace
А онзи ден си мислех -Димитър-Митко-Митю-МатюLaughing

Извинявам се, че разводнявам темата, Матю е страхотно име, но за англоговорящите... В БГ не би се възприело добре... поне така си мисля... (шматьо, матКо... все повод за подигравки в детската градина).......иначе и аз го мислех като вариант на име на второто ми момче (скоро май ще пускам тема, нищо не съм измислила)

Последна редакция: вт, 09 сеп 2008, 00:50 от feel_u

# 35
  • София
  • Мнения: 44 115
E, то за това си го кръщаваш тук Матей, пък си му казваш както ти дойде отвътре - мен лично само Мат, без ю-то(ьо) или както смятате, че е коректно в БГ (въпреки, че то все си е едно и също име) по-ми допада, може за малко детенце и Мати...... и имен ден си има - 16 ноември....Wink

# 36
  • Мнения: 378
Даромир  Simple Smile

# 37
# 38
  • Мнения: 217
Абе, момичета, то детенцето не се ли е родило вече? Мисля, че се казва Дани  Grinning

# 39
  • София
  • Мнения: 44 115
Не, момиченцето (каката) е Дани....за това Дани не ставаше и за момченцето Wink

# 40
  • Мнения: 217
Не, момиченцето (каката) е Дани....за това Дани не ставаше и за момченцето Wink

Колко съм плиткоумна  ooooh!

# 41
Да добавя Далемир, Далимир - пожелателни имена носителите им 'да стигнат далече', да се радват на успехи.
Деимир - от стб. глагол 'деiатн - работя, действам'. Пожелателно за трудолюбие, деятелност.  Simple Smile
 

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 023
ДИМИТРИ

Общи условия

Активация на акаунт