Кремове, бръчки и хубости

  • 26 081
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 761
крем за около очи е предназначен за след 35 години,ако сте по-млади по-добре използвайте гел за около очи.има ефект само ако се използва редовно.
мога да ви препоръчам маска за стягане на кожата в домашни условия независимо в коя страна сте-

за стягане:

един белтък се разбива на пяна и се нанася на лицето и шията.след като изсъхне- около 15-20 минути- се изплаква с хладка вода.след това се нанася крем за лице.прави се веднъж седмично.



за подхранване на всеки тип кожа:

една-две лъжици кисело мляко с висока масленост се сотавя да се изцеди на филийка хляб или на парче марля.когато стане като крем се нанася на лицето и се оставя да изсъхне.след това се излющва това,което не е попило в кожата.не се слага крем след това.



за мазна кожа с разширени пори:

хубаво е да се направи парня баня преди тази маска, за да има по-голям ефект.
равни количества хума,прясно мляко и мед се разбуркват добре,нанася се дебел слой,като позасъхме се измива с хладка вода, а последното изплакване е с много студена вода.

за запазване на тена:

лицето и деколтето се намазват с мед,след около 30 минути се измиват с вода.тази маска може да се нанесе на раменете,краката и гърба също.кожата запазва слънчевия загар.


за избелване:

парче краставица се настъргва на ренде,може да се смеси с хума или белтък,нанася се за около 20 минути и се изплаква с хладка вода.

# 31
  • Мнения: 265
....
На Roc тук са 30 лрии (приблизително, ако не и повече) в БГ са 30 лв.  Shocked
Същите цени само че едното е в лева,другото е в лири.
Не ми е ясно как става номера.

Политиката на козметичните гиганти /а и не само на тях/ е да продават продуктите си в БГ на цени, съобразени с финансовите възможности на хората. Защото ако изтипосат цена 90 лв за кутийка крем, познай колко хора ще си го вземат... Иначе за качеството -  според мен няма разлика - говоря за продукти на Лореал и Нивеа. А за памперси ми е малко рано да коментирам, по-нататък  smile3503

# 32
  • Мнения: 3 479
Здравей Татяна,
преди 4 месеца мъжа ми ми донесе подарък от Сингапур два крема на Shiseido: единият е комбиниран дневен и нощен, другият е за околоочния контур. За първи път в живота си ползвам толкова хубава бяла козметика. Просто съм възхитена. По принцип не съм алергична, но често ми се е случвало да ми излизат мазни пъпки по лицето независимо от това какъв крем използвам и колко време съм го ползвала. Но с тези кремове е просто различно. Хидратират кожата без да я омазняват (моята е комбинирана). Кожата ми е мека и гладка и за 4 месеца не ми е излязла нито една пъпка или петънце. Имах съвсем леки бръчки около очите и вече почти не се забелязват, а нови нямам. Фактът, че не са парфюмирани е голямо предимство за мен, защото сега отново съм бременна и миризмите много ме дразнят.
Като разбрах колко струват едва го преживях, обаче сега знам, че си струва и с нетърпение чакам мъжът ми да отиде в командировка в чужбина, защото тук в Бг не се продават.
За съжаление не мога да сравня тази козметика с друга от същия клас, защото за първи път ползвам толкова скъпи кремове. Преди това съм ползвала от по-масовата козметика Нивеа, Лореал и др.

# 33
  • Мнения: 2 195
Аз ползвам Лореал,защото ми е по-евтино,пък и съм много доволна от вси4ко,ползвано досега WhistlingСпециално крема ми за лице винаги е на Лореал,много съм доволна и от новия им продукт за корем и бедра "Skulpt-up" Flutter

# 34
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Това за цените е така. Като погледнах българския каталог на Орифлейм и холандския- цените са почти едни и същи като цифри, ама едните са в евро, а другите в левове... ooooh! Заболя ме главата, като видях.....

# 35
  • Мнения: 265
... нов продукт на Лореал -като анкерпластови лепенки се лепи на корема, бедрата, но не мога да разбера за какво е......

Мирее, да знаеш и аз как ги гледам тия лепенкиии smile3506 Уж намалявали целулита и обиколката на бедра / ханш/ корем - в зависимост къде ги лепиш Thinking newsm78 Ама аз като един Тома Неверни нещо  smile3506 smile3516

Нека наистина ако някой ги е пробвал да сподели

# 36
  • Мнения: 2 825
... нов продукт на Лореал -като анкерпластови лепенки се лепи на корема, бедрата, но не мога да разбера за какво е......

Мирее, да знаеш и аз как ги гледам тия лепенкиии smile3506 Уж намалявали целулита и обиколката на бедра / ханш/ корем - в зависимост къде ги лепиш Thinking newsm78 Ама аз като един Тома Неверни нещо smile3506 smile3516

Нека наистина ако някой ги е пробвал да сподели

И аз ги видях тези лепенки, видях и някакви за стягане на буста Confused Confused Confused Ама като не знам и аз дали Ще има ефект, а хи4 не бяха евтини4ки....

Общи условия

Активация на акаунт