Как бихте постъпили на мое място

  • 5 315
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 042
Какво стана, има ли развитие по случая? Не е просто от клюкарско любопитство  Stop , бих искала да знам как реагират институциите в другите държави. Сигнализира социалните ( или коя служба?) и после какво се случи?

# 76
  • Мнения: 9 990
Грозно е да се нарича едно дете гад!!!
Погнуси ме с това определение
Наричаш,родителите му с точните им наименования - майка,баща.
Представих си,моето дете да го нарекат така,моментално ще бъдеш подведена под отговорност за думите си!
Не се захващай с глупости,ще влезеш в разход и то голям и няма да постигнеш целта си.

E, Рожбе, всеки, независимо от възрастта си, дръзнал да тормози мой близък е гад.
Първо.
И второ-тук с каквото и да се захванеш-търпи провал.В други държави не е така.И там хората, жалващи се за подобни деяния определено постигат Успехи. GrinningТормозът за теб ако е глупост-ясно ми е що цари повсеместен такъв и ненаказан-тук. Tired

# 77
  • Мнения: 2 309
Тормозът не е глупост,ни най малко...
Исках да кажа,че държавата ни е такава,че е глупост да си търсиш правата и то за неща от този вид,макар че е нужно предвид това което се случва!!!
Дано се променят взаимоотношенията ни,макар че не го вярвам Tired

# 78
  • Мнения: 9 990
Рожбе, в тази тема иде реч за Канадско, не за тук... Grinning

# 79
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Грозно е да се нарича едно дете гад!!!
Погнуси ме с това определение
Наричаш,родителите му с точните им наименования - майка,баща.
Представих си,моето дете да го нарекат така,моментално ще бъдеш подведена под отговорност за думите си!
Не се захващай с глупости,ще влезеш в разход и то голям и няма да постигнеш целта си.

А нейното дете какво да прави - да си трайка и да търпи всякакви ненормалници да издевателстват над него? За него изобщо помисли ли?

# 80
  • Мнения: 494
Бясна,според мен си постъпила много адекватно, човек не трябва да си затваря очите.Аман от "дечица",които не знаят никакви граници за нормално поведение. След като родителите им са ги изтървали,време е обществото и съответните служби да се заемат с тази задача докато е време и имат шанс   да се поправят. давай смело напред!Пиши моля те,как се развиват нещата досега!

Общи условия

Активация на акаунт